1. Stomatolog
  2. Śląskie
  3. Częstochowa

NZOZ Przychodnia Stomatologiczno-Medyczna "Eskulap-Med"

Nowowiejskiego 24
Częstochowa
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni 34 324 47 96
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:30
WT08:00-18:30
ŚR08:00-18:30
CZ08:00-18:30
PT08:00-19:00
SO08:00-14:30

Opinie o NZOZ Przychodnia Stomatologiczno-Medyczna "Eskulap-Med"

Dodaj opinię
5/5
Bardzo dobrzy specjaliści i przemiła obsługa. Polecam
1/5
Omijac z daleka jak najszerszym lukiem. Kombinatorstwo straszne, byle by wyciagnac z pacjenta jak najwiecej pieniedzy. Szkoda zdrowia na wizyty tam , a za spartaczona robote juz sie nie odzyska nic. Napisalbym wiecej, ale az mnie trzesie jak pomysle o tym miejscu...
1/5
Nie polecam najgorszy dentystka w Częstochowie ! Niby dostałem znieczulenie, a rwała mi z takim bólem jak bym dostał zamiast znieczulenie to wodę. Uciekłem z tamtą i nie polecam chamskiej baby i bez doświadczenia zawodowego. !
1/5
Nie polecam, dentystka mi wmawiała,że mam zdrowego zęba i nie powinien mnie boleć, okazało się, że mam zepsute 4 zęby + próchnica.
1/5
Nie polecam.Fatalne znieczulenie przy usuwaniu zęba.Proteza nie dopasowawana ,przy prośbie o dopasowanie obrażona mina ,proteza częściowa za 1500 zł nie nadaje się do użytku
1/5
Omijać, przez Panią stomatolog muszę teraz wstawiać dwa implanty, które mało nie kosztują ;)
A reklamacja to pojęcie niezrozumiale dla tej przychodni.
1/5
Omijać szerokim łukiem. Leczyłam tam zęby długi czas, i to był mój błąd bo wmawiano mi że wszystko jest ok ale delikatnie trzeba zrobić to i to. Finalnie zęby zaczęły boleć, zaczęły się szybko psuć. Jak się okazało u innego dentysty zęby były robione jedynie z wierzchu dla picu... Gdzie z tyłu już dawno rozwijała się próchnica. Zamiast robić od razu od podstaw zęba to był delikatnie robiony z przodu... Panie na pewno musiały to widzieć. Ponadto na wizycie u innego dentysty okazało się że wszystkie zęby są do zrobienia. Dentystka była w szoku jak powiedziałam że jak to skoro te żeby niedawno były robione. Więc lepiej uważać na to miejsce ... Żałuję że tak późno się zorientowałam. A teraz muszę płacić podwójnie za ich świetną robotę.. Jak Panie nie mają sumienia i doświadczenia to może niech zmienią profesję.
4/5
stomed-nowowiejskiego24 jedyna pozytywka to nfz i szybka wizyta oraz zależy na którego trafi się stomatologa podejście do pacjenta jak za ; komuny; usługa na nfz byle jaka płatna to już trochę lepiej- ogólnie jest na 4+
1/5
Poszłam do stomatologa z bolącym zębem który powinien być do wyrwania bo też się ruszał. Pani doktor rozruszał mi jeszcze mocniej tego zęba oraz przepisała antybiotyk. Stwierdziła gdyby coś się mocniej działo z tym zębem to żeby przyjść. Nie polecam
Dodaj opinię

Adres:

Nowowiejskiego 24, Częstochowa Śródmieście

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:30
WT08:00-18:30
ŚR08:00-18:30
CZ08:00-18:30
PT08:00-19:00
SO08:00-14:30