Jana Pawła II 218
Żurawica
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Oddział leczenia jednego dnia 8 dni 791 835 001

Opinie o NZOZ "Gonzamed"

Dodaj opinię
5/5
Bardzo miły i sympatyczny personel, zero stresu, rewelacyjny anestezjolog, zero bólu. Na efekty po zabiegu muszę poczekać, jeszcze świeże. Polecam placówkę i oby wszędzie tak było!
5/5
Byłem u Niego w ośrodku i zgadzam się z przedmóczynią.Genialne warunki i genialny personel.I zgadza się,oby tak było wszędzie :-).
5/5
Pan Gonzales wykonał zabieg na moim kolanie, skręconym na nartach. Artroskopia, następnie zreperował łąkotkę, ciało Hoffy, chrząstki, nadszarpnięte wiązadła. Jestem już półtora miesiąca po zabiegu i wygląda na to, że wszystko idzie w dobrą stronę. Noga jest już prawie w 100 procentach sprawna i teraz czeka mnie rehabilitacja. Sam zabieg lekarz wykonał w klinice w Żurawicy na koszt NFZ. Cały personel medyczny, razem z anestezjologiem i pielęgniarką podszedł do sprawy profesjonalnie i był bardzo życzliwy. Pan Gonzales również wykazał się właściwym podejściem do sprawy. Specjalnie dla mnie, po zabiegu, w sobotę przyjechał, by wyciągnąć mi dren z kolana, co chyba samo za siebie mówi, że poważnie i z oddaniem traktuje pacjentów. Konkretne efekty pracy Pana Gonzalesa poznam, gdy wrócę do uprawiania sportu i mam nadzieję, że noga będzie w 100 % sprawna i dobrze zoperowana.
5/5
Tydzień temu miałam zabieg w klinice w Żurawicy Gonzamed. Była to bardzo dobra decyzja bo warunki wyjątkowo komfortowe. Bardzo miły, serdeczny i profesjonalny personel. Bardzo dobra opieka anastezjologa. Lek. Gonzalez bardzo wzbudzający zaufanie pacjenta. Przeprowadził fachowo, zgodnie z przewidzianym czasem i bez komplikacji zabieg usunięcia zespoleń. Polecam każdemu to miejsce i tego lekarza jeśli potrzebuje pomocy ortopedy.
5/5
Lekarz z prawdziwego powołania. Bardzo grzeczny w stosunku do pacjenta. Aż miło było się leczyć u niego. Polecam każdemu.
5/5
Dr Gonzalez to najlepszy lekarz u jakiego byłam . Zabieg miałam wykonany 2 tygodnie temu w klinice w Żurawicy Gonzamed. Bardzo mała rana, profesjonalna obsługa, na prawdę warto jeżeli potrzebujecie zabiegu ortopedycznego. Polecam!
5/5
Polocam bardzo dobra opieka super podejście do pacjęta znieczulenie bezbolesne .Męczyłam się pól roku chodziłam od lekarza do lekrza dopiero dr GONZALES potraktował mnie jak człowieka !zabieg byl wykonany na fundusz a opieka na poziomie prywatnej kliniki !Jesli potrzebujesz pomcy i fachowej opieki nawet sie nie zastanawiaj !!!
5/5
Wszystko co napisane jest w poprzednich opiniach, to prawda.Przy wyborze lekarza do zabiegu ciesni nadgarstka kierowalam sie rowniez tymi opiniami i potwierdzam ze zarowno panie pielegiarki,jak i sam lekarz byli bardzo zyczliwi i profesjonalni .Wszystko odbylo sie sprawnie i bezbolesnie .Bardzo polecam.
5/5
Ja rowniez mialam zabieg ciesni nadgarstka w Zurawicy na NFZ Wykonany przez dr.Gonzaleza .Jestem bardzo zadowolona ,a czulam sie tam jak w najlepiej renomowanej prywatnej klinice.Sam lekarz to prawdziwy aniol z nieba ,stworzony do leczenia ,a personel dobrany ,ze do rany przyloz.POLECAM .
5/5
Lekarz z powołania, wspaniały! Pierwszy raz miałam do czynienia z tak kompetentnym lekarzem, ogromna wiedza+doświadczenie=sukces i zadowolenie pacjentów. Bardzo się cieszę , że udało mi się trafić do dr Gonzaleza. Klinika w Żurawicy bardzo czysta, ładna , cały personel przemiły. Efekty zabiegu czułam od razu! Jednym słowem bardzo POLECAM!
Dodaj opinię

Adres:

Jana Pawła II 218, Żurawica

Numer telefonu: