1. Stomatolog
  2. Pomorskie
  3. Wejherowo

NZOZ "Pogotowie Stomatologiczne"

Jesionowa 3
Bolszewo
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni58 736 41 17
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-14:00

Opinie o NZOZ "Pogotowie Stomatologiczne"

Dodaj opinię
5/5
I to jest ośrodek służący pomocą, a nie w Wejherowie na 10-tego lutego.
POLECAM.
1/5
nie polecam, odkąd odszedł dobry stomatolog i przenieśli się w nowe miejsce - nędza i brak szacunku dla pacjentów z nfz
5/5
najlepsza a szczególnie pielęgniarki środowiskowe są miłe ,zawsze służą radą ,
5/5
Personel wyrozumiały/ zgłosiłem się z bólem zęba, poza planowanymi wizytami/ zostałem przyjęty i bardzo fachowo mnie obsłużono.Pani doktor Kołakowska to fachowiec w swojej profesji , a poza tym b. miło i praktycznie wyjaśnia pacjentowi wszelkie wątpliwości i udziela porad praktycznych. Traktuje pacjenta podmiotowo ,czyli tak jak my pacjenci chcemy być traktowani.
5/5
Polecam pogotowie stomatologiczne w Bolszewie, bardzo miłe Panie asystenki :-) zawsze slużą pomocą.
5/5
100% Polecam
1/5
Niestety po raz kolejny zawiodł mnie dentysta w gabinecie na NFZ. W Wejherowie na Puckiej 3 dr FORTUNA nie polecam nikomu. Szukała dziury w każdym zębie. U 9 letniego dziecka stwierdziła dziury w każdej stałej szostce. Dwoch prywatnych lekarzy stwierdzilo tylko mala dziurke w jednej szostce.Gdy ja wyleczylam prywatnie ( na co pani dr obrazila sie ze nie u niej)upierała się, że tam nie ma plomby i dentysta do której chodzę prywatnie mnie oszukala udając że coś robi w buzi. PORAZKA Jak można oskarżać w taki sposób drugiego człowieka,kolege po fachu. Nawet gdy wezwała kolegę z gabinetu obok,który potwierdził,że szostka rzeczywistoście jest zrobiona i ma plombe,Pani dr Fortuna nie przyznała się do błędu. Nadal twierdziła ze ząb jest z próchnica. Wybrałam ten gabinet żeby wyleczyć mleczaka u dziecka na NFZ,co mi przysługuje, ale Pani doktor od początku była negatywnie nastawiona,że chodzę też leczyć zeby prywatnie,ale nie do niej.
Niestety w gabinecie na Jesionowej w Bolszewie nie jest lepiej. Pani doktor założyła dziecku 6 letniemu amalgamat, rodzaj plomby,który w większości krajów jest zakazany,a w Polsce nie można go zakładać dzieciom i kobietom w ciąży. Pani doktor nawet nie chciała mnie wysłuchać, gdy chciałam porozmawiać na ten temat telefonicznie. Nie zapytala mnie w trakcie wizyty czy moze zrobic wypelnienie taka plomba, a później powiedziala,ze moze je usunac jak ja chce. Niestety takich plomb nie usuwa sie w zwykly sposob. Trzeba to zrobic w odpowiedni sposob zeby opary rteci nie dostaly sie do ukladu oddechowego dziecka. Pani doktor odlozyla sluchawke i zostawila mnie z problemem. Najlepiej cos zepsuc,zrobic najtaniej myslac,ze znalazla naiwna osobę, a potem martw sie sam. Pani doktor twierdzila ze w Niemczech nadal stosuja te plomby,a co mnie obchodza Niemcy, dla mnie wazne jest zdrowie mojego dziecka.Skoro dany produkt jest wycofany to znaczy, że szkodzi zdrowiu.
Jedynie pani astystentka w porządku,mila,bardzo grzeczna starala sie rozwiazac problem.
Niestety nie polecam tej Pani doktor. Nigdy więcej dentysty na NFZ !
1/5
Odkąd odeszli najlepsi stomatolodzy poziom tragiczny i brak szacunku dla pacjenta NFZ. NIE POLECAM!!!
Dodaj opinię

Adres:

Jesionowa 3, Bolszewo

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-14:00
NZOZ "Pogotowie Stomatologiczne" na mapie
Widok z ulicy NZOZ "Pogotowie Stomatologiczne"