1. Stomatolog
  2. Warmińsko-Mazurskie
  3. Ełk

NZOZ Neodent - Stomatolog

Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni 519 694 258
Godziny otwarcia:
PN09:00-20:00
WT09:00-20:00
ŚR09:00-20:00
CZ09:00-20:00
PT08:30-12:30

Opinie o NZOZ Neodent

Dodaj opinię
1/5
Przebili mi w tym gabinecie kanał więc nie polecam
5/5
Wizyta ok.Polecam
5/5
Solidny stomatolog. Polecam
5/5
Polecam Panią stomatolog osobom, które się boją.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty i nie mam obaw przed następną wizytą pomimo wcześniejszego panicznego strachu przed dentystą.
5/5
od początku istnienia gabinetu leczę się w tym gabinecie i... nie będę zamieniać na nic innego!!
1/5
Nie polecam zwłaszcza osobom starszym jeśli chodzi o protezy.
5/5
konkurencja nie śpi, pani Elu.......
a ja polecam!!!!!!!!!!!!!!!!
5/5
Jestem bardzo zadowolona polecam najlepszy dentysta
5/5
jak na wizyty u dentysty jestem na tak strach ma wielkie oczy całe życie tylko słyszałem jak to jest ale niebylo zle
1/5
Nie polecam na wycisk umawialam się parę razy i nie doszedł do skutku z powodów nie zależnych odemnie nawet nikt nie raczył powiadomić ze przełożona jest wizyta żenada
5/5
Polecam. Kolejka trochę długa, ale warto zaczekać.
5/5
Polecam bardzo serdecznie, mimo późnej pory dr. Michał przyjął mnie z bólem bez problemu. Przemiły i bardzo delikatny. Pielęgniarka przesympatyczna zajęła się moim miesięcznym dzieckiem z którym zmuszona byłam przyjechać.
5/5
Wykonuję leczenie kanałowe u dr. Marcina i z całym oddaniem przyznaję, że nie spotkałem jeszcze tak dobrego i profesjonalnego podejścia. Miły, pomocny, rzetelny, potrafi doradzić, wysłuchać oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania. Asystentka dr. Marcina również bardzo kulturalna, pomocna.
Nie mam żadnych uwag, w pełni polecam ten gabinet. Kolejki są długie, ale coś to oznacza :)
5/5
Miła i profesjonalna obsługa.Pomoc dentystyczna przesympatyczna.
5/5
Profesjonalnie wykonana praca, miła obsługa. Polecam.
1/5
Żona Pana Michała totalna porażka. Klient płaci za wizytę prywatnie a Pani dentystka dodatkowo ma niezły ubaw z klienta, bo inny dentysta niby źle pozaleczał zęby. Jejku jakie to zabawne. Żenada. Człowiek jak idzie do dentysty to oczekuje profesjonalnej obsługi (gdzie płaci niemałe pieniądze) a nie nabijania się bezczelnie z pacjenta.
5/5
Żona pana Michała nie pracuje w tym gabinecie ,a wiec wizyty prywatnej też nie mogło być. Nie wiem jaki był cel komentarza powyżej. Żenada
1/5
Żona Pana Michała totalna porażka. Klient płaci za wizytę prywatnie a Pani dentystka dodatkowo ma niezły ubaw z klienta, bo inny dentysta niby źle pozaleczał zęby. Jejku jakie to zabawne. Żenada. Człowiek jak idzie do dentysty to oczekuje profesjonalnej obsługi (gdzie płaci niemałe pieniądze) a nie nabijania się bezczelnie z pacjenta.
PS. Dentystka sama mówiła, że może zapisać na następną wizytę znów do siebie albo do swojego męża, więc to na pewno żona Pana Michała. Sto małżeństw tam nie pracuje chyba co nie?
1/5
I dodatkowo dentystka sama sobie wystawia pozytywną opinię udając, że to nie ona się nabijała i tam nie pracuje. Hahaha mam niezły ubaw z pani.
5/5
Polecam dr Marcina. Całkowicie odmienił moje nastawienie do stomatologów po bardzo nieprzyjemnych poprzednich doświadczeniach związanych z „leczeniem” zębów przez innych stomatologów w Ełku. Świetne podejście do pacjenta, bez bólu i strachu. Jestem pacjentką dr Marcina od ponad roku i nie żałuję. Polecam!
5/5
A z byłem i odrazu przyjmie beż kolejki
1/5
Nie polecam Pani Dentystki
Przychodzę z bólem w 8 mies ciąży, a ona mówi nie mamy miejsc, GDZIE NA FOTELU ANI W POCZEKALNI NIE BYŁO ŻYWEJ DUSZY.
5/5
Niestety nie mogę usunąć opinii, ale poprawię, ponieważ na drugi dzień przyjęła mnie przesympatyczna Pani Doktor i wszystko wytłumaczyła.
Serdecznie polecam i przepraszam za wcześniejszą negatywną opinię
5/5
Złe opinie to nie wiedzą nawet do kogo poszli . W tej klinice pracuje dwóch lekarzy dr. Marcin i dr. Monika bardzo świetni lekarze. Pani Monika jest bardzo delikatna i naprawdę dba o komfort pacjenta. A to że, nie przyjęła kogoś odrazu nie znaczy złej opinii jak można oceniać kogoś u kogo się nawet nie było? Pusty fotel przez kilka minut nie oznacza że, nie mają ful pacjentów, a też muszą załatwiać swoje potrzeby. Ale zawsze jak nie pasuje to można iść gdzie indziej. Ja serdecznie polecam oby lekarzy.
1/5
Początkowo byłam zachwycona ładny gabinet, jest w nim RTG. Przyszłam z bólem zęba, ale pani doktor po zrobieniu RTG orzekła, może do kanału, może nie, zobaczymy. Dała antybiotyk a potem za jakiś czas było wypełnienie, że niby nie kanał. Po jakimś czasie znów zaczął boleć ząb, jednak poszłam do innego lekarza. Jak inny stomatolog otworzył tego zęba, to był przerażony, wszystko tam gniło i ząb do kanałowego leczenia. Także dziękuję za takie załatwienie sprawy, pani doktor miła, ale co do fachowości to niestety ja doświadczyłam na własnej skórze negatywnych wspomnień i nie polecam.
5/5
Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Trafiłam do Pani doktor po wcześniejszych leczeniach u innych stomatologów, którzy niestety zostawili po sobie sporo problemów „niespodzianek” do poprawy. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione i naprawione z dużą precyzją oraz spokojem.
Pani doktor jest bardzo miła, empatyczna i przede wszystkim uczciwa — jasno mówi o możliwościach leczenia, rzetelnie przedstawia sytuację i plan działania.
Po kilku latach wróciłam ponownie, mimo że w międzyczasie korzystałam z usług innych dentystów, tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że doktor Monika to naprawdę świetna specjalistka. Ogromne zaufanie i komfort podczas wizyt, mimo że mam uraz do stomatologów. Zdecydowanie polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Tuwima 22/4u, Ełk

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:00-20:00
WT09:00-20:00
ŚR09:00-20:00
CZ09:00-20:00
PT08:30-12:30