1. Ortopeda
  2. Kujawsko-Pomorskie
  3. Bydgoszcz

NZOZ - Przychodnia "Śródmieście" - Ortopeda

Rejtana 1
Bydgoszcz
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Świadczenia ortopedyczne
Poradnia Ortopedyczna
19 dni52 321 08 76
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-18:00
CZ12:00-18:00
PT08:00-14:00

Opinie o NZOZ - Przychodnia "Śródmieście"

Dodaj opinię
2/5
Byłem u ortopedy w dn.17-11-2014r i już wiem dlaczego tam niema długich kolejek. Pan doktór obsłużył w ciągu 90 minut około 20 pacjętów.Przebadał mnie w ciągu 5 minut i jeszcze w tym czasie wypisał receptę (trudną do otczytania)
Musze w przechodni prosić o drugie skierowanie do ortopedy
który może będzie miał czas aby mi ulżyć w dolegliwościach.
5/5
Była dzisiaj w poradni i jestem bardzo zadowolona, mila obsługa pielęgniarska i lekarza.
5/5
POLECAM ORTOPEDĘ ORAZ PANIE PIELĘGNIARKI.
4/5
Proszę przedstawić się chociaż imieniem , który to taki dobry jest ortopeda ? Lekarzy można ujawniać go nazwiskiem bo w tej Przychodni jest kilku ortopedów więc piszmy o najlepszych .
Ja byłam u dr. Jaszkiewicza rzeczywiście nie odmówi każdego przyjmie pacjenta ale czasu za dużo nie poświęca pacjentowi bo NFZ nie daje pieniędzy na 1 pacjenta myślę , że w ramach NFZ tak przyjmuje każdy lekarz ortopeda bo jest ich w naszym województwie bardzo mało jak na ilość mieszkańców.
5/5
Edward i sia, jezeli wyslawiacie sie tak jak piszecie to nie dziwie sie, ze jestescie niezadowoleni, ciezko Was zrozumiec
5/5
Dobry lekarz???? Jedwabinski!!!!
5/5
Lekarz kompetenty. Dość długo oglądał moje wyniki z rezonansu. Odpowiedział wyczerpująco na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wystawił skierowanie na rehabilitację ale też opowiedział o nierufundowanych sposobach walki z dyskopatią nad którymi miałam pomyśleć i popytać fizjoterapeutów aby mieć szansę uniknąć operacji. Polecam bardzo.
1/5
Dr Jedwabiński moja wizyta pierwsza i ostatnia. Lekarz niemily, wręcz opryskliwy. Wigole nie spojrzał na kontuzję. Takiej wizyty to się nie spodziewalam.
5/5
bardzo miły lekarz kompetentny konkretny nie marnujący czasu swojego i pacjentów polecam chorym i potrzebującym pomocy .......oczekując na wizytę w poradni odniosłam wrażenie że co najmniej połowa ludzi przed gabinetem lekarza nie bardzo wiedziała po co tam przyszła i jak powinna się zachowywać na cała szczęście lekarz wiedział jak sobie z tym problemem poradzić...było szybko i sprawnie
1/5
Arogancja, buta, lekceważenie, brak kompetencji i umiejętności, brak informacji dla pacjenta.
5/5
Suuper popołudniowa wizyta o wyznaczonej godzinie podanej sms bez stresu epidemiologicznego doktor ortopeda sympatyczny profesjonalista w każdym calu emanuje spokojem, dowiedziałem się w końcu po wielu wizytach w innych gabinetach co mi jest i jak to wyleczyć............. serdecznie polecam
1/5
Byłam dzisiaj w przychodni zarejestrować dziecko i muszę powiedzieć że bardzo nie miły personel pracują tam za karę.Ja rozumiem że jest trudny czas z związku z epidemia, ale wiele ludzi musi pracować normalnie nie mogą się pozamykać tak jak dzieje się to teraz w przychodniach i jeszcze krzywda im się dzieje bo przyszedł pacjent i coś chce. Pan w rejestracji bardzo nie sympatyczny opryskliwy wręcz wredny. Proponuję temu Panu zmienić pracę bo przychodnia dużo traci na wizerunku. W całym moim życiu jeszcze się nie spotkałam z takim chamstwem. Sprawę zgłoszę dalej nie popuszczę temu Panu.
1/5
Co zrobić, żeby chociaż raz odebrali? W przychodni mieszczącej się w tym samym budynku odbierają natychmiast.
3/5
Chyba mają wyciszony telefon lub zepsuty i o tym nie wiedzą. Tak od kilku dni. Trzeba lecieć z drugiego końca miasta, żeby się zarejestrować?
1/5
Po co im telefon skoro i tak go nikt nie odbiera
Dodaj opinię

Adres:

Rejtana 1, Bydgoszcz Śródmieście

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-18:00
CZ12:00-18:00
PT08:00-14:00
NZOZ - Przychodnia "Śródmieście" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ - Przychodnia "Śródmieście"