Adres:
Marszałka Józefa Piłsudskiego 84, Bytom
| Świadczenia specjalistyczne | Kolejka | Numer telefonu | Inne ośrodki | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Poradnia okulistyczna
Okulista |
65 dni | 32 281 48 75 |
|
||
|
Godziny rejestracji:
PN08:00-15:35 WT08:00-15:35 ŚR08:00-15:35 CZ08:00-18:00 PT08:00-15:35 Godziny przyjęć:
PN08:00-14:35 WT08:00-18:00 ŚR08:00-15:35 CZ08:00-18:00 PT08:00-17:00 |
|||||
| Poradnia okulistyczna dla dzieci
Okulista |
148 dni | 32 281 65 57 |
|
||
|
Godziny rejestracji:
PN08:00-15:35 WT08:00-15:35 ŚR08:00-15:35 CZ10:25-18:00 PT08:00-15:35 Godziny przyjęć:
PN13:45-18:00 WT08:00-18:00 ŚR07:30-12:45,14:45-16:00 CZ07:30-18:00 PT07:30-10:30,14:30-18:00 |
|||||
| Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog |
0 dni | 32 281 48 75 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT13:30-18:00 ŚR08:00-15:30 CZ13:30-18:00 PT08:00-14:00 |
|||||
| Podstawowa Opieka Zdrowotna | Numer telefonu | Inne ośrodki | |||
|---|---|---|---|---|---|
|
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ |
32 281 48 75 |
|
|||
|
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00 WTnieczynne ŚRnieczynne CZnieczynne PTnieczynne Godziny przyjęć:
PN07:30-18:00 WT07:30-18:00 ŚR07:30-18:00 CZ07:30-18:00 PT07:30-18:00 |
|||||
|
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej |
32 281 48 75 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Środowiskowej - Rodzinnej |
32 281 48 75 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
| Programy profilaktyczne | Numer telefonu | Inne ośrodki |
|---|---|---|
|
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ |
32 281 48 75 | |
|
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej |
32 281 48 75 | |
|
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza |
32 281 48 75 | |
|
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia (Gabinet) Położnej Środowiskowej - Rodzinnej |
32 281 48 75 | |
Telefonu nie odbierajom.A jak po 2 godzinach recepcjonistka odbierze to nieprzyjemna.Ma glos (z pretensjom)(morze akurat pila kawe).Parodia.Po tym wszystkim muszom się posypać zwolnienia...
Gdyz nie Ma nic pod kontrolom.W tej przychodni Kompletna samowola.
Telefony nikt nie odbiera,
Lekarze nic nie muszom
Pielegniara stodowiskowa ledwo sie rusza....Tom przychodnie zamknoc i wszystkich pozwalniac
I tak na okrągło"druga w kolejce"!To jawne kpiny z pacjentów!To brak poszanowania dla drugiego człowieka!!
Natomiast największym minusem przychodni jest to, że młodzi, dobrzy i ambitni lekarze ze świeżą perspektywą a przede wszystkim wielkimi chęciami i zapałem do pracy w leczeniu pacjentów nie otrzymują stałych etatów. Na przestrzeni kilku lat przeszłam przez kilku na prawdę dobrych lekarzy (wyjątkowo wspominam Dr. Wrzesińską i Dr. Prażanowską), dla których koligacja moich chorób nie była problemem i zawsze znajdowali idealne rozwiązania problemów. Może pora zostawić w końcu kogoś lepszego zamiast już wypalonego z co najmniej embiwalentnym podejściem do pacjenta.