1. Stomatolog
  2. Pomorskie
  3. Pruszcz Gdański

NZOZ Eko-Med Ewa Kobus - Stomatolog

Sienkiewicza 10
Pruszcz Gdański
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
6 dni58 773 33 58
Godziny otwarcia:
PN10:00-18:00
WT10:00-18:00
ŚR10:00-18:00
CZ11:00-18:00
PT11:00-18:00
SO09:00-15:00

Opinie o NZOZ Eko-Med Ewa Kobus

Dodaj opinię
5/5
Jestem zadowolony z leczenia w tej placówce. Miła i profesjonalna opieka na wysokiej jakości sprzęcie. Polecam
1/5
Zdecydowanie odradzam wizytę tam
5/5
Zdecydowanie polecam leczenie w Eko- Med. Profesjonalnie i kompleksowo Pani Doktor Ewa Kobus zajęła się leczeniem moich zębów. Ceny przystępne za usługi wykonane na najwyższym poziomie. Na pewno wrócę, gdy będę miała problem z zębami
5/5
Bardzo polecam! Profesjonalny personel! Pani higienistka jest bardzo dokładna i sterylna😙
1/5
Efekt - ok.ale....cena! Od 10 do 30 zł za MINUTĘ pracy to chyba przesada....
1/5
Nie polecam tego gabinetu. Leczyłam zęby u p. Sawczuk, wizyta była na fundusz. Podejście, z jakim się spotkałam - od razu na nie do pacjenta. Skwaszona mina,niekompetencja w wykonywaniu własnej pracy - usłyszałam m. in. że żeby usunąć kieszeń, musiałabym wyrwać całego następnego zęba!! Tak, najłatwiej jest wyrywać, ale co dalej? Kogo stać na implanty i chodzenie z dziurą w buzi przez parę miesięcy? Zdecydowanie odradzam tą placówkę.
1/5
Czekałem trzy miesiące na wizytę...
1/5
Zdecydowanie odradzam, wręcz przestrzegam! Usuwanie dziecku zęba stałego bez znieczulenia - w trakcie trzymanie pacjentki na siłę i zarzucanie jej kłamstwa i histerii. Poprosiłam o dodatkowe znieczulenie, usłyszałam, że tyle nawet mężczyznom nie podają. Ekstracja z dłutowaniem,w ustach masakra. Na koniec pani" dentystka", choć bardziej właściwe byłoby - rzeźniczka, stwierdziła, że był stan zapalny i dlatego się nie znieczuliło. Czyli doskonale wiedziała co robi! Sadyzm, okrucieństwo i skrajna niekompetencja za słoną opłatą. Ostrzegam!
5/5
Odbyłem wizytę u Pani Anny Sadoch, jestem bardzo zadowolony Pani podchodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem a do tego jest bardzo sympatyczna dzięki czemu panuje bardzo miła atmosfera. Serdecznie polecam!
5/5
Leczę zęby u Pani Sawczuk od 2 lat- bardzo polecam.Jestem zaskoczona opiniami powyżej. Jak ktos potrzebuje pomocy,zawsze kieruję właśnie do niej.
1/5
Zdecydowanie odradzam, brak szacunku dla czasu pacjenta, odwoływanie wizyty bez informacji dla niego. Nie polecam, chyba, że nie macie Państwo nic innego niż udowadnianie, że nie otrzymaliście telefonu o odwałniu wizyty.
1/5
Nie polecam !!
1/5
Umówiona wizyta na NFZ lecz od razu mowa że prywatnie się leczy zęby. Liczne rozczarowanie z każdą wizytą (po mimo iż płacone), zęby do kolejnych popraw, opiłowanie zębów zamiast plomby przez co zęby tracą kształt. zdecydowanie odradzam, nie liczy się pacjent a zysk.
5/5
Korztstalam z uslug kliniki wielokrotnie. Doktor Ewa Kobus wspaniały lekarz. Wykonana usługa przez Panią Doktor perfekcyjnie. Jestem bardzo zadowolona. Atmosfera od rejestracji po lekarza i asystę-super. Pozdrawiam i dziękuję.
5/5
Pod opieką Kliniki Doktor Kobus jest większość mojej rodziny.Dr Karczewska i Pyśko to świetne specjalistki dla dzieci.Dr Kobus mistrzyni delikatności !! DZisiaj jednak skupię się na Pani Ani Sadoch. W życiu żadna z higienistek nie zadbała tak o moje zęby. Niesamowita kobieta,delikatna i precyzyjna!!Błysk!!
Nie myślałam nawet ,że tak można zadbać o pacjenta!!Pani Aniu -ślubuję miłość do grobowej deski😉
5/5
Świetny gabinet na najwyższym poziomie. Usługi bardzo profesjonalnie i w rozsądnych cenach. Bardzo polecam higienistkę Panią Anię.
5/5
ja jestem zadowolony, wszystko było OK
5/5
Jestem bardzo zadowolona.Szybko naprawiona w pół połamana jedynka bezboleśnie i za przystępną cenę. Kolejna wizyta usunięcie kamienia i tutaj również 5 gwiazdek. Przemiła i profesjonalna obsługa. Polecam bardzo.
5/5
Ekstrakcja zęba przeprowadzona przez p.dr Kobus w milej atmosferze ;). Ogolnie leczenie brdzo dobre,wszystko wyjasnione. Pani dr wraz z Pania asystentka zajmuja sie pacjentem wzorowo. Polecam
1/5
Nie polecam.Zostałam poinformowana, że moja dentystka nie przyjmie mnie, pomimo ostrego bólu i opuchlizny połowy twarzy.Zaproponowano termin za tydzień...Nie pracuje tam jeden stomatolog więc wydaje mi się, że była to tylko niechęć rejestratorki do zajecia się sprawą.Nie pofatygowała się nawet zapytać lekarza czy przyjmie.Dodam, że leczyłam się tam prywatnie.
5/5
Polecam! Zostałam profesjonalnie obsłużona przez dr Jach. Ludzkie podejście i profesjonalnie poświęcony czas. Ceny jak wszędzie. Panie w rejestracji miłe i kompetentne tak jak i asystentki zawsze uśmiechnięte i wspierające.
Dodaj opinię

Adres:

Sienkiewicza 10, Pruszcz Gdański

Numer telefonu:

e-mail:

ekomed.pruszcz@gmail.com

Godziny otwarcia:

PN10:00-18:00
WT10:00-18:00
ŚR10:00-18:00
CZ11:00-18:00
PT11:00-18:00
SO09:00-15:00
NZOZ Eko-Med Ewa Kobus na mapie
Widok z ulicy NZOZ Eko-Med Ewa Kobus