NZOZ Nr 1

10 Lutego 13
Wejherowo
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
11 dni58 739 65 54
Godziny otwarcia:
PN13:00-19:00
WT07:00-13:00
ŚR07:00-13:00
CZ07:00-13:00
PT13:00-19:00
Poradnia psychologiczna dla dzieci
Psycholog
8 dni58 727 29 17
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT07:00-20:00
ŚR07:00-20:00
CZ07:00-21:00
PT07:00-21:00
SO07:00-20:00
ND07:00-18:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
54 dni58 739 65 54
Godziny otwarcia:
PN00:00-23:59
WT00:00-23:59
ŚR00:00-23:59
CZ00:00-23:59
PT00:00-23:59
SO00:00-23:59
ND00:00-23:59
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza POZ Wejherowo
58 782 44 33
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NZOZ Nr 1

Dodaj opinię
1/5
Lekarz stomatolog spóźnia się nagminnie. Zamiast przyjmować chorych o 19:00, przyjeżdża do pracy o godzinie 19:20. Wstyd.
1/5
21- wiek a żeby się do dzwonić ,graniczy to z cudem, jak ktoś pracuje to urlop ma brać,zastanawiam po co świadczą usługi z nfz.
1/5
Dodzwonić się niemożna szkoda czasu.Tragedia
1/5
Faktycznie, olewaja kontakt telefoniczny
1/5
Pewna stara dentystka przyjmująca na dyżurze w przychodni nie zrobi nic z bolącym zębem, bo mówi, że "nie ma sprzętu" albo "to jest robota dla chirurga" i łaskawie przepisze lek przeciwbólowy.Przecież jakby pomagał to bym na dyżur nie musiała iść!!!!! Żeby wziąć tabletkę to mi lekarz nie musi mówić!!! Jest tam podobno, żeby pomagać -tak?
1/5
Ta starsza pani nawet do zeba nie zajrzy to jest tragedia
1/5
Nie da sie dodzwonić..z wszystkim odsylaja do chirurga..ale za to prywatnie to ręce otwarte! Hańba!!
1/5
lekarz zamiast na 19 przyszedl na 20.powodem byly <takie tam sprawy<bolacy zab dziecka olala,ale za to wyrwala inny,ktory sie ruszal....................
1/5
dentysta nie miły, z łaską przyszedł zaspany i jakby zły, że musi coś robić, jak znieczulenie podawał to nie patrzał gdzie wbija igłę, ból potworny, jak wiercił to też nie zwracał uwagę, że mnie niesamowicie boli wszystko na siłę zrobił, wielką dziurę zapaćkał jakby z metra rzucał zaprawę wygląda to beznadziejnie i dalej boli. Szybko uciekłam dlatego nie pamiętam nazwiska, ale jak się dowiem to napisze. NIE POLECAM!!!
1/5
Podejście pogotowia stomatologicznego a w szczególności tej starszej pani to żenada, z łaską przychodzi do pacjenta,ziewa ciągle ust nie zakrywa,nie zajrzy nawet do ust a już recepte pisze,nie powinno ta, być takich osób na pogotowiu,zajmuje tylko etat dla kogoś z powołania.
1/5
byłam wczoraj na pogotowiu z bólem i co z tego jak ta starsza pani dała mi trucizne he a po dwóch godzinach mi wypadła a co najlepsze to to ze nawet mi nie wyczysciła tego zęba przed trucizną beka co juz tam nie pojade wole jesc tabletki niz tam wrucic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1/5
zadzwoniłam...ale.?..
odpowiedziała mi pani...."nic nie słyszę może ma pani problem z telefonem"..no proszę takie numery..aparat działa bez zarzutu ale to też jakiś sposób by olać pacjenta ze skierowaniem...
DROGA PANI MOŻE OD RAZU PODA MI PANI NUMER TELEFONU DO PRYWATNEJ PLACÓWKI...HMMMM...po co się tam pani męczy..może czas najwyższy oddać stołek komuś kto uszanuje PRACĘ!!!!!!!!
1/5
14 sierpnia 2016 r. ok. godz. 14.00 dyżurująca p. doktor odmówiła udzielenia pomocy stomatologicznej siedmioletniemu chłopcu po wypadku / wybita górna jedynka - ząb stały /. Nawet nie raczyła obejrzeć rany lub zęba. Gratuluję powołania. Mam nadzieję, że dla innych pacjentów będzie łaskawsza.
1/5
Mąż był 31.08.16 pani spóźnił a się 45 minut. Poszedł z bólem dziura jak studnia a pani stwierdziła ze nic się z zębem nie dzieje, kazała zrobić prześwietlenie. Sprawdziłam po nazwisku pani przyjmuje w pięciu przychodniach.Nie wiadomo po co przychodzi skoro jej się nie chce nawet spojrzeć. Szkoda ze nie mogę zdjęcia tego zęba wstawić. Ślepy by zobaczył dziurę.
1/5
Dziecko 6 letnie z bólem nie zostało przyjęte z powodu braku książeczki zdrowia. Nie starczył PESEL dziecka, dowód matki, Pani w recepcji zaspana, jak nieprzytomna zasłaniała się przepisami, książeczka i koniec. Lekarz nie przyjął nas. Dziecko z bólem, ja wysoko w ciąży lada dzień poród, 30 km w jedną stronę jechałam i jak tu być nie zdenerwowanym, taka służba zdrowia, takie powołanie, a gdzie serce zwykłego człowieka, i sumienie. Niektóre osoby nie powinny pracować na takich stanowiskach. Obsługa słaba.
1/5
Dodzwonić się tam i zarejestrować graniczy z cudem,jest to niemożliwe,tak podchodzi się do pacjenta,myślę,że trzeba tą sprawe poruszyć w Gdańsku,tak nie może być
1/5
Nie przyjęto dziecka 6 letniego z bólem z powodu braku książeczki pomimo tego że Pesel był bardzo niemiła Pani stomatolog nie powinna tam pracować osoba która nie ma odpowiedniego podejścia do pacjenta
1/5
Obsługa ? Kaplica, przez 12 godzin sukcesywnie co jakiś czas dzwoniąc nikt nie odbierał telefonu ! Totalna olewka ! Więc przychodzę sam, z bólem zęba, 6 rano niedziela, proszę o pomoc mówiąc że chcę usunąć ząb bo nie mam czasu na leczenie z względu na wyjazd za granicę, starsza Pani z obsługi olewa mnie zarzucając mi że nie mam ubezpieczenia bo tydzień wcześniej wypisałem się z UP.. z bólu w amoku opieprzyłem tą babe z góry do dołu że po co tam w ogóle jest skoro nie umie pomóc człowiekowi w potrzebie i wyszedłem.. Chwilę później zorientowałem się że ubezpieczenie po wypisaniu z Up czy po zwolnieniu z pracy ustępuję po 30 dniach od momentu rozwiązania umowy.. Wróciłem, tym razem opieprzyłem dentystkę która stała i się głupio próbowała powstrzymać od śmiechu kiedy chwile wcześniej zostałem olany przez jej "współpracownice" ( totalnie nie kompetentne osoby na powierzonym stanowisku ) cóż, już potem do śmiechu jej nie było, i łaskawie z wielkim bólem mnie przyjęła.. Ale co z tego jak spojrzała na zęba i stwierdziła że tego nie zrobi bo potrzebuje jego zdjęcia wciskając mi recepte, na antybiotyki i leki przeciwbólowe ! Katastrofa, nikomu nie polecam kontaktu z takim ludźmi a tym bardziej nie polecam oddawać do leczenia swoich zębów w takim miejscu... To jakieś wielkie nie porozumienie, nie rozumiem skąd tacy ludzie biorą się na tak odpowiedzialnym stanowisku.
1/5
Nie polecam !! Ta stara pi...a nie dość ze mnie zje....a ze przyszedłem o 22:30 z bólem zęba to zaczęła drzeć jape dlaczego tak późno ! Ku....a to jest jej zasrany obowiązek przyjmować od 19:00 do rana ma za to płacone a jak sie jej tam nie podoba to niech wy ......a !!! Zaczęła mi wkładać jakiś drut w dziurę zęba tak mocno ze miałem ochotę jej przywalić a potem nie oczyściła dziury w zębie tylko ja zaślepiła dziś mija 4 dzień po wizycie a ząb dalej boli nigdy tam juz nie pójdę wole iść prywatnie .....
1/5
Nie przyjęto 5 letniego dziecka z bólem zęba pomimo tego że miałam pesel a nie miałam książeczki tragedia ale wszystko wraca
1/5
Tragedia! Nie polecam. Młoda pani stomatolog była tak nie mila, co chwilę robiła uwagi jakies. Mam wrażenie że siedziala tam za kare. Jak powiedziałam że boli mnie ząb trzeci dzień pierwszego dnia bardzo lekko drugiego już umówiłam się do stomatologa ale tej nocy bardzo bolał mnie ząb. Powiedziała " i przyjechała pani teraz?!super!" Powiedziałam co miałam zrobić jak boli mnie ząb? A ona trzeba było przyjechać szybciej! Różne nie miłe uwagi typu? Myśli pani że mam rentgen w oczach? Albo nie rozumie pani że nie wiem który to ząb? Chociaż mówiła dokładnie który.
5/5
Nie wiem z jakimi dentystami mieliście do czynienia, ale ja w końcu swojego znalazłam. Po latach prób i błędów nareszcie trafiłam do gabinetu pełnego profesjonalizmu, uśmiechu i wyrozumiałości zarówno ze strony stomatologa jak i współpracującej z nim higienistki. Jak do dentysty to tylko do pani dr Olgi Owerko w Bolszewie !!! Profesjonalistka w każdym calu, rzeczowa, konkretna a do tego życzliwa i pełna ciepła. Przyjazna atmosfera to również zasługa zawsze uśmiechniętej i serdecznej pani higienistki która potrafi życzliwym słowem załagodzić każdy ból. Polecam serdecznie gabinet stomatologiczny w budynku Gimnazjum w Bolszewie !
1/5
nie mozna wogole sie dodzwonic!!!
1/5
Ja także poszłam z okropnym bólem o 23:30. Ta stara baba nawet na dobry wieczór mi nie odpowiedziała już wtedy wiedziałam ,że z nią coś nie tak. Zapytała od kiedy boli mnie ząb ,powiedziałam że od rana ,a ona mnie zjebała " to trzeba było przyjść o 19,a nie ludzi budzić " odeslala mnie do chirurga i przepisała ketonal. Na koniec Powiedziała ,że może mi zatruć zęba ,ale nie gwarantuje że przestanie boleć. Odmówiłam. Nie dała bym jej zęba dotknac. Ona nie powinna tam pracowac.
1/5
Okropna stara baba która już dawno powinna być na emeryturze. Zero podejścia do dzieci. Z łaska pozwala usiąść na fotelu dziecku z rodzicem. Zero empatii. Straszne że tacy ludzie jeszcze pracują. Pani w rejestracji również niesympatyczna.w drodze wyjątku przyjmuje z bólem zęba, 4latke. Ogólnie Na minus.
1/5
Dzisiaj wysłałam skargę na postępowanie lekarzy dyżurujących dnia12.02.2018r .Nie udzieliły pomocy mojej 12 letniej córce. Byłam w tym dniu dwa razy .Po mojej awanturze dosłownie uciekły do gabinetu i zostawiły nas na poczekalni.Ludzie piszcie skargi na postępowanie lekarzy .Skarge można składać do Dyrektora ds.Medycznych danej placówki i do NFZ Odwagi walczmy o swoje prawa dla siebie i innych ludzi.
1/5
Porażka. Po co dyżury nocne skoro Olewają kontakt telefoniczny. Trzeba było przyjechać a nie dzwonić.
1/5
08.05.2018 godzina 21:30. Jedziemy z narzeczoną w ciąży na pogotowie stomatologiczne z silnym bólem zęba. Zaspana stara baba w recepcji, jakby pracowała tam za karę z łaską wzięła dowód osobisty i poszła do dentystki. Ta pie*dolona emerytka po chwili otworzyła drzwi aby wejść do gabinetu. Po około pięciu minutach narzeczona wychodzi od niej z płaczem bo babsztyl się na Nią wydarł że co to za czasy że z pracy sie nie można zwolnić żeby pójść prywatnie bo to robota nie dla niej. I pytanie: PO JAKI C*UJ ty TAM SIEDZISZ????!!!!! z takim zachowaniem i podejściem do drugiej osoby to można iść gdzie indziej a nie siedzieć w takim miejscu i nic nie robić. WYŻERACZE KASY I NIC WIĘCEJ, DO SCHRONISKA SIE NIE NADAJESZ A CO DOPIERO DO LUDZI!!!
Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ ci ABY CIE TO SPOTKAŁO W PODOBNYM MIEJSCU :D ;) ZWIJAJ SIĘ Z BÓLU STARA S*KO
1/5
Rzeźnik nie stomatolog. Strasza pani (zwana dentystka) już od dawna powinna być na emeryturze... Z totalnym brakiem wyczucia zajrzała mi do zęba. Po czym pyta mnie co mam zamiar z nim robić i łaskawie (bez czyszczenia zęba) założyła mi truciznę... Nigdy tam nie wrócę... Ból po wyjściu większy niż przed wizytą :/
1/5
Pani doktor,brak jakiego kolwiek podejścia do pacjenta,czekać aż wyjdzie z wyra i na końcu w fochowatym nastroju spławia pacjęta,bez jakiego kolwiek zainteresowania.jak ją zobaczyłem,to myślałem,że to jakaś dworcowa menelka,co przyszła do kibelka.
1/5
Co to ma być? Przyjechaliśmy ok. 19.30, dzwonimy do drzwi ładnych parę razy i nikt nie raczył się zainteresować poważnym przypadkiem. Jedziemy do szpitala. I co? NIC! Nie dość, że pielęgniarka odesłała nas z powrotem, to nie znali numeru do "pogotowia stomatologicznego". I tu cytat: "Proszę poszukać w internecie numeru do tej placówki". Po pewnym czasie wracamy na miejsce, w końcu ktoś się zainteresował, ale wyszedł brak rentgena!!! Musiałam jechać do Gdyni do prywatnego gabinetu całodobowego na rentgen. ŚMIECHU WARTE! I za co płacimy podatki na służbę zdrowia? Za nocne wycieczki w poszukiwaniu dentysty!?
1/5
Przyszliśmy z narzeczoną, miała ból zęba dziure do zaplombowania, chciała poprostu cos przeciw bólowego bo 2 tyg później miała wizytę u swojego dentysty niestety po tej wizycie u tej starej Emerytowanej S*ki ząb był do wyrwania, narzeczona ledwo wyszła z gabinetu padając mi na ramiona a ja z przerażenia nie wiedziałem co mam zrobić, szybko rwała do drzwi wyjsciowych krzycząc z bólu, juz wcześniej słyszałem jej krzyki zza drzwi i żałuję że nie wlazłem i nie odciagnalem tej psychopatki od niej bo to niepoważne praktykować stare metody leczenia bez znieczulenia na pacjentach powinna dostać dyscyplinarke i wziąć odpowiedzialność za to co robi ludziom, jak usłyszałem ze wbila jej dużą igłę w korzeń i to bez jakiego kolwiek znieczulenia na samą myśl o tym chciałem zemdleć razem z nią, po wyjściu straciła przytomność trzy razy, z bólu jaki jej zrobiła ta stara raszpla, mam nadzieję ze przyjdzie ci su..o mierzyć sie z tym samym bólem, ale bardziej ucieszy mnie twoja dyscyplinarka, napewno tego nie zostawię, z samego rana składam skargę
1/5
Nie wiem co robi tam ta stara baba, ale na pewno nie pomaga ludziom, jak zeszła w końcu na dół to byłam w szoku ze to lekarz bo wyglądała jakby tam sprzątała. Od samego przyjścia nieprzyjemna, z łaski wszystko robiła i nic konkretnego się nie dowiedziałam co z zębem
1/5
Umówiłam się do chirurga, a przyjęła mnie dentystka ogólna, Pani w recepcji na nieporozumienie wzruszyła ramionami, jakby to nic się nie stało. Dentystka "wyleczyła" mi ząb, który boli już ponad rok od wizyty. Nieprofezjonalizm w pełnej krasie. Przychodnie polecam masochistom.
1/5
Cwaniaki zatrudniają się w państwowych ośrodkach zdrowia, po to abyśmy płacili im ZUS,urlopy i inne świadczenia , po to tam tylko siedzą i warczą na chorych ludzi. Praca im nie w głowie. Pracują dopiero w swoich prywatnych gabinetach i kręcą tzw.lody, tam są uśmiechnięci i życzliwi, przy tym często zapominają wystawiać pokwitowania za pobraną kasę. A, tak w ogóle to wszyscy Polacy pracują na to, aby takich cwaniaków wykształcić.
1/5
Od kiedy, nie ma taty Szalewskiego, dzieje się coraz gorzej.
1/5
Pogotowie stomatologiczne to jest dramat do kwadratu.
Lekceważący stosunek do pacjenta, brak kultury, chamskie zachowanie, o odbieraniu telefonu już nie wspomnę.
Zerowa pomoc - "ząb do wyrwania lub do leczenia ale ja Panu nic nie pomogę, okłady i tabletki przeciwbólowe. Mogę zatruć ząb ale nie wiem czy to coś pomoże, jest szansa, że będzie boleć jeszcze bardziej". Płacimy obowiązkowe składki, każdego miesiąca, a co z tego mamy? - Pozostaje nam prywatne leczenie, ot co. Polsko, obudź się !
5/5
Z całym szacunkiem, ale co tu są za brednie wypisywane to jest szok. Chirurg zabawny, znający się na swojej robocie. Nie owija w bawełnę. Albo w tą albo w tą stronę. Zawsze daje wybór. Robił mi 3 zęby. Zadowolony jestem na Maxa. Szybko bezboleśnie i konkretnie.
Dodaj opinię

Adres:

10 Lutego 13, Wejherowo

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń
NZOZ Nr 1 na mapie