NZOZ "Kati -Dent" Stomatologia i Medycyna

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Kati -Dent" Stomatologia i Medycyna

Dodaj opinię
2/5
Czynne tylko niewłaściwy numer był podany dzwonic na 515 877 754. Sama mialam w nocy problem z dzieckiem.
1/5
Byłem na tym pożal się Boże ,, pogotowiu" jechałem 40 km tylko po to żeby Pani stomatolog zaproponowała mi znieczulenie i antybiotyk pomimo braku stanu zapalnego po czym dodała żebym poszedł do swojego stomatologa. Na koniec otrzymałem oswiadczenie, że jeżeli przejadę jeszcze raz z tym samym zębem to wizyta może być odpłatna. Poproszę jakiś żart. Stanowczo nie polecam. To "pogotowie" funkcjonuje tylko dla nabijania pieniędzy. NIE POLECAM Szkoda czasu i pieniędzy na dojazd.
1/5
Tragedia. Nie polecam nikomu , strata czasu , a pomoc nie udzielona. Jedna pani siedzi i grzebie w komputerze, a druga nie dezynfekuje przyrządów i nie widzi na oczy jak przebija dziecku dziąsło i powoduje krwotok.
Nie wiem w jakim celu to pogotowie?!
Chyba aby nabijać ludzi na wizyty prywatne w tym samym gabinecie, poza działaniem pogotowia.
1/5
Tragedia.. Przy bólu zęba rozwiercila go wsadziła lekarstwo które wypadło na drugi dzień i kazała iść do swojego stomatologa a z bólu nie mogłem spać cała noc po wizycie u niej, jak się pytam gdzie mogę wypluc po wierceniu, to ona w szoku i każe połykać.. Pomimo znieczulenia tak bolało przy wierceniu, że jak zaciskalem ręce na fotelu to cały czas mi powtarzała że zaraz zapłacę za ten fotel.
Z całym szacunkiem dla tej Pani ale w tym wieku to szukać miejsca na cmentarzu, a nie leczyć ludzi.
1/5
Tragedia. Dwa dni temu miałem wyrywaną ósemkę w innym gabinecie. Godzinę po zabiegu pojawiła się gorączka, która utrzymuje do tej pory. Z racji, że dzisiaj jest niedziela i jest to jedyne pogotowie dentystyczne w okolicach Płocka to udałem się tutaj na kontrolę mojego stanu. Przyznam, że doznałem niemałego szoku jak tutejsza pani stomatolog od progu wydarła się na mnie, że co ja tutaj robię i dlaczego nie pójdę do dentysty, który mi zęba wyrwał. No nie wiem proszę pani, może dlatego, że dzisiaj jest niedziela i podobno pracuje pani w pogotowiu dentystycznym? Z tak niemiłym człowiekiem to się chyba nigdy nie spotkałem.
5/5
Profesjonalizm 100% bylem w trasie z bardzo mocnym zapaleniem po dojechaniu do celu udzielono mi bardzo szybko fachowa pomoc.
1/5
Porażka. Byłem w sobotę.Wyrwanie zęba bez znieczulenia,dwa podejścia do ruszającego się zęba ,okropny ból. No i porada Pani doktor że mogłem sobie nitkę uwiązać i samemu wyrwać. Ciekawe czy Pani dr,daje takie rady jak wyrywa prywatnie za pieniądze? Omijać to szerokim łukiem.
1/5
Nie polecam oraz przestrzegam przed niemiłą pindą, która odbiera tam telefony i próbuje wymusić dane osobowe!
1/5
Powinni to zamknąć i osobę co to prowadzi, również 0 troski o pacjenta a 100 %troski o kasę.... Na co to jest i na co te nasze składki idą, jak tam nigdy nie można uzyskać pomocy i to nosi nazwę pogotowie hahha a pani dentystka taka cwana przez telefon..... Na co ta buda istnieje jak mają w dupie pacjentów..... Telefonicznie udzieli pomocy. A najlepsze jest to, że nie udzielają pomocy ludzie z ulicy tak mi powiedziano gratuluję naprawdę
5/5
bardzo dobra obsługa polecam
1/5
Tragedia szkoda czasu i pieniędzy na dojazd. Nie zostałem wpuszczony nawet do gabinetu a wręcz wyproszony z niego. Wizyta odbyła się w korytarzu. "Doktor" zaglądała mi do buzi na korytarzu odpowiedziała że nic nie zrobi mam iść do swojego stomatologa. Dostałem antybiotyk i zero pomocy mimo ogromnego bólu. Bez współczucia dla pacjenta widać że tylko kasa się liczy.
1/5
Ludzie omijajcie z daleka!!!!!!!!!!! Lekarka bezczelna i opryskliwa. Wydaje diagnozę w momencie umawiania się na wizytę. Nie widząc pacjenta i jego stanu odmawia wizyty bo ona "wie lepiej" i wykrzykuje, że ona nie po to studia kończyła żeby z góry nie znać diagnozy. Dno i jeszcze raz dno. Ja tego tak nie zostawię. Na szczęście mam nagraną rozmowę i zgłaszam to do odpowiednich instytucji.
1/5
Tragedia, tam trzeba sanepidu, zero higieny. Starsza Pani bez znieczulenia usuwała plombę z bolącego zęba ze stanem zapalnym. Jeszcze kazała pani sekreterce trzymać cytuje " ozór" pacjentki, która prawie mdlała z bólu. Katastrofa
1/5
Byłam i nigdy więcej, ból zęba, długi weekend, stomatolodzy wolne więc pozostało pogotowie w Sikorzu. Ludzie omijajcie to jak najdalej, pani doktor, chyba ze sto lat, spóźnia się i nie zakłada nawet rękawiczek, dopiero po zwróceniu uwagi. Ząb do wyrwania, tekst pani doktor "można było zrobić to samemu", ząb wyrwany bez znieczulenia.
Tony papierów do wypełnienia, asystentka ukrainka też pozostawia swoim zachowaniem wieeeele do życzenia, bez fartucha, podaje sprzęt bez rękawiczek, zero jakiekolwiek higieny, masakra LUDZIE NAPRAWDĘ ODRADZAM ZĄB WYRWANY ALE BÓL KOSZMAR
1/5
Zapomnijcie o tym, że tutaj ktokolwiek udzieli wam pomocy z bólem zęba, ponieważ tutaj nie ma już pogotowia. Jest swoisty "nekrolog" że teraz tylko na Dobrzyńskiej w Płocku
5/5
Pani Doktor bardzo sympatyczna, rzeczowa. Uratowała zeba ,którego inny lekarz chciał usunac. Gorąco polecam.
5/5
Serdecznie polecam, ceny przyzwoite, Doktor bardzo sympatyczna, można porozmawiać jak ze "znajoma" w dodatku wykonuje swoje usługi bardzo profesjonalnie
Dodaj opinię

Adres:

Sikórz 90b