NZOZ Ośrodek Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Eureka

Wesoła 17/1
Białystok
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Oddział dzienny psychiatryczny rehabilitacyjny dla dzieci 3 dni 85 742 27 88
Poradnia zdrowia psychicznego dla dzieci
Psychiatra
439 dni 85 742 27 88
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:30
WT12:00-18:30
ŚR12:00-18:30
CZ12:00-18:30
PT12:00-18:30

Opinie o NZOZ Ośrodek Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Eureka

Dodaj opinię
1/5
Ośrodek bardzo słaby panuje chaos i brak zrozumienia .Czekasz na wizytę około roku , a kiedy już się dostaniesz i otrzymasz leczenie farmakologiczne wtedy okazuje się , że nie ma miejsc i nie możesz zapisać się na kolejną wizytę- mimo zalecenia lekarza . Zostajesz wciągnięty na listę rezerwowych i czekasz nie wiadomo na co bo i tak nie ma możliwości dostania się do poradni w bieżącym roku.Koło się zamyka musisz szukać nowego lekarza.To jest spychologia i zwykłe wyciąganie kasy od funduszu.Takie leczenie nie ma sensu i jest marnowanie publicznych pieniędzy.Na jednej wizycie wypisują ci lek na różową receptę ,a na drugiej już nie -zależy jak komu z oczu patrzy -tłumaczą się zależnością zniżki od udziału w psychoterapii jakiejkolwiek.No skoro tak jest to działa to w dziwny sposób.Znam przynajmniej dwie osoby , które podzielają maję spostrzeżenia na temat "Eureki".Coś z tym ośrodkiem jest nie tak na pewno nie jest skierowany na pomoc chorym dzieciom , ale jedynie na zysk.No w końcu mamy kapitalizm ,a lekarz też człowiek.Jeden wielki paradoks.Nie polecam ale przekonajcie się sami.
1/5
Podzielam powyższą opinię. Komu i czemu służy ten ośrodek, bo chyba nie dzieciom?????
4/5
Nie podzielam powyższych opinii, ja jestem zadowolony. Trzeba pilnować terminów i wszystkiego się z góry dowiedzieć i upewnić a nie ma żadnych niespodzianek. Twierdzenie, że ośrodek nie jest skierowany na pomoc dzieciom jest po prostu krzywdzące, zwykłą próbą oczerniania albo nieodpowiedzialnym pieniactwem. Kolejki są tak jak wszędzie, trzeba pilnować terminów, współpracować z lekarzem/psychologiem i wszystko jest OK.
5/5
Najpierw zacząłbym od przeanalizowania jak wyglądają kontrakty i limity narzucane przez NFZ, bo akurat kwestie kolejek do lekarza nie podlegają bezpośrednio oddziałowi. Ponadto jak napisał mój przedmówca trzeba pilnować kolejek i zapisywać się wcześniej a nie liczyć, że coś się na ostatnią minute da załatwić..
1/5
No niewiem,jak coś poważnego dzieje się z dzieckiem to trzeba czekać prawie rok czasu,a pòźniej dlaczego się pani nie zjawiła wcześniej???O co chodzi,bo jak ktoś wcześniej zauważy dziwne objawy to tylko głową w mur,bo pomocy nie otrzyma.Dziwne jest to nasze państwo.Dziękuję.
1/5
Dzwoniłam chcąc umówić dziecko na wizytę, powiedziano,że mogę udać się do Łomży,bo tam są mniejsze kolejki.Jako matka poczułam się bezradna,dziecko miało ogromny problem.
Dodaj opinię

Adres:

Wesoła 17/1, Białystok

Numer telefonu:

Zdjęcie przybliżonego położenia placówki