Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o NZOZ - Przychodnia "Śródmieście"
Dodaj opinię
Edward
2/5
19-11-2014 13:13
Byłem u ortopedy w dn.17-11-2014r i już wiem dlaczego tam niema długich kolejek. Pan doktór obsłużył w ciągu 90 minut około 20 pacjętów.Przebadał mnie w ciągu 5 minut i jeszcze w tym czasie wypisał receptę (trudną do otczytania)
Musze w przechodni prosić o drugie skierowanie do ortopedy
który może będzie miał czas aby mi ulżyć w dolegliwościach.
Bogumiła
5/5
05-07-2016 20:51
Była dzisiaj w poradni i jestem bardzo zadowolona, mila obsługa pielęgniarska i lekarza.
ZŁAMANA RĘKA
5/5
01-08-2018 13:11
POLECAM ORTOPEDĘ ORAZ PANIE PIELĘGNIARKI.
-sia
4/5
17-12-2018 13:32
Proszę przedstawić się chociaż imieniem , który to taki dobry jest ortopeda ? Lekarzy można ujawniać go nazwiskiem bo w tej Przychodni jest kilku ortopedów więc piszmy o najlepszych .
Ja byłam u dr. Jaszkiewicza rzeczywiście nie odmówi każdego przyjmie pacjenta ale czasu za dużo nie poświęca pacjentowi bo NFZ nie daje pieniędzy na 1 pacjenta myślę , że w ramach NFZ tak przyjmuje każdy lekarz ortopeda bo jest ich w naszym województwie bardzo mało jak na ilość mieszkańców.
Jaroslaw
5/5
08-04-2019 13:56
Edward i sia, jezeli wyslawiacie sie tak jak piszecie to nie dziwie sie, ze jestescie niezadowoleni, ciezko Was zrozumiec
Mirek
5/5
28-05-2019 12:54
Dobry lekarz???? Jedwabinski!!!!
Asia
5/5
27-12-2019 10:59
Lekarz kompetenty. Dość długo oglądał moje wyniki z rezonansu. Odpowiedział wyczerpująco na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wystawił skierowanie na rehabilitację ale też opowiedział o nierufundowanych sposobach walki z dyskopatią nad którymi miałam pomyśleć i popytać fizjoterapeutów aby mieć szansę uniknąć operacji. Polecam bardzo.
Anna
1/5
25-05-2020 15:55
Dr Jedwabiński moja wizyta pierwsza i ostatnia. Lekarz niemily, wręcz opryskliwy. Wigole nie spojrzał na kontuzję. Takiej wizyty to się nie spodziewalam.
ania
5/5
17-09-2020 22:59
bardzo miły lekarz kompetentny konkretny nie marnujący czasu swojego i pacjentów polecam chorym i potrzebującym pomocy .......oczekując na wizytę w poradni odniosłam wrażenie że co najmniej połowa ludzi przed gabinetem lekarza nie bardzo wiedziała po co tam przyszła i jak powinna się zachowywać na cała szczęście lekarz wiedział jak sobie z tym problemem poradzić...było szybko i sprawnie
ubezpieczony w NFZ
1/5
02-10-2020 13:29
Arogancja, buta, lekceważenie, brak kompetencji i umiejętności, brak informacji dla pacjenta.
Robert
5/5
30-11-2020 20:46
Suuper popołudniowa wizyta o wyznaczonej godzinie podanej sms bez stresu epidemiologicznego doktor ortopeda sympatyczny profesjonalista w każdym calu emanuje spokojem, dowiedziałem się w końcu po wielu wizytach w innych gabinetach co mi jest i jak to wyleczyć............. serdecznie polecam
JUSTYNA
1/5
26-05-2021 11:25
Byłam dzisiaj w przychodni zarejestrować dziecko i muszę powiedzieć że bardzo nie miły personel pracują tam za karę.Ja rozumiem że jest trudny czas z związku z epidemia, ale wiele ludzi musi pracować normalnie nie mogą się pozamykać tak jak dzieje się to teraz w przychodniach i jeszcze krzywda im się dzieje bo przyszedł pacjent i coś chce. Pan w rejestracji bardzo nie sympatyczny opryskliwy wręcz wredny. Proponuję temu Panu zmienić pracę bo przychodnia dużo traci na wizerunku. W całym moim życiu jeszcze się nie spotkałam z takim chamstwem. Sprawę zgłoszę dalej nie popuszczę temu Panu.
A.
1/5
28-05-2021 12:52
Co zrobić, żeby chociaż raz odebrali? W przychodni mieszczącej się w tym samym budynku odbierają natychmiast.
Pacjent
3/5
28-05-2021 14:38
Chyba mają wyciszony telefon lub zepsuty i o tym nie wiedzą. Tak od kilku dni. Trzeba lecieć z drugiego końca miasta, żeby się zarejestrować?
Łukasz
1/5
27-09-2021 10:55
Po co im telefon skoro i tak go nikt nie odbiera
Natalia
1/5
25-01-2022 09:47
Dr. Lewandowski to jakas porażka ! Mialam robiony rezonans na bark i wykazalo mi zapalenie błony maziowej ból jak cholera a "Pan Doktorek" stwierdzil ze to nic takiego i na pewno mnie to nie boli . Dostalam blokade prywatnie u innego lekarza lecz niestety bol powraca znowu... omijać tego lekarza !!!
Ewelina
5/5
20-02-2022 00:37
Jestem pozytywnie zaskoczona. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie - od rejestracji, po wizytę, rtg i zakończenie leczenia złamania ręki u córki. Pomimo, że na jedną godzinę jest zarejestrowanych kilka osób, wszystko przebiega bardzo sprawnie. Bardzo serdecznie dziękuję Pani z gabinetu zabiegowego za poprawienie i ściągnięcie gipsu w bardzo przyjazny dla dziecka sposób. Lekarz, dr Jedwabiński, to bardzo mądry człowiek (co wcale nie jest regułą) i warto go słuchać. Dziękuję!
Zbigniew Galkowski
5/5
24-03-2022 00:03
wizyta w gabinecie ortopedycznym suuper dr Jedwabiński lekarz poukładany z dużą wiedzą i doświadczeniem konkretna konsultacja i leczenie - serdecznie polecam doktora ....tylko dostać się trudno
Ala
1/5
26-10-2022 21:44
Dr Jedwabiński w ogóle nie ogląda schorzeń. Pyta co dolega i wystawia ma kartce np usg.
Takiej wizyty to się nie spodziewalam. Ortopeda nie sprawdza tego co boli?
Anna
5/5
22-11-2022 13:07
Połowa mojej rodziny chodzi do dr. Jedwabinskiego. Kompetentny lekarz na odpowiednim miejscu. Specyficzny z charakteru ale konkretny. Całe życie w ortopedii.... Osobiście jestem po kilku zabiegach u niego bez żadnych komplikacji a zszycie takie że nawet nie widać. Polecam
Halina
1/5
26-10-2023 10:44
Specjalista w dziedzinie ortopedii w przychodni "Śródmieście" to po prostu jakaś kpina. Pan doktor przyjmuje ludzi jak za karę. Na pacjenta poświęca 2 minuty i to jeszcze z wielkimi pretensjami. Moja noga na pewno nigdy więcej już tam nie postanie. Polecam omijać szerokim łukiem. Przyszłam z dzieckiem po skierowanie na rezonans magnetyczny na prośbę fizjoterapeuty, u którego leczę swoje dziecko. Na rezonans magnetyczny wymagane jest skierowanie od lekarza specjalisty. Zwykły lekarz POZ nie ma takich uprawnień. Zabrałam ze sobą całą dokumentację z leczenia dziecka, na którą pan doktor nawet nie raczył spojrzeć. Lekarz odmówił mi wystawienia skierowania, ponieważ w jego ocenie on jest od leczenia a nie wystawiania skierowań. Cytując słowa pana doktora "Od wystawiania skierowań są najzwyklejsi lekarze POZ". Pan Marek J. chyba dawno minął się z powołaniem. Jeżeli Państwo nie chcecie tracić czasu, to szukajcie innego specjalisty.
Teresa
1/5
24-01-2024 13:06
Pani w rejestracj telefonicznej siedzi tam chyba za karę. Po co tacy ludzie pracują na tym stanowisku, jeśli nie lubią kontaktu z ludźmi. Niech ustąpią miejsca młodym ludziom.
Masakra.
jANUSZ
1/5
08-02-2024 19:46
Odradzam, odradzam, zdecydowanie odradzam
Tomasz
5/5
10-02-2024 13:37
Polecam serdecznie. Króciutki czas oczekiwania, a Pan Doktor to wysokiej klasy specjalista. Nie dość, że przyniósł szybką ulgę, to jeszcze widać, że w krótkim czasie całkowicie zażegna problem. Dziękuję serdecznie.
Ja
2/5
17-11-2024 14:35
Dr Jedwabinski
Ja b.zadowolona z operacji cieśni a mąż był z palcem i nawet nie spojrzał
Tylko zwolnienie inny lekarz nie mógł uwierzyć że mąż nie dostał rehabilitacji
Teraz palec bez czucia i nie do użytku
Porażka
Monika
5/5
21-11-2024 14:56
Dr Jedwabiński bardzo dobry lekarz mój syn mial zlamanie barku i ramienia dr tak fachowo go zooperowal ze wszystko ładnie się zrosło jestem bardzo zadowolona . Polecam doktora
Norbert
5/5
10-02-2025 07:54
Dr. M. Jedwabinski, bardzo dobry ortopeda, czytam tu że nie jedni pacjenci są niezadowoleni, jest to wina pacjentów nie lekarzy, proszę pamiętać, lekarzowi trzeba spokojnie mówić o wszystkich swoich dolegliwościach, bo skąd on ma wiedzieć, a nie usiąść i czekać, lekarz nie wie, poco przyszliśmy. Jeszcze raz MÓWIĆ !!!
Facecik50
5/5
02-04-2025 12:30
Doktor Paszkiewicz jeden z nielicznych ortopedów i nie tylko(korzystając też z innych specjalistów,który otwarcie powie co i jak i to na NFZ takich lekarzy jest bardzo mało
STEFAN A
5/5
18-04-2025 11:10
Opinia dotyczy lekarza Kamila Sadzikoeskiego , wspaniały, jedyny ,wyjątkowy lekarz którego gorąco polecam, a wizyta uniego była wręcz wielkim pozytywnym przeżyciem , lekarz z wielką charyzmą, lekarz z powołania, mam 80 lat i nigdy nie spotkałem na obu kontynentach europejskim i amerykańskim lekarza z takim podejściem i traktowaniem pacjenta dziękuję Stefan A
Musze w przechodni prosić o drugie skierowanie do ortopedy
który może będzie miał czas aby mi ulżyć w dolegliwościach.
Ja byłam u dr. Jaszkiewicza rzeczywiście nie odmówi każdego przyjmie pacjenta ale czasu za dużo nie poświęca pacjentowi bo NFZ nie daje pieniędzy na 1 pacjenta myślę , że w ramach NFZ tak przyjmuje każdy lekarz ortopeda bo jest ich w naszym województwie bardzo mało jak na ilość mieszkańców.
Takiej wizyty to się nie spodziewalam. Ortopeda nie sprawdza tego co boli?
Masakra.
Ja b.zadowolona z operacji cieśni a mąż był z palcem i nawet nie spojrzał
Tylko zwolnienie inny lekarz nie mógł uwierzyć że mąż nie dostał rehabilitacji
Teraz palec bez czucia i nie do użytku
Porażka