"Oko-Test" Dorożyński

Szpitalna 8
Nowy Targ
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Leczenie chorób siatkówki 6 dni18 479 13 33
Poradnia okulistyczna
Okulista
660 dni18 479 13 33
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZ09:00-13:00
PTnieczynne
SO09:00-15:00

Opinie o "Oko-Test" Dorożyński

Dodaj opinię
5/5
Nie mieszkam długo w Nowego Targu . Ale ze skierowaniem od lekarze dostałem się bardzo szybko. Moim zaskoczeniem było szybkie przyjęcie oraz rzetelna porada okulistyczna. Byłem przyjmowany w różnych przychodniach okulistycznych ale w tej przychodni zostałem przyjęty jak pacjent a nie jak intruz . Tą przychodnię polecił bym wszystkim pacjentom z kłopotami oczu.
5/5
Bardzo dobre podejście do dziecka. Bez problemu przyjęli nas, dużo badań super lekarz polecam
5/5
Opatrzność Boża chyba nad nami czuwała,że trafiłam z mamą Antoniną do Waszej Przychodni. Tak świetnie zorganizowanej pracy nie spotkałam nigdzie. U Was jest wszystko na medal: fachowość, kompetentni pracownicy na każdym stanowisku ,lekarze z ogromną wiedzą i wysokimi umiejętnościami ,mimo młodego wieku, bardzo miły i serdeczny stosunek do pacjenta, punktualność , ład i wzorowy porządek dzięki wspaniałej informacji, którą każdy otrzymuje na piśmie/ bardzo starannie i skrupulatnie opracowanej i pięknie wykonanej/. Opieka nad pacjentem wzorowa przed operacją ,w czasie operacji i po operacji . Kwalifikacja do operacji bardzo dokładna i precyzyjna w serdecznej i ciepłej atmosferze.Możecie być wzorem dla innych Ośrodków.
Szczególne podziękowanie kieruję na ręce Pana dr Krzysztofa Ochalika, który wykonał po mistrzowsku operacje obu oczu i uratował wzrok mojej mamie.Dzięki Panu może oglądać świat i czytać. Dziękuję za wszystko również wszystkim lekarzom i pielęgniarkom OKO-TESTU .
Z wyrazami szacunku dozgonnie wdzięczna pacjentka Antonina i jej córka Maria
5/5
6 maja miałam zabieg usuniecia zaćmy. Bardzo sprawna fachowa i miła obsługa, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Polecam.
5/5
Miałem kilka zabiegów w tym usunięcie zaćmy. Zawsze miła bez problemowa opieka. Co ważne w pełni honorują uprawnienia Honorowych dawców krwi,co coraz rzadziej się zdarza w placówkach szpitalnych.
bardzo polecam
5/5
Witam. Polecam tą placówkę na sto procent. Pełny profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Trafiłam do nich z bardzo trudnym przypadkiem było10% widzenia a po zabiegu jest 80%
5/5
Poradnia Oko-Test to jedna z najlepszych placówek okulistycznych w rejonie. Miałam okazję na przestrzeni kilkunastu lat "odwiedzić" wielu okulistów, jednak w tej przychodni zostałam przyjęta, a moje oczy zbadane w taki sposób jak to powinno naprawdę wyglądać. Pozdrawiam przemiłą panią w rejestracji -(rzadko spotyka się takie pozytywne podejście do pacjenta, który ma wiele pytań i może jest lekko zdenerowany) i panią doktor, która rozwiała wszelkie wątpliwości i postawiła jasną diagnozę. Polecam każdemu!!
Maria
5/5
Jeżeli masz problemy z zaćmą to polecam Oko-Test w Nowym Targu.
Od chwili rejestracji poprzez kwalifikację do zabiegu, wykonanie zabiegu i kontrolę skuteczności widzenia po zabiegu - pełny profesjonalizm działania całego personelu lekarskiego i medycznego, na dodatek z uśmiechem rozładowywującym stres.
Dziękuję serdecznie Wszystkim za "drugie oczy". Rewelacja.
Leszek R.
5/5
Jjestem zaskoczona w jaki sposób zostałam pzyjęta.Czułam się jak w jakiejś klinice na zachodzie ,Dziękuję serdecznie całemu personelowi od recepcji aż po zabieg . Wszystkim polecam Nowy Targ.Wielkie uznanie dla całego zespołu łącznie z panią która wiozła mnie na wózku na zabieg. Dziękuję.
5/5
Jestem wdzięczna klinice Oko-Test, za to, że wyszli z inicjatywą darmowego, kilkuminutowego badania przesiewowego w celu wykrycia ryzyka występowania zaćmy. Na takim badaniu, dr. Tomasz Tomczyk zasugerował, że mam z tym problem i rozpoczęłam proces leczenia i wykonałam zabieg usunięcia tej patologii. Gdyby nie to, że badanie jest darmowe, a ja jestem stosunkowo młoda, pewnie nigdy nie wpadłabym na to, by się w tym kierunku zdiagnozować. Coś mnie podkusiło, bo skoro darmowe, to czemu nie… no i wyszło. Na szczęście jestem już po zabiegu, a mój wzrok zyskał drugą szansę! Dziękuję
5/5
Kompleksowe badanie, pomoc i podejście do pacjenta. Polecam personel Oko-Test.
Dodaj opinię

Adres:

Szpitalna 8, Nowy Targ

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN12:00-18:00
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZ09:00-13:00
PTnieczynne
SO09:00-15:00
"Oko-Test" Dorożyński na mapie
Zdjęcie budynku "Oko-Test" Dorożyński