1. Psychiatra
  2. Warmińsko-Mazurskie
  3. Kętrzyn

NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego Teresa Jurgielaniec-Hajkowicz - Psychiatra

Krótka 4
Kętrzyn
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia zdrowia psychicznego
Psychiatra, Psycholog
0 dni 89 751 29 77
Godziny otwarcia:
PN07:00-15:00
WT07:00-15:00
ŚR07:00-15:00
CZ08:00-18:00
PT07:00-15:00

Opinie o NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego Teresa Jurgielaniec-Hajkowicz

Dodaj opinię
5/5
Pani dr. Teresa jest prawdziwa specjalistka z powołaniem. Daje wsparcie w trudnych chwilach i nie opowiada niestworzonych rzeczy. Nie narzuca siła medody leczenia ale podąża w postępowaniu za pacjentem. Nie jest zbyt wylewna ale to jej zaletą. Jestem jej wdzięczny bo dzięki niej zapominam na codzień o swojej chorobie.
1/5
Pani doktor jak ma rozpoznać chorobę zadaje szereg pytań a osoba/pacjent jest obrzucona pytaniami w których jest tzw klucz do opisania osoby jako chorej psychicznie bez przeprowadzenia szeregu badań żeby można było stwierdzić czy rzeczywiście osoba która trafiła do Pani doktor jest chora. Brawo za takie metody działania lekarza. Jeśli psychiatria w PAŃSTWIE POLSKIM STOI NA TAKIM POZIOMIE to życzę szczęścia ?
1/5
C.D. opinii o tej PORADNI. Zapomniałem dać rekomendację INSTYTUTOWI PSYCHIATRII I NEUROLOGII W WARSZAWIE a tę placówkę tj. PORADNIĘ ZDROWIA PSYCHICZNEGO polecam w wyjątkowych przypadkach, to znaczy jak ktoś chce mieć przypiętą łatkę do końca życia że jest osobą chorą psychicznie. Ta poradnia to gwarantuje z całą pewnością.
1/5
Zaściankowa PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO w której kierownikiem tejże poradni jest sama PANI DOKTOR. Pytanie czy to nie stoi w sprzeczności. A jak wygląda rozpatrywanie wniosków lub skarg na samą Panią DOKTOR. Ona sama siebie ocenia pod kontem ewentualnych błędów ? To jest absurd. Już widzę negatywne opinie o samej Pani doktor ?
1/5
Jak one osobę która powinna pomagać ludziom to Pani która pracuje w recepcji dzisiejszego dnia powinna popracować nad życzliwością. Narazie jest tylko nie miła.
5/5
Takich ludzi jak Pani Teresa Hajkowicz jest bardzo mało w Polsce ona czyta ludzi jak się czyta książki
3/5
Takich ludzi jak Pani Teresa Hajkowicz jest bardzo mało w Polsce ona czyta ludzi jak się czyta książki
1/5
Godziny pracy do 15 a Ja często widuję tę WIELKĄ PANIĄ DOKTOR JUŻ PO GODZINIE 13 ? Może ma codzienne wizyty u pacjentów przez tyle lat pracy i robi im zakupy w sklepach po drodze i zanosi na wizytę domową ? Ta Pani jak chcę z nią rozmawiać telefonicznie każe mi się zarejestrować bo inaczej nie uważa mnie za pacjenta. Czy czasy średniowiecznej mentalności wracają. Czy nasza cywilizacja cofa się do początków istnienia. Miasto KĘTRZYN A ŚMIERDZI WIOCHĄ I PRL-EM. Czy już upadliśmy jako ludzie. Czy musimy starać się usilnie być w ogonie cywilizacji we wszechświecie. Czy już musimy sięgać dna żeby pokazywać najgorsze stany ludzkiej osobowości ? Chyba Pani Doktor coś wie na ten temat bo chwali się dyplomem ale jak ją pytam o różne sprawy to odpowiada że nie zna się. Nic z tego nie rozumiem ? Szacunek za odpowiedzialne podejście do pracy na rzecz pacjenta. Pacjenci najlepiej żeby przychodzili do poradni przed 13. Proszę sprawdzić ale może po tym wpisie okaże się że Pani będzie do końca. TO BYŁOBY DOBRZE DLA PACJENTÓW. Jeśli nie, proszę zgłaszać nadużycia do RPP, NACZELNEJ IZBY LEKARSKIEJ. BĘDZIE TRUDNO BO TA PANI CHYBA MA "PLECY". I TO JEST DEMOKRACJA W NASZYM PAŃSTWIE. PACJENCIE JUŻ DAWNO SIĘ NIE LICZYSZ. LICZĄ SIĘ TWOJE PIĘNIĄDZE. TWOJE ZDROWIE JEST DRUGORZĘDNE ALE PIĘNIĄDZE NIE. JAK JESTEŚ GOLEC TO LEKARZ NIE CHCE Z TOBĄ ROZMAWIAĆ ALE JAK MASZ PIENIADZE NA LEKI JESTEŚ GOŚĆ. NAJLEPIEJ PŁAĆ ZA WIZYTĘ A PÓŹNIEJ ZOSTANĄ PRZEPISANE LEKI KTÓRE POWOLI CIĘ ZABIJĄ ? TAKĄ MAMY PRAWDĘ O MEDYCYNIE. ILE W POLSCE UMIERA LUDZI STATYSTYCZNIE na RÓŻNE CHOROBY ? Czy nie najwięcej w stosunku do liczby ludności ? Ludzie psychicznie chorzy też ale nie prowadzi się statystyk ? Przypadek ?
Dodaj opinię

Adres:

Krótka 4, Kętrzyn

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:00-15:00
WT07:00-15:00
ŚR07:00-15:00
CZ08:00-18:00
PT07:00-15:00