Wizjamed

Okólna 181
Łódź
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Świadczenia rezonansu magnetycznego
Rezonans Magnetyczny
13 dni (042)617 24 13 +48 500 296 489
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-14:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-14:00
CZ13:00-18:00
PT08:00-14:00
SO08:00-13:00
ND08:00-13:00
Świadczenia tomografii komputerowej
Tomografia (TK)
4 dni (042)617 24 13 +48 500 296 489
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00
WT08:00-16:00
ŚR10:30-18:00
CZ08:00-16:00
PT08:00-16:00

Opinie o Wizjamed

Dodaj opinię
5/5
Miłe i kompetentne rejestratorki odpowiedziały mi na wszystkie pytania przed badaniem,przyjazna atmosfera .
Jestem zadowolona i polecam.
5/5
Profesjonalne podejście do pacjenta, miła i kompetentna obsługa. Naprawdę serdecznie polecam. Jedyny mankament to odległość od centrum miasta ale warto.
5/5
Bardzo miłe profesjonalne podejście do pacjenta.
Miłe sympatyczne Panie rejestratorki mające dużą
wiedze i kompetencje.Pacjent czuje się dowartościowany
a nie jak intruz.Doskonała organizacja pracy.
Telefony odbierane od ręki i już przez telefon wyczuwa się
tą miłą sympatyczną atmosferę. Gorąco polecam .
5/5
Świetny kontakt, szybki odbiór telefonu. Pani przyjmująca telefon kompetentna, miła i wszystko wyjaśniająca. Do innych placówek nie udało mi się dodzwonić (około 5-ciu).
1/5
Właśnie wróciłam z rezonansu w Wizji V na Okólnej w Łodzi. Moje badanie, mimo że zapłaciłam za nie z własnej kieszeni, nie było tak sympatyczne i profesjonalne jak w powyższych komentarzach. Technik przeprowadzająca badanie przeczytała sporządzony przeze mnie opis, wiedziała więc ile mam lat i co mi dolega. Już w pomieszczeniu bez słowa wręczyła sygnalizator do ręki, nałożyła słuchawki i zniknęła. Dosłownie. Od razu bowiem jak tylko znalazłam się w tubie zaczęłam krzyczeć i wciskać sygnalizator. Bezskutecznie. Przez 15 minut byłam pozostawiona bez żadnej opieki. Nikt nie reagował na sygnalizator. W tubie nastawiona była maksymalnie wentylacja. Strumień lodowatego powietrza skierowany był na moją głowę. Wywoływał u mnie potworny ból. Naciskałam sygnalizator. Żadnej reakcji. Po zakończeniu badania wreszcie zjawiła się Techniczka. Okazało się, że sygnalizator był rozłączony, mogłam więc wciskać bez końca. A wiatraczek nastawiła, gdyż chłopakowi, który miał wykonywane badanie przede mną, było duszno. Widać nie zauważyła, że nie jestem chłopakiem, tylko dojrzałą kobietą. Nie ma też świadomości, że przy moich dolegliwościach wychłodzenie (i to za pomocą lodowatego strumienia powietrza) ma bardzo negatywne reperkusje. Tylko w takim razie dlaczego wykonuje taką pracę? Teraz jeszcze z duszą na ramieniu będę czekała na opis i opinię lekarza o obrazie. Jeśli coś będzie nie tak, to lekką ręką dwa tygodnie więcej bólu i mojego cierpienia. Z badania wróciłam z migreną wywołaną przez nawiew. Nawiew też spowodował, że jeszcze silniej odczuwam dolegliwości, z którymi pojechałam na badanie. Z powyższych względów nie polecam zatem badań w Wizji V, szczególnie na Okólnej w Łodzi.

PS. Na stronie internetowej firmy Wizja V nie można też znaleźć informacji o siedzibie głównej ani namiarów na sekretariat. Trudno to nazwać unijnymi standardami, a unijną flagę prezentują na stronie głównej w internecie.
4/5
Ja wykonywałam tam rezonans magnetyczny już dawno, ale mam podobne odczucia. Panie rejestratorki niezwykle kompetentne, uczynne i pomocne.
Obsługa badania to była dość opryskliwa, mrukliwa kobieta. Zero empatii. Niechęć do pacjenta. Każdej sekundy było jej szkoda. Pogania i warczy. Pamiętam dotąd. Na szczęście badanie wyszło i było pomocne w diagnozie. Oby teraz pracował tam ktoś inny, bo znowu wybieram się na badania.
4/5
Ja wykonywałam tam rezonans magnetyczny już dawno, ale mam podobne odczucia. Panie rejestratorki niezwykle kompetentne, uczynne i pomocne.
Obsługa badania to była dość opryskliwa, mrukliwa kobieta. Zero empatii. Niechęć do pacjenta. Każdej sekundy było jej szkoda. Pogania i warczy. Pamiętam dotąd. Na szczęście badanie wyszło i było pomocne w diagnozie. Oby teraz pracował tam ktoś inny, bo znowu wybieram się na badania.
Badanie było płatne
5/5
Jestem zachwycona profesjonalizmem personelu Wizja V. Szybko, sprawnie i bez żadnych komplikacji. Naprawdę gratuluje wszystkim i bardzo dziękuję.
5/5
Potrzebowałam pilnie wykonać badanie rezonansu magnetycznego głowy. Nie ukrywam że sam fakt badania był dla mnie ciężki, napisałam do nich na Facebooku i po błyskawicznej odpowiedzi, skontaktowałam się z rejestracją i umówiłam na badanie w ciągu tygodnia.
Samo badanie przebiegło sprawnie, najpierw wypełniłam ankietę, później Pani technik wszystko mi wyjaśniła i wjechałam do tuby.
Badanie samo w sobie bezbolesne. Na wynik czekałam około tygodnia. Po rozmowie z moim lekarzem prowadzącym okazało się że nie mogłam lepiej trafić - jeśli chodzi o sposób przeprowadzonego badania oraz opis.

Polecam.
2/5
Właśnie mija 9 dzień od badania rezonansem. Opis otrzymałam po 3 interwencji telefonicznej. Ale zapomnieli kodu smsem przysłać. W dalszym ciągu mój wynik jest tajemnicą. Dodam , że zdecydowałam się zaplacić 370zł ponieważ zależy mi na czasie. A w ofercie zapewniają o szybkiej realizacji opisu wyniku badania. Od 4 do 5 dni. W Skierniewicach moja mama robiła badanie o 19.4o a wynik miała dwa dni później.
1/5
Badanie - krótkie terminy , ale opis badania 4 (cztery)tygodnie - paranoja !!
3/5
Badanie (tomografia, pełnopłatne) wykonywałam 7 stycznia. Termin oczewiwania był rzeczywiście bardzo krótki, więc byłam bardzo zadowolona - dopóki nie usłyszałam, że na wynik czeka się.... do 3 tygodni!! Przy prywatnie wykonywanym badaniu - bo zależy mi na szybkiej diagnozie! Z takimi terminami opisywania wyników badań jeszcze się nigdzie nie spotkałam i jest to dla mnie niezrozumiałe. Na stronie internetowej jest informacja o krótkim oczekiwaniu na wynik :(
1/5
Zakład powinien mieć odebraną licencję na wykonywanie badań w ramach NFZ. Wyniki badań wysyła w formie zakodowanego pliku PDF, który z kolei otwiera się tylko na 10 sekund, po czym znika i pojawia się informacja, że PDF przestał działać. Po wykonaniu kolejnych telefonów do WizjaV zgłaszając ten problem, zakład wysyła kolejne pliki PDF z kolejnymi jednorazowymi kodami, które zachowują się dokładnie w sposób opisany powyżej. Na prośbę o przesłanie na adres e-mail pliku PDF z wynikiem badania BEZ KODU, tak aby można go było otworzyć zakład nie reaguje.
5/5
Badanie wykonywałam dwa dni temu, dziękuje Pani Klaudii za pomoc w szybkim umówieniu terminu badania. Rezonans Magnetyczny wydawał mi się przerażający, uprzejma techniczka opowiedziała mi dokładnie o badaniu. Nie było aż tak źle, da się wytrzymać. Plus za pięknie pomalowany rezonans dla dzieci, nawet mi dorosłemu było przyjemniej.

Dziękuje za fachową pomoc.
5/5
Bardzo miłe Panie rejestratorki .Wynik dostałam 1 dzień po badaniu 🙂 Badanie było w Łodzi ul Okolna .Polecam
1/5
Łódź, ul. Okólna
Pani technik - wysoka, szczupła, ciemne włosy, w okularach - obchodzenie się z pacjentem karygodne!
Zero empatii, opryskliwa, pacjentów obsługuje na "akord"
Nie rozumiem po co wypisuje się kilka kartek przed badaniem, skoro nikt nie kieruje się tym, co jest napisane
Stres przed badaniem z powodu klaustrofobii, dodatkowo człowiek się przejmuje, bo nie wiadomo co pokaże wynik kontrolnego badania po chorobie nowotworowej i można usłyszeć od pani technik, że nie ma co przeżywać, bo ona ma jeszcze wielu pacjentów i nie będzie tu do wieczora siedziała...
Szok!
Może kiedyś karma do tej pani wróci i sama w swoim nieszczęściu zostanie tak potraktowana
Dodatkowo komentarz pani w rejestracji: "Pani dotąd nie robiła u nas badania, poprzednie było gdzieś indziej zrobione, więc najlepiej trzymać się jednej placówki" - dziękuję za "cenną" radę
Może i pani kiedyś taką usłyszy, kiedy będzie zależało pani na szybkim dostępie do badania, przez co postawienia odpowiedniej diagnozy i możliwości podjęcia leczenia
Nie polecam tego miejsca
Dodaj opinię

Adres:

Okólna 181, Łódź Bałuty

Numer telefonu:

(042)617 24 13 +48 500 296 489

Strona internetowa: