NZOZ Pieczewo Med Aldona Pawłowska, Magdalena Szałas

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Władysława Gębika 10b
Olsztyn
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Pieczewo Med Aldona Pawłowska, Magdalena Szałas

Dodaj opinię
5/5
Polecam
5/5
Super przychodnia , lekarze pełni empatii, mila i skuteczna pomoc chorym , polecam
1/5
Ta przychodnia funkcjonuje tak: pani Pawłowska bywa w przychodni raz w tygodniu przez jedną godzinę, a przez resztę czasu przyjmują "specjalistki" nie mające żadnej wiedzy o leczeniu ludzi, rok po studiach. żeby było jeszcze śmieszniej - przyjmują przez 3 godziny dziennie. To znaczy, że jak zachorujesz we wtorek to znajdą ci miejsce najprędzej na czwartek do "specjalistki" oczywiście. Dlatego że lekarki muszą sobie dorobić po wizytach domowych. Byłem w kilku przychodniach ale w życiu czegoś takiego nie widziałem
1/5
Byłam na wizycie z synem, który miał gorączkę i zapchane zatoki. Pani lekarz przepisała mu jovesto i nebbud. Powiedziałam, że dziecko nie ma alergii ani kaszlu krtaniowego (na co wskazywałyby przepisane leki) W odpowiedzi usłyszałam, że wcześniej były przepisywane te leki więc teraz też spróbujemy😀. Tego samego dnia udałam się z synem prywatnie do laryngologa i okazało się, że ma zaawansowaną anginę. Innym razem w piątek 15 min przed końcem pracy lekarzy (zgodnie z grafikiem) pojechałam z dzieckiem do przychodni, ponieważ miało ostre zapalenie krtani, na miejscu okazało się, że nikt nas nie przyjmie ponieważ nie ma już żadnego lekarza! Nie polecam.
5/5
Super przychodnia. Lekarze jak i cały personel bardzo uprzejmi i pomocni. Polecam
5/5
Ja jestem bardzo zadowolona, za każdym razem otrzymuję pomoc i trafioną diagnozę,.
1/5
Nie polecam tej przychodni , Pani Pawłowska
5/5
Nie polecam. Pani Pawłowska może i jest specjalistą, reszty lekarzy nie znam ale po opiniach można się domyślić. Natomiast babsko siedzące na recepcji jest arogackie i chamskie. Z takim nastawieniem do ludzi to niech siedzi w domu tępa blacha.
Dodaj opinię

Adres:

Władysława Gębika 10b, Olsztyn
NZOZ Pieczewo Med Aldona Pawłowska, Magdalena Szałas na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Pieczewo Med Aldona Pawłowska, Magdalena Szałas