1. Neurolog
  2. Lubelskie
  3. Świdnik

NZOZ "Ignis" - Neurolog

Aleja Lotników Polskich 22/117
Świdnik
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia neurologiczna
Neurolog
0 dni730 344 522, 53413152
Godziny otwarcia:
PN08:00-17:30
WT08:00-19:30
ŚR08:00-17:00
CZ08:00-14:00,14:30-19:30
PT08:00-14:00

Opinie o NZOZ "Ignis"

Dodaj opinię
1/5
Przestrzegam przed wizytami u dr Łobińskiej. Traktuje pacjenta jak źródło dochodu, tylko i wyłącznie. Byłam u niej niedawno ze skierowaniem od ortopedy. Pani doktor zamiast przeprowadzić wywiad na temat moich dolegliwości wypytała mnie dlaczego do tego akurat ortopedy poszłam, usiłowała mnie przekonać , że inny ( wymieniła nazwisko lekarza, który działa w jej praktyce ) jest na pewno lepszy, zaczęła mnie straszyć, że moja planowana operacja może się nie udać. Usiłowała mnie przekonać do leczenia farmakologicznego zamiast operacji, a nie jest ortopedą (chyba żeby przysporzyć koledze pacjenta za którego weźmie kasę). Bała się , że będę chciała skierowanie na zabiegi ( choć ja o tym nawet nie wspomniałam) i od razu stwierdziła, że masaże nie leczą. Dodam, że nie raz już korzystałam z różnych zabiegów i ta Pani nie odkrywa mi Ameryki na temat masaży( cały świat z masaży korzysta). Nie polecam tej Pani, arogancka, nieprzyjemna, traktująca pacjenta jak zło konieczne, nieuważna. wydaje jej się , że może każdy kit wcisnąć człowiekowi. Wyszłam zniesmaczona postawą takiego lekarza.
4/5
ja polecam bardzo dr.Łobińską,jest dobrym fachowcem w swojej dziedzinie i bardzo stara się pomóc każdemu choremu który ją odwiedzi,jej diagnoza jej trafna diagnoza postawiła mnie na nogi,polecam ją bardzo
5/5
Ja polecam wizytę u dr Łobińskiej. Można się dostać i na NFZ (trzeba poczekać) i prywatnie jak ktoś nie chce czekać.
Kompetencja i życzliwość, dużo wiedzy.
5/5
Byłem na 2 wizytach, jednej prywatnej i drugiej na nfz. Na obu zaangażowanie było odpowiednie - panio doktor chciała jak najwięcej przekazać. Owszem, zaproponowała prywatne zabiegi: głównie z troski o szybkość rehabilitacji. Polecam- mój problem dotyczy kręgosłupa.
5/5
ja dobrze oceniam dr. Lobińską jako neurologa,bardzo mi pomogła i pomaga m.i. doradzając odpowiednie zabiegi rehabilitacyjne na mój chory kręgosłup.uważam że jest świetna w swojej dziedzinie i polecam ją
5/5
Polecam, nawet długo nie czekałem.
1/5
NIE POLECAM !!!!! OMIJAJCIE TĄ LEKERKĘ SZEROKIM ŁUKIEM !!! Dzisiaj moja żona była na wizycie u tego PSEUDONEUROLOGA - bo inaczej tej pani nie można nazwać. Skandaliczne zachowanie tej kobiety. Śmiech, drwiny z pacjenta i szydercze machanie wystawionym z wielką łaską skierowaniem na dalszą szczegółową diagnostykę kręgosłupa. Żadnego badania. Nawet nie spojrzała na zdjęcie RTG. Nie sprawdziła podstawowych odruchów neurologicznych - przecież to chyba zasadnicze badanie neurologiczne. Diagnozę postawiła na podstawie opisu RTG i niczego więcej. Recepta? - ketonal. Wizyta powinna się rozpocząć o 8.45 a ta pani, od 8.55 do 9.15 urządza sobie pogaduszki w rejestracji. Od 9.15 do 9.30 - chyba znajomy - dosłownie "wciągnięty" przez nią bez kolejki do gabinetu. Wizyta rozpoczęła się o 9.30 - czyli 45 min po czasie - a w poczekalni inni pacjenci.
Tak właśnie ta pani traktuje pacjentów chcących leczyć się z NFZ. Brak jakiejkolwiek elementarnej troski o pacjenta. Jeszcze o takim zachowaniu lekarza nie słyszałem. SKANDAL !!! Bezczelność tej pani sprawiła, że rozważamy skargę na nią do Rzecznika Praw Pacjenta.
5/5
Leczę się od ponad 20 lat. Jestem bardzo zadowolona z terapii i opieki, nie mogę powiedzieć złego słowa o Pani Doktor, wręcz przeciwnie mogę się wyrazić w samych superlatywach. Zawsze polecam.
5/5
U Doktor "szczególne względy" mają ludzie przewlekle chorzy, cierpiący, niepełnosprawni. Często gdy wchodzi do gabinetu a widzi że ktoś bardzo cierpi bierze go od razu do gabinetu. Leczę się już dobrych kilka lat i jestem zadowolony. POLECAM!
5/5
Znam doktor od wielu lat, trzymam się jej bo jest świetnym lekarzem i człowiekiem. Jest bardzo miło i ma ogromną wiedzę. Kolejki do niej są bard\zo długie, przed gabinetem tłum. Mimo to zawsze warto czekać
5/5
Zaskoczył mnie duży profesjonalizm, ogromna wiedza, duży takt uśmiech. Co mogę stwierdzić nie ugina się pod presją żądań pacjentów, nie załatwia roszczeń. Pomaga.
5/5
Leczę się systematycznie, przyjmuje kilku lekarzy, polecam. Krótko się czeka.
5/5
Jestem ogromnie wdzięczna pani doktor za wieloletnią opiekę, cierpliwość i wspaniałe leczenie.
1/5
Odradzam wizyty w ośrodku rehabilitacyjnym będącym własnością doktor Łobińskiej, mój Tato odbył tam 5 zabiegów z 10 przypisanych przez ortopedę , teraz po przerwie nie został przyjęty na odbycie pozostałych pięciu. Tato jest osobą niepełnosprawną , potrzebuje stałej opieki, liczył na kontynuację rehabilitacji ze względu na dokuczliwy ból, płacił za zabiegi. Mamy trudności z organizacją zabiegów w innej placówce ze względu na to, że w innych miejscach kończą zabiegi pacjenci wcześniej zapisani. Doktor Łobińska nie chce z nami rozmawiać, kontaktuje się z nami poprzez niemiłą panią z rejestracji. Uważam, że w przypadku takiej niesamodzielnej osoby, jak mój Tato, panie z NZOZ "Ignis" powinny same zadzwonić i umożliwić ukończenie rehabilitacji , niestety prawa pacjenta są łamane w tej placówce.
5/5
Byłam w ciągu roku 3 razy u pani Doktor. zawsze to samo skupienie i zaangażowanie. Jestem głęboko wdzięczna i polecam.
5/5
Inteligentna, taktowna, dobrze wykształcona cieszy się ogromnym szacunkiem wśród pacjentów. Bardzo mi pomogła.
5/5
Jestem zadowolona, czekałam krótko - przyjmują wszystkich na pieerwszą wizytę osobiście!
Mają wyznaczone godziny przyjęć, lekarz była ok, bardzo miło i profesjonalnie, byłam u doktor Łobińskiej. Bardzo polecam.
5/5
Byłem z mamą z parkinsonem - nie ma lepszego specjalisty w Świdniku, często wyjeżdżam do pracy za granicą, ale po tej wizycie jestem spokojny o moją mamę. bardzo profesjonalnie dobrała leki, tak, że mama wreszcie chodzi! Bardzo polecam!
5/5
Dzięki specjalności neurologii i rehabilitacji dr medycyny Alicji Łobińskiej wreszcie zostałem zdiagnozowany i skutecznie leczony. Szacun.
5/5
Ogromnie dziękuję doktor Alicji Łobińskiej i jestem jej szczególnie wdzięczna za wielomiesięczną opiekę specjalistyczną w zakresie neurologii, za wsparcie psychiczne. Za cierpliwość, mądrość ogromny takt i wielką kulturę osobistą. W trudnych czasach pandemii od kwietnia do chwili obecnej diagnozowała mnie i skutecznie leczy. Oddana pacjentka Zofia.
5/5
Nie znam drugiej tak wspaniałej osoby jak dr. n. med. Alicja Łobińska. Tak - nie tylko wspaniałego lekarza ale i osoby!! Inteligentna, rzeczowa, mądra, wspaniała, cierpliwa, pomocna. Wdzięczna Monika.
5/5
Dzięki doktor odzyskałem zdrowi e i sprawność fizyczną. Nie tylko leczy, podpowiada jak dalej żyć z chorobą przewlekłą i ćwiczyć, jeść, mądrze spędzać czas.
5/5
Nigdy żaden lekarz tak mnie nie wysłuchał. Uzyskałam świetna poradę i dalsze drogowskazy na leczenie i zdrowy tryb życia. Zawsze pamietam - Angelika.
5/5
Polecam, dość krótko czekałem, profesjonalna usługa, wizyta osobista a nie przez telefon jak u rodzinnego.
5/5
Wizyta w przychodni w Świdniku, szybko, łatwy dostęp. Lekarz ok, zalecił mi leki, mam też rehabilitację na fundusz. Konpetencje (2 specjalizacje, doktorat), wiedza, dokładne badanie. Zleciła mi też rezonans, ale jeszcze czekam - mam w szpitalu MSWiA na Grenadierów.
Dodaj opinię

Adres:

Aleja Lotników Polskich 22/117, Świdnik

Numer telefonu:

730 344 522, 53413152

Godziny otwarcia:

PN08:00-17:30
WT08:00-19:30
ŚR08:00-17:00
CZ08:00-14:00,14:30-19:30
PT08:00-14:00
NZOZ "Ignis" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Ignis"