NZOZ Inka-Dent I. i J. Balcerzak

W dniach od 13-06-2026 do 27-06-2026 placówka zgłosiła przerwę i nie będzie udzielać świadczenia poradnia stomatologiczna.
Kopernika 16/2
Szczecin
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Leczenie stomatologiczne pod narkozą 91 829 29 29, 793 712 929
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-14:00
Poradnia ortodontyczna
Ortodonta
833 dni 91 829 29 29, 793 712 929
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT08:00-14:00
ŚR14:00-20:00
CZ14:00-20:00
PT08:00-14:00
Poradnia periodontologiczna 61 dni 793 712 929
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WTnieczynne
ŚR08:00-14:00
CZ14:00-20:00
PT14:00-20:00
SO08:00-14:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
823 dni 91 829 29 29, 793 712 929
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-14:00
Poradnia stomatologiczna dla dzieci
Stomatolog
61 dni 91 829 29 29, 793 712 929
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00

Opinie o NZOZ Inka-Dent I. i J. Balcerzak

Dodaj opinię
1/5
Odradzam wszystkim korzystanie z placówki InkaDent w Szczecinie przy ulicy Kopernika. Pani na poczekalni obsługująca pacjentów to grzecznie mówiąc gburowata osoba. Swoim tonem głosu i spojrzeniem odstrasza klientów placówki. Zapewne on również odpowiedzialna jest za odbieranie telefonów. Bez sensu dzwonić. I tak nie ma czasu na odebranie.
Koleja sprawa to podejście już samych lekarzy do pacjenta. Jeżeli przychodzisz z dzieckiem w ramach NFZ to jesteś traktowany jak ostatni śmieć. Szczególnie nieprzyjemna jest taka młoda, zarozumiała pani stomatolog. Imię na Z. Traktuje ludzi z góry jakby byli trendowaci! Masakra!!! Najpierw trzeba ja chyba trzepnąć a później pytać co ma do powiedzenia? Ludzie gdyby nie to ze dzieciaka bolał ząb i mieliśmy najbliżej do nich to wolałbym zaplacic i po sąsiedzku u Pana Kozłowskiego to zrobić. Pewnie i u nich za kasę to by i dupę wylizali a pech chciał ze to była usługa z NFZ.
Gratuluje właścicielom placówki doboru personelu. Proszę Państwa jakieś szkolenia z podejścia i obsługi klienta polecam chociaż chyba nie ma sensu. Tacy już są ci nasi wielcy specjaliści z powołania.
5/5
W 2017 roku byłam z córką na usunięciu dwóch zębów "ósemek". Obsługa pierwsza klasa. Pan doktor wszystko wytłumaczył, rwanie było bezbolesne, otrzymaliśmy pełną informację o postępowaniu po zabiegu łącznie z lekami. Polecam
3/5
dopiero tam się wybieram ale jak dzwoniłam to pani była mila i pomocna szybko odebrała telefon .napisze wam co dalej aż się boje pytom opisie pana marka powinien pan to zgłosić do NFZ lub do praw pacjenta ja na razie jestem zadowolona napisze wam co dalej po wizycie
5/5
Pozdrawiam wszystkich którzy zamierzają odwiedzić Inka-Dent, miła i szybka obsługa razem z wizytą u doktora Marcina :-), polecam mimo ze ciężko się do nich dodzwonić ale pewnie wynika to właśnie z tego że tak lubią pacjenci tam zaglądać, nie wiem czy w tym przypadku można się cieszyć :-) to świadczy przecież o zdrowiu narodu :-) Haha :-)
1/5
Bardzo niemiły Pan ortodonta. Nie ma podejscia do dzieci zupełnie. Nie polecam. Wizyta na NFZ
1/5
Totalne dno. Już od miesiąca nie idzie się dodzwonić bo nikt nie odbiera.
Nie rozumiem że ta placówka jeszcze działa i widnieje w internecie. Powinna być dawno do zamknięcia...
Szkoda nerwów i Brak słów... Niech zlikwidują ten numer skoro i tak nikt nie raczy odebrać ...
1/5
Jestem ,zawiedziona ,obsługa,terminami.Nie informują jeśli wizyty nie będzie. Płacisz za dojazd np taxi ,a na miejscu okazuje się że wizyty nie będzie To jest wstyd i brak uczciwości wobec pacjentów. Jeśli chodzi o stomatologów nie mam uwag.
2/5
Byłam kilka razy z dziećmi i zmieniliśmy dentystę. Przy przeglądzie wyszły 2 zęby do leczenia, ale lekarz na tej wizycie nic nie zrobi, bo to tylko przegląd. Dziecko z bólem zęba ma się umówić, termin za 2 miesiące... porażka.
5/5
Z czystym sumieniem polecam. Moje dzieci chodzą tutaj od wielu lat i nigdy sie nie zawiodłam. Świetne podejście do dzieci. Ortodonta rewelacja, a zrobienie ząbków u czterolatka to nie problem, szybciutko , że nawet nie zdążył pomyśleć o strachu ;) Cały zespół zawsze uśmiechnięty, i to się bardzo ceni. Polecam .
1/5
Co za gburowata obsluga, w dodatku udzielająca mylących informacji. Widocznie są równi i równiejsi.
1/5
Po ekstrakcji zęba zobaczyłam na ściance w zębodole skrawki nieusuniętego do końca zęba
1/5
Nie polecam tej placówki podejście do pacjenta lekceważące obsługa gburowata bo usunięciu zęba zero leków przeciwbólowych już nie wspomnę o antybiotyku. Zamiast interesować się zębami to Pan Marcin interesował się kolczykiem w języku z głupim podektem nie wiem do czego ma służyć ale to jest nie dobrze że jest bo niszczy szkliwo. A więc Panie Marcinie służy on do ozdoby podobało mi się więc przebiłam sobie język 😉. Telefon faktycznie odbierają jak im się podoba dodzwonić się do nich graniczy z cudem.
Dodaj opinię

Adres:

Kopernika 16/2, Szczecin Śródmieście

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń