1. Stomatolog
  2. Dolnośląskie
  3. Świebodzice

NZOZ "Primadent" Łukasz Kierul - Stomatolog

Marsz. Józefa Piłsudskiego 36c
Świebodzice
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
4 dni 74 854 78 08
Godziny otwarcia:
PN14:00-20:00
WT14:00-20:00
ŚR09:00-20:00
CZnieczynne
PT08:00-14:00
SO08:00-14:00

Opinie o NZOZ "Primadent" Łukasz Kierul

Dodaj opinię
1/5
Ja niestety przez niego straciłam zęba jedynkę.
Chciałam zrobić sobie ładną koronkę , po jego leczeniu z całego mojego zęba został sam korzeń, koronka zniszczona.
Koronka odpadała 4 razy, bo okazało się , że lekarz zamiast wykonać wkład kk indywidualny lany, włożył mi standardowy za 2 złote za który zapłaciłam 150 zł.
Wkład się kilkakrotnie łamał ,a co skutkowało niszczeniem się ząba.
Jak nie dało się uratować zęba to oddał mi pieniądze i musiałam iść do innych stomatologów po pomoc, niestety po 4 latach walki o "korzeń" , musiałam wyrwać resztki zdrowego zęba i wstawić most.
Koszt leczenia 4500,00 zł.
Lekarz ani ubezpieczyciel nie poczuwają się od 5 lat do zwrócenia kosztów leczenia.
Sprawa jest u Rzecznika Finansowego.
Co o stomatologa to w momencie sporu kłamie , porównuje reklamację koronki do reklamacji butów.
5/5
GABINET JAKO JEDYNY POMÓGŁ MNIE I INNYM LUDZIOM WTEDY KIEDY BOLAŁ MNIE ZĄB INNE GABINETY ODMÓWIŁY MI LECZENIA POMIMO BÓLU, LECZYŁAM SIĘ JA I MOJA RODZINA U INNYCH DENTYSTÓW MAMY KARTY I ZA NIEKTÓRE WIZYTY PŁACILIŚMY TO I TAK JAK ROZBOLAŁ MNIE ZĄB TO JUŻ NIE PAMIĘTALI ŻE WZIĘLI PIENIĄŻKI A TA PRZYCHODNIA PRZYJĘŁA MNIE W RAMACH UBEZPIECZENIA
5/5
Przychodnia bardzo przyjazna. Możliwość wizyt późnym popołudniem lub wieczorem, co bardzo mi odpowiada. Świadczą usługi na NFZ oraz prywatne. Polecam
1/5
Gabinet, dobrze wyposażony , pracownicy medyczni ( dentyści ) mili , sympatyczni, uprzejmi , ale ,,,,, masakra personel techniczny ,,Pani,, z recepcji pyskata , nie przebierająca w słowach, obrażająca pacjentów , nie dziwi mnie wcześniejszy wpis , że o każdej porze i każdego dnia można się tam dostać bez kolejki :( większość pacjentów omija ten punkt dużym kołem .Szef ,, stara ,, się bronić swojego personelu( :( ) , przełożona pielęgniarek ( tak ta pyskata i nie mająca kultury słowa , sama siebie nazywa ) . Wizytówką tego miejsca , jest tzw,, ŚWIEŻY oddech tej pani , zniewalający z daleka zapachem papierosów . Brak szacunku w stosunku do przełożonego w obecności pacjentów , jest żenujący . Nie mieszkam w Świebodzicach , po burzy myśli, po wizycie w tym gabinecie , odwiedziłam przy okazji znajomych , opinia na temat obsługi w tej placówce jest taka jak moja. 6 osób zrezygnowało z dalszych wizyt. No cóż???; ., Każdy jest kowalem swojego losu"- widocznie nie było mi sądzone tam być Szkoda, że juz nigdy nie skorzystam z usług dr.Krystyny . G i moi bliżsi i dalsi tez NIE!!!@
5/5
W odpowiedzi na krzywdzącą opinię osoby o nicku "Lesia".
Informuję, że incydent który miał miejsce w przychodni w/w lutego 2018r. opisany na forum przez osobę o nicku "Lesia, niektórzy pacjenci oraz personel uczestniczył w tym incydencie bezpośrednio jest nieprzychylny, nieobiektywny i krzywdzący. Jest to naruszenie prawnie chronionych dóbr pracowników przychodni korzystających z ochrony należnej funkcjonariuszom publicznym oraz zakłócenie pracy w toku wykonywania czynności medycznych.
Pragnę nadmienić, że tzw. najbliżsi i bliżsi z opini o nicku "Lesia" nadal korzystają z usług w/w przychodni.

Z poważaniem "Pyskata"
5/5
Jestem pacjentką Dr.Proć lekarka bardzo sprawna, uprzejma choć młoda. Terminy dostępne rano i popołudniu nawet w soboty(sama chodzę)! W ramach NFZ jak i prywatnie.Poprostu raj. Klinika bardzo zadbana asystentki bardzo miłe i sympatyczne, naprawdę kobiety oddane pracy. Z uśmiechem na twarzy. Zostałam odesłana na usunięcie zatrzymanych ósemek w kości i wiecie co zostałam poinformowana że mogę się starać o wizytę u chirurga ramach NFZ tylko dostanę skierowanie albo prywatnie u szefa przychodni który też jest chirurgiem Dr.Łukasza Kierula. Więc ja osobiście zdecydowałam się u Dr.Kierula. Pan Dr super fachowiec , zrobił to szybko sprawnie,praktycznie bezboleśnie! Po żartowa naprawdę nie wiedziałam że się tak sprawnie mu to pójdzie :) Jestem bardzo zadowolona z tego gabinetu. Lekarze tłumaczą wszystko opisują jak wygląda leczenie i jakie mamy możliwości w danym przypadku doradzają najlepsze rozwiązanie.
4/5
Stomatolodzy w obecnym składzie naprawdę godni polecenia. Gabinety i poczekalnia super. Panie asystentki bardzo uśmiechnięte i pomocne. Całość psuje jednak zrozumiała i lekceważąca pani z recepcji.
1/5
Jak dla mnie porażka poszłam z ósemka bo już była kilka razy robiona u innego lekarza i niestety nadawała się tylko do wyrwania bolała i śmierdziała. Wyrwanie Ok nie powiem ale cztery dni chodziłam do tylu z bólem
na lekach zadz do dr kazał przyjść oczyścić bo pewnie jedzenie się dostało, tak skomentował. Dr nie było była inna Pani dr ,która stwierdziła zapalenie i nie zamkniętą komorę dr powinien po wyrwaniu zaszyć mi to jednak wolał skupiać się na swoich dennych i prostackich zarcikach! Pani dr oczyściła oczyscila i dała lekarstwo skasowała kolejna 100 a wyrwanie 400 zł plus zaleciła RTG kolejna 100zl gdyby odrazu zrobił jak należy nie po płynęła bym tyle kasy ale to nic gorszy był ból i nie przespane noce! Przyszłam ze zdjęciem okazało się ze komora nie zamknięta Pani dr nie raczyła nawet wyjść i mi opisać zdjęcia tylko wysłała pielęgniarkę która bardziej skupiła się na tym ze mam inne ósemki do wyrwania niż tym
ze cierpię i co tu robić ale im tylko o kasę widocznie chodzi! także moja opinia jasna nie polecam w życiu więcej ! teraz jadę na wakacje z antybiotykiem!
5/5
Szczególnie polecam Panią Karoń oraz oczywiście Szefa - Łukasza Kierula. Gość usuwał mi trzy ósemki (w tym jedną bardzo trudną, która prawie nie wyszła przez dziąsło) i za każdym razem byłem "na chodzie" na drugi dzień. Ze zdumieniem słucham opowieści o leczeniu zębów u innych "specjalistów" i zakrawa mi to czasem o sci-fi. Pan Łukasz Kierul jest wybitnym specjalistą i wie co robi. Dzięki niemu do wizyty u dentysty podchodzę bez stresu, "na sportowo".
PS
Pani w recepcji nie jest pyskata tylko rzeczowa i profesjonalna. Ma bardzo dużo pracy (bo asystuje przy zabiegach) i nie ma czasu na słodkie pierdzenie z pacjentami.
Pozdrawiam
5/5
Witam,czy przyjmuje w dalszym ciągu lekarz ortodonta?
Dodaj opinię

Adres:

Marsz. Józefa Piłsudskiego 36c, Świebodzice

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN14:00-20:00
WT14:00-20:00
ŚR09:00-20:00
CZnieczynne
PT08:00-14:00
SO08:00-14:00