Dscm Oborniki Śląskie

Trzebnicka 37
Oborniki Śląskie
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
71 310 20 03
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Środowiskowej - Rodzinnej
71 310 20 03
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Środowiskowej - Rodzinnej
71 310 20 03
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00
WT10:00-12:00
ŚR12:00-16:00
CZ08:00-10:00
PT10:00-16:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
71 310 20 03
Profilaktyka gruźlicy
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Środowiskowej - Rodzinnej
71 310 20 03

Opinie o Dscm Oborniki Śląskie

Dodaj opinię
1/5
Przychodnia w Obornikach Śląskich jest nie dostępna dla pacjentów w żaden sposób nie
można się dodzwonić i umówić wizytę siedzę od 45 minut przy telefonie przez cały ten czas wydzwaniałam ale niestety bez żadnych rezultatów . Powinno się to zmienić ludzie nie maja czasu na to aby siedzieć przez godzinę przy telefonie .
5/5
Dziękuję Panią, które pomimo późno popołudniowej godzinie zorganizowały dodatkową wizytę.

Pozdrawiam.
5/5
Fajna przychodnia, szkoda tylko że głównie ci sami pacjenci prowadzą tam życie towarzyskie. Większość pacjentów nie potrzebuje pomocy lekarza, tylko miejsca do wygadania się ,ale nadal są przyjmowani, widać to głównie gdy nagle zachorujesz i musisz przychodzić co parę dni.
Przychodnia mi pomogła, ale system zawsze będzie kulał gdy 70% klientów to samotni ludzie , a nie chorzy.
Polecam chorym!
5/5
Pisanie o braku możliwości kontaktu to bzdura.
Leczę się od pół roku,czasami czekam w kolejce telefonicznej, ale nigdy nie było tak żebym się nie mogła umówić do lekarza ,w tym do tego którego chce personalnie. Zarzuty z brakiem możliwości umówienia się to stara wymówka sfrustrowanych ludzi, którzy na złość piszą komentarze. To prawda są lekarze , którzy powinni iść już na emeryturę nie męczyć się z pacjentami, nie ważne, że są tzw. lek. rodzinny.
Przychodnia super, może dlatego przychodzą tam ludzie zdrowi żeby pogadać!
1/5
Lekarz kardiolog notorycznie się spóźnia, powodując zdenerwowanie wśród pacjentów, którzy mają oprócz wizyt lekarskich inne zobowiązania terminowe. Wstyd Panie doktorze!!!!
Dodaj opinię

Adres:

Trzebnicka 37, Oborniki Śląskie

Numer telefonu: