1. Ortodonta
  2. Małopolskie
  3. Rabka-Zdrój

NZOZ Centrum Stomatologiczno-Ortodontyczne Orto-Smile - Ortodonta

Szopena 16
Rabka-Zdrój
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia ortodontyczna
Ortodonta
191 dni 18 533 13 86
Godziny otwarcia:
PN09:00-15:00
WT12:00-18:00
ŚR09:00-15:00
CZ09:00-15:00
PT12:00-18:00

Opinie o NZOZ Centrum Stomatologiczno-Ortodontyczne Orto-Smile

Dodaj opinię
1/5
Omijajcie szeroko.Pani dentystka arogancka, złośliwa, chamska nie pozwala dojść do glosu.Najbardxiej niemiły czlowiek jakiego spotkałam w życiu, a mam 33 lata.
1/5
Oj tak zgadzam się w 100%. Dodam od siebie jeszcze, że jest niepunktualna i za nic ma czas pacjentów i ich rodziców!!! Umawia pacjentów co 5 min!!!! W trakcie godzin przyjęć robi sobie kilka przerw w tym jedną obiadową (jakieś 20min, czasem więcej) a pacjenci nadal czekają na swoje "5min" w mega kolejce, która niestety z każdą przerwą wydłuża się o kolejne 4 osoby! Mało tego! Nawet jeśli w kolejce zostały już tylko 3 osoby, Pani Doktor eychodzi sobie na obiadek jak gdyby nigdy nic.. Co tam pacjenci.. Niech czekają!!!
PORAŻKA!!!!
NIE POLECAM!!!!
1/5
Zgadzam się. Pani ortodontka arogancka, bezczelne komentarze w ogóle nie na temat uzębienia. Dziecko skutecznie zrażone!
1/5
Nie warto! Komentarze Pani doktor nie na temat i nie dotyczą pracy,tylko życia osobistego.Wstyd w dzisiejszych czasach by się tak zachowywać .Szkoda czasu!Bardzo nie miła Pani Szurmiak.
1/5
Nie polecam...dziecko na wstępie boi się wizyty.porazka👎
1/5
Również nie polecam, podejście Pani doktor do dzieci ma wiele do życzenia... córka się tak zniechęciła że musiałam zmienić ortodontę.
1/5
Pani ortodontka potraktowała mnie jak szmatę. Po pierwszej wizycie musiałam jechać na SOR. NT. bo ciśnienie mi skoczyło. 200 na160 . Lekarz który mnie przyjmował potraktował po ludzku i z szacunkiem. Córka nie chce słyszeć o wizycie u tej pani. Omijajcie dużym łukiem tą przychodzę.
1/5
Bardzo nie polecam. Dr Wanda Szurmiak jest bardzo niemiła, traktuje pacjentów z góry, nie dopuszcza do słowa, na sugestie, że mam dokument od poprzedniej Pani Ortodontki, usłyszałam cyt" nie interesują mnie Pani dokumenty". Nigdy nie spotkałam się z taką arogancją, takim tonem i taki sposobem kontaktu z Pacjentem. Wyszłam w połowie wizyty z córką, nie zdarzyłam sama usiąść na fotel. Dodatkowo zastrzeżenia co do mycia zębów przez Córkę Pani zgłaszała w sposób karygodny i okropny, przy dziecku, zamiast porozmawiać ze mną bez obecności Córki. Miałam zamiar leczyć się ortodontycznie z córką, ale 5 min w gabinecie z tą Panią skutecznie mnie odstraszyło. Dr Szurmiak to osoba bez kontaktu z Pacjentem na poziomie elementarnym, bez emocji, bez serdeczności i uśmiechu - szokujące dla prywatnej placówki.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Orto Smile i uważam, że opinie tu wystawione są mocno krzywdzące. W Orto Smile pracują świetni specjaliści, którzy do każdego podchodzą indywidualnie. Atmosfera tam panująca jest bardzo miła, panie robią wszystko aby zminimalizować strach przed wizytą.
5/5
Polecam profesjonalizm i perfekcja,miła i konkretna obsługa
5/5
Nie pamiętam, kiedy byłam tak zadowolona z wizyty u dentysty. Bardzo sympatyczny i życzliwy personel. Polecam
1/5
To wariatka, to mało powiedziane, kazała mojej còrce zrobić operacje szczęki,nie miła i arogancka pańcia.
5/5
Profesjonaliści w swoim fachu. Solidni i konkretni. Wizyty zawsze miłe i przyjemne. Polecam.
5/5
Miła obsługa, ząb, który w innym gabinecie chcieli usunąć, został uratowany. Polecam bardzo miła obsługa.
5/5
Dzięki leczeniu nie straciłem czwórki, chociaż była w fatalnym stanie. Polecam
5/5
Serdecznie polecam Orto Smile do usuwania wszelkiego rodzaju przebarwień skórnych. Zarówno ja, jak i mój mąż poddaliśmy się zabiegowi laserowemu i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Istotne dla mnie było to, że lekarka wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje pytania, widoczne i odczuwalne doświadczenie zawodowe
5/5
Dobrze zostałem przyjęty, leczenie przebiegło szybko i skutecznie
1/5
Nie polecam. Pani Szurmiak bardzo arogancki i niemiła. Zachowuje się jakby każdy człowiek był dla niej śmieciem. Szok, że w prywatnej placówce dzieją się takie rzeczy
5/5
Bardzo dziękuje i gorąco rekomenduję.
Dla mnie oboiście najlepszy stomatolog w całym mieście i daleki okolicy.
10/10!
5/5
Nie mam zastrzeżeń, dobra obsługa, pełne wsparcie ze strony lekarza.
Długo szukałem takiego miejsca jak te. 10/10
5/5
Z panicznym bólem zęba przyjęta odrazu a nie jak w innych miejsacach(kilka godzin oczekiwania po wcześniejszym umówieniu z wielką laska). Przemiły stomatolog z ogromną wiedzą!
5/5
Szybka i fachowa pomoc,, Pan doktor bardzo miły i profesjonalny, ceny przystępne, bardzo polecam.
5/5
Pełen profesjonalizm. Odkąd tu trafiłem, wizyty u stomatologa to niemal przyjemność. Ceny normalne i nie żałuję ani jednej złotówki tu wydanej.
1/5
Nie polecam tego miejsca. Omijać szerokim łukiem. Nie do pomyślenia, ze w dzisiejszych czasach Pani dr Wanda pozwala sobie na takie zachowanie do tego dodam, że wizyty prywatne. Dala bym 0 gwiazdek ale nie ma takiej możliwości . Nie miła, nie punktualna, nie profesjonalna...naciąga na niepotrzebne koszty...
1/5
Dramat podejście do pacjenta i rodzica chamskie i aroganckie. W drzwiach zmiesza człowieka z błotem. Wychodzi na to że do niej przychodzi się że zrobionymi zębami najlepiej mieć jeszcze swój aparat ortodontyczny. Dziwię się że jeszcze nikt nic z tym nie zrobił. Dziwić się ze później dziecko nie chce usiąść na fotel. Nigdy więcej tam nie wrócę. Byłam raz i arogancja to powinni napisać na drzwiach gabinetu. Dramat żeby tych czasach tak podchodzić do swojej pracy
1/5
Pani Wanda traktuje wszystkich z wyższością. Brak szacunku do człowieka! Kultura osobista jest na bardzo niskim poziomie!
1/5
Nie fundujcie swoim dzieciom wizyty u tej pani!!! Arogancka, bezczelna!!!! Trauma na całe życie, moje dziecko po wyjściu z gabinetu nie mogło opanować płaczu. Ta pani (przez małe p) stwierdziła że Moje dziecko ma w buzi cyt. "syf, gnój i bigos"!!!!!! gdzie zaznaczam że dziecko lat 9 nie ma ani jednego ubytku i do wizyty u ortodąty była przygotowana przez naszą dentystkę włącznie z usunięciem mleczaków które się do usunięcia nadawały. Dodawanie komentarzy na stronie kliniki nie możliwe, dlaczego!!?? Tego tłumaczyć nie trzeba. Szok i nie dowierzanie że w dzisiejszych czasach w taki sposób można potraktować drugiego człowieka. Nikt nie zasługuje na takie traktowanie bez względu na to czy przyszedł na NFZ czy prywatnie. Moja ocena - 5 *!!!!
1/5
Patrząc na opinie widac wyraznie ze te z wizyt prywatnych są ok a na nfz juz przeciwnie.Pani Wanda jest strasznie arogancką osobą bez jakiejkolwiek empatii.potrafi zrazić dziecko.Nigdy więcej.
Dodaj opinię

Adres:

Szopena 16, Rabka-Zdrój

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:00-15:00
WT12:00-18:00
ŚR09:00-15:00
CZ09:00-15:00
PT12:00-18:00