1. Neurolog
  2. Lubelskie
  3. Świdnik

NZOZ Ignis Dr Med. Alicja Łobińska - Neurolog

Aleja Lotników Polskich 22/117
Świdnik
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia neurologiczna
Neurolog
23 dni 730 344 522, 53413152
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT09:00-17:00
ŚR08:00-17:00
CZ08:00-14:30
PT09:00-18:00

Opinie o NZOZ Ignis Dr Med. Alicja Łobińska

Dodaj opinię
1/5
Przestrzegam przed wizytami u dr Łobińskiej. Traktuje pacjenta jak źródło dochodu, tylko i wyłącznie. Byłam u niej niedawno ze skierowaniem od ortopedy. Pani doktor zamiast przeprowadzić wywiad na temat moich dolegliwości wypytała mnie dlaczego do tego akurat ortopedy poszłam, usiłowała mnie przekonać , że inny ( wymieniła nazwisko lekarza, który działa w jej praktyce ) jest na pewno lepszy, zaczęła mnie straszyć, że moja planowana operacja może się nie udać. Usiłowała mnie przekonać do leczenia farmakologicznego zamiast operacji, a nie jest ortopedą (chyba żeby przysporzyć koledze pacjenta za którego weźmie kasę). Bała się , że będę chciała skierowanie na zabiegi ( choć ja o tym nawet nie wspomniałam) i od razu stwierdziła, że masaże nie leczą. Dodam, że nie raz już korzystałam z różnych zabiegów i ta Pani nie odkrywa mi Ameryki na temat masaży( cały świat z masaży korzysta). Nie polecam tej Pani, arogancka, nieprzyjemna, traktująca pacjenta jak zło konieczne, nieuważna. wydaje jej się , że może każdy kit wcisnąć człowiekowi. Wyszłam zniesmaczona postawą takiego lekarza.
4/5
ja polecam bardzo dr.Łobińską,jest dobrym fachowcem w swojej dziedzinie i bardzo stara się pomóc każdemu choremu który ją odwiedzi,jej diagnoza jej trafna diagnoza postawiła mnie na nogi,polecam ją bardzo
5/5
Ja polecam wizytę u dr Łobińskiej. Można się dostać i na NFZ (trzeba poczekać) i prywatnie jak ktoś nie chce czekać.
Kompetencja i życzliwość, dużo wiedzy.
5/5
Byłem na 2 wizytach, jednej prywatnej i drugiej na nfz. Na obu zaangażowanie było odpowiednie - panio doktor chciała jak najwięcej przekazać. Owszem, zaproponowała prywatne zabiegi: głównie z troski o szybkość rehabilitacji. Polecam- mój problem dotyczy kręgosłupa.
5/5
ja dobrze oceniam dr. Lobińską jako neurologa,bardzo mi pomogła i pomaga m.i. doradzając odpowiednie zabiegi rehabilitacyjne na mój chory kręgosłup.uważam że jest świetna w swojej dziedzinie i polecam ją
5/5
Polecam, nawet długo nie czekałem.
1/5
NIE POLECAM !!!!! OMIJAJCIE TĄ LEKERKĘ SZEROKIM ŁUKIEM !!! Dzisiaj moja żona była na wizycie u tego PSEUDONEUROLOGA - bo inaczej tej pani nie można nazwać. Skandaliczne zachowanie tej kobiety. Śmiech, drwiny z pacjenta i szydercze machanie wystawionym z wielką łaską skierowaniem na dalszą szczegółową diagnostykę kręgosłupa. Żadnego badania. Nawet nie spojrzała na zdjęcie RTG. Nie sprawdziła podstawowych odruchów neurologicznych - przecież to chyba zasadnicze badanie neurologiczne. Diagnozę postawiła na podstawie opisu RTG i niczego więcej. Recepta? - ketonal. Wizyta powinna się rozpocząć o 8.45 a ta pani, od 8.55 do 9.15 urządza sobie pogaduszki w rejestracji. Od 9.15 do 9.30 - chyba znajomy - dosłownie "wciągnięty" przez nią bez kolejki do gabinetu. Wizyta rozpoczęła się o 9.30 - czyli 45 min po czasie - a w poczekalni inni pacjenci.
Tak właśnie ta pani traktuje pacjentów chcących leczyć się z NFZ. Brak jakiejkolwiek elementarnej troski o pacjenta. Jeszcze o takim zachowaniu lekarza nie słyszałem. SKANDAL !!! Bezczelność tej pani sprawiła, że rozważamy skargę na nią do Rzecznika Praw Pacjenta.
5/5
Leczę się od ponad 20 lat. Jestem bardzo zadowolona z terapii i opieki, nie mogę powiedzieć złego słowa o Pani Doktor, wręcz przeciwnie mogę się wyrazić w samych superlatywach. Zawsze polecam.
5/5
U Doktor "szczególne względy" mają ludzie przewlekle chorzy, cierpiący, niepełnosprawni. Często gdy wchodzi do gabinetu a widzi że ktoś bardzo cierpi bierze go od razu do gabinetu. Leczę się już dobrych kilka lat i jestem zadowolony. POLECAM!
5/5
Znam doktor od wielu lat, trzymam się jej bo jest świetnym lekarzem i człowiekiem. Jest bardzo miło i ma ogromną wiedzę. Kolejki do niej są bard\zo długie, przed gabinetem tłum. Mimo to zawsze warto czekać
5/5
Zaskoczył mnie duży profesjonalizm, ogromna wiedza, duży takt uśmiech. Co mogę stwierdzić nie ugina się pod presją żądań pacjentów, nie załatwia roszczeń. Pomaga.
5/5
Leczę się systematycznie, przyjmuje kilku lekarzy, polecam. Krótko się czeka.
5/5
Jestem ogromnie wdzięczna pani doktor za wieloletnią opiekę, cierpliwość i wspaniałe leczenie.
1/5
Odradzam wizyty w ośrodku rehabilitacyjnym będącym własnością doktor Łobińskiej, mój Tato odbył tam 5 zabiegów z 10 przypisanych przez ortopedę , teraz po przerwie nie został przyjęty na odbycie pozostałych pięciu. Tato jest osobą niepełnosprawną , potrzebuje stałej opieki, liczył na kontynuację rehabilitacji ze względu na dokuczliwy ból, płacił za zabiegi. Mamy trudności z organizacją zabiegów w innej placówce ze względu na to, że w innych miejscach kończą zabiegi pacjenci wcześniej zapisani. Doktor Łobińska nie chce z nami rozmawiać, kontaktuje się z nami poprzez niemiłą panią z rejestracji. Uważam, że w przypadku takiej niesamodzielnej osoby, jak mój Tato, panie z NZOZ "Ignis" powinny same zadzwonić i umożliwić ukończenie rehabilitacji , niestety prawa pacjenta są łamane w tej placówce.
5/5
Byłam w ciągu roku 3 razy u pani Doktor. zawsze to samo skupienie i zaangażowanie. Jestem głęboko wdzięczna i polecam.
5/5
Inteligentna, taktowna, dobrze wykształcona cieszy się ogromnym szacunkiem wśród pacjentów. Bardzo mi pomogła.
5/5
Jestem zadowolona, czekałam krótko - przyjmują wszystkich na pieerwszą wizytę osobiście!
Mają wyznaczone godziny przyjęć, lekarz była ok, bardzo miło i profesjonalnie, byłam u doktor Łobińskiej. Bardzo polecam.
5/5
Byłem z mamą z parkinsonem - nie ma lepszego specjalisty w Świdniku, często wyjeżdżam do pracy za granicą, ale po tej wizycie jestem spokojny o moją mamę. bardzo profesjonalnie dobrała leki, tak, że mama wreszcie chodzi! Bardzo polecam!
5/5
Dzięki specjalności neurologii i rehabilitacji dr medycyny Alicji Łobińskiej wreszcie zostałem zdiagnozowany i skutecznie leczony. Szacun.
5/5
Ogromnie dziękuję doktor Alicji Łobińskiej i jestem jej szczególnie wdzięczna za wielomiesięczną opiekę specjalistyczną w zakresie neurologii, za wsparcie psychiczne. Za cierpliwość, mądrość ogromny takt i wielką kulturę osobistą. W trudnych czasach pandemii od kwietnia do chwili obecnej diagnozowała mnie i skutecznie leczy. Oddana pacjentka Zofia.
5/5
Nie znam drugiej tak wspaniałej osoby jak dr. n. med. Alicja Łobińska. Tak - nie tylko wspaniałego lekarza ale i osoby!! Inteligentna, rzeczowa, mądra, wspaniała, cierpliwa, pomocna. Wdzięczna Monika.
5/5
Dzięki doktor odzyskałem zdrowi e i sprawność fizyczną. Nie tylko leczy, podpowiada jak dalej żyć z chorobą przewlekłą i ćwiczyć, jeść, mądrze spędzać czas.
5/5
Nigdy żaden lekarz tak mnie nie wysłuchał. Uzyskałam świetna poradę i dalsze drogowskazy na leczenie i zdrowy tryb życia. Zawsze pamietam - Angelika.
5/5
Polecam, dość krótko czekałem, profesjonalna usługa, wizyta osobista a nie przez telefon jak u rodzinnego.
5/5
Wizyta w przychodni w Świdniku, szybko, łatwy dostęp. Lekarz ok, zalecił mi leki, mam też rehabilitację na fundusz. Konpetencje (2 specjalizacje, doktorat), wiedza, dokładne badanie. Zleciła mi też rezonans, ale jeszcze czekam - mam w szpitalu MSWiA na Grenadierów.
1/5
Próbuje od czwartku (jest poniedziałek) dodzwonić się do REJESTRACJI- albo zajęte, albo nikt nie odbiera. Sprawdziłam - numer telefonu do przychodni mam dobry - coś tu jest nie tak.
5/5
Piszę w imieniu 80 letniej chorej matki. Jestem głęboko wdzięczny że poczta pantoflowa poleciła mi dr Alicję Łobińską. Nie ufam żadnym portalom, ale tą drogą polecam doktor neurolog. Chcę podziękować jej za serce i pomoc którą udzieliła i udziela dalej mojej mamie.
5/5
Dodzwoniłem się szybko, mam wizytę za 12 dni, na razie ok.
5/5
Miałem wizytę po zarejestrowaniu się telefonicznie, bez problemu, polecam.
5/5
piszę, bo aż mi się krew gotuje. Ludzie co wy piszecie? Co wy chcecie? Ja zapisałam się 3 tyg temu (mieszkam w Warszawie, więc u mnie czeka się 8-10 tyg), zostałam przyjęta przez miłą kompetentną wykształconą lekarkę. Super wizyta - diagnoza, leki, badanie. Dostałam skierowanie na MRI na NFZ. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!!!
5/5
Piszę w imieniu matki - polecam.
1/5
Dodzwonienie się do rejestracji jest nieosiągalne.Trzeba jechać osobiście.W okienku siedzi naburmuszona pani rejestratorka a telefony leżą obok i nie ma zamiaru ich odebrać. Tak jest cały czas.
5/5
Jestem zadowolony, czas oczekiwania około 2-3 tyg, zalerzy do kogo.
5/5
Dziękuję za leczenie . Znalazłam wreszcie lekarza kompetentną, i świetną panią Doktor. Szczerze polecam.
5/5
Na wizytę czekałam, ale wiedziałam, ze czekam do dr Alicji Łobinskiej, osoby bardzo kompetentnej i pomocnej. Nigdy wcześniej nie byłam u doktora tak miłego, kulturalnego, kompetentnego. Wyszłam w pełni zadowolona, otrzymałam profesjonalną poradę. Najważniejsze jest to, ze dr med. Alicja Łobińska postawiła trafną diagnozę i mnie wyleczyła. Ogromnie wdzięczna Malgorzata
1/5
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!! takiej pani , jaką jest lekarz Łobińska.
Brak szacunku (w trakcie mojej wizyty 2 telefony prywatne), brak empatii (niemiła, arogancka), brak etyki lekarskiej. Wizyta opóźniona o 1,5 godziny. Śpiewa coś pod nosem w czasie wizyty, sprawia wrażenie nieobecnej, a na zadane pytanie nie odpowiada tylko mówi o czymś innym. Nie wspominając o lekach - przepisała mi przeciwbólowe. I to ma rozwiazać problem? Takie sam brałem wcześniej. A gdzie wywiad, jakieś badania. Jednym słowem TRAGEDIA.
Sprawia wrażenie, jakby była jedyną neurolog na Świecie.
Ponadto byłem świadkiem jak Pacjentka, która była zapisana na godz. 9:00 oczekując na swoja wizytę zmuszona była przepuścić dwie osoby, które były bez kolejki i które zostały zaproszone w pierwszej kolejności do gabinetu przez samą lekarz Łobińską. BRAK POSZANOWANIA CZASU PACJENTA.
Ja już zapisałem sie do innego neurologa w Lublinie (pracujacego również w szpitalu). Z samymi dobrymi opiniami. Lublin nie daleka a lekarzy całkiem sporo. Czas oczekiwania dłuższy, ale jak lekarz dobry to i kolejka dłuższa.
3/5
Fachowiec ok ...ale traktowanie pacjentów w oczekiwaniu na wizytę ,szczególnie tych starszych nie do zaakceptowania ,lekarz to lekarz ...wykonuje swój zawód ,powinien też szanować czas pacjentów ,jeśli są przewidziane jakieś spotkania w placówce NFZ ,to powinna to być uwzględnione przez panie rejestratorki ,by nie było 2 godzinnych opóźnień , pacjenci też pracują . ..
Dodaj opinię

Adres:

Aleja Lotników Polskich 22/117, Świdnik

Numer telefonu:

730 344 522, 53413152

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT09:00-17:00
ŚR08:00-17:00
CZ08:00-14:30
PT09:00-18:00