Salus

Sielawowa 4
Bydgoszcz
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Świadczenia kardiologiczne
Gabinet Kardiologiczny
71 dni 52 583 80 66
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Gabinet Lekarza Rodzinnego
52 583 53 53
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowo-Rodzinnej
52 583 53 53
Godziny otwarcia:
PN08:00-11:00,16:00-18:00
WT08:00-11:00,16:00-18:00
ŚR08:00-11:00,16:00-18:00
CZ08:00-11:00,16:00-18:00
PT08:00-11:00,16:00-18:00

Opinie o Salus

Dodaj opinię
1/5
Witam czekanie do lekarza to bzdura na godz umawiany pacjet a czeka się bardzo Długo!!!!!!!!¡!
1/5
kiedy bym nie chciała się umówić to zawsze 2 dni czekania.JAK SIĘ W OGÓLE DODZWONISZ! a z bólem, z którym nie da się czekać to cud żeby Pani doktor zgodziła się na przyjęcie bez wcześniejszej rejestracji, bo zazwyczaj jest tak, że w kolejce jest pełno osób czekających na spóźnione przyjęcie. (Dodam, że rejestracja jest telefoniczna lub osobista na konkretną godzinę z 2 dniowym wyprzedzeniem, no może czasami się uda z dnia na dzień). cud przyjęcia z bólem następuje oczywiście w momencie odstawienia jakiegoś cyrku przez pacjenta tj, np. położenie się na ławce dla oczekujących :) ja naprawdę wiele rozumiem, że jest ograniczona ilość pacjentów, że lekarz też człowiek i może się spóźnić ale... cała moja rodzina nie należy do chorowitych i może nasza trójka razem, jest 8 razy w ciągu roku zmuszona wybrać się do lekarza, niestety za każdym razem jest ten sam problem. rozumiem i wiem, że gdzie indziej jest jeszcze gorzej ale też istnieją lepsze przychodnie, więc można? Można.
1/5
Pani Borowska nie powinna mieć kontaktu z drugim człowiekiem. Dawno nie spotkałem się z tak aroganckim lekarzem. Swoje frustracje leczy krzykiem i zarozumiałością. Poza Polską nie miałaby pacjentów.
5/5
nie rozumiem skąd te dziwne opinie - kolejki wiadomo jak to w sezonie ale ani arogancji ani zbytnej pewności siebie nie widzę u pani Borowskiej- szybko konkretnie bez dodatkowych opowieści które są zbędne - może ja chodzę po diagnozę ,a nie sobie porozmawiać z lekarzem ? wg super rzeczowa i miła kobitka , a przede wszystkim skuteczna
1/5
Po wizycie u p. Borowskiej czułam się po prostu upodlona...
1/5
Leczyłem się u Pani dr Borowskiej przez 2 lata . Raptem Pani doktor powiedziała że najlepiej jak bym się przeniósł do swojego lekarza wojskowego i na razie mnie nie zarejestruje bo nie wie czy jeszcze będzie przyjmowała na narodowy fundusz bo jej się nie opłaca. I tak skończyła się nasza współpraca leczenia w poradni kardiologicznej . Dała mi do zrozumienia że nie lubi żołnierzy zawodowych.Jako specjalistę w dziedzinie kardiologi uważałem ją jako dobrą .
5/5
To co piszecie to jakieś bzudry. Ja do tej pory nie spotkałam sie z takim zaangażowaniem w problemy pacjenta. Jetsem pacjentką dr Borowskiej od 3 lat( kardiologicznie) i moi rodzice także, zawsze jest miła, serdeczna a przede wszystkim kompetentna i to że czeka się w kolejce do gabinetu w opóźnieniu to tylko dlatego,że doktor jest wniklwa i zaangażowana w diagnozowanie i pacjent siedzi w gabinecie dość długo. Jak się komuś nie podoba to niech zieni lekarza.
1/5
Kiepski lekarz i tyle...
1/5
Pani Dorota uzyskuje dochody bez wystawienia paragonu ( pieniążki do ręki) za parking pod swoją przychodnią w kwocie 20 zł za godzinie, uniemożliwia wyjazd zamykając bramę na łańcuch. By uiścić opłatę o której wysokości nie ma informacji, należy czekać, w moim przypadku godzinę, aż Pani Dorota się pojawi. I jak tu być klientem przychodni SALUS gdy właścicielka tak nieuczciwie postępuje? Ciekawe czy urząd skarbowy wie o dodatkowej działalności Pani Doktor?
1/5
Do przychodni nie mozna sie dodzwonic!! Telefon lezy w recepcji wyciszony!! Zawsze jakies pretensje. Czas aby tą placówką zajely sie odpowiednie sluzby.
Po 3 godzinach przyjmowania pacjentow - 40minut przesunięcia. Porazka. Odradzam wszystkim ten balagan.
1/5
Niestety tak jest jak opisuja tu pacjenci, chyba czas aby pani doktor zmieniła zawod na taki ,gdzie nie ma sie kontaktu z człowiekiem, a pamietam ja jeszcze jak skonczyla studia i pracowala na Wyzynach no baaa teraz zaczela gwiazdorzyc i kasa sie tylko liczy, dołączyla do grona swoich kolegow po fachu. Nie polecam!!!
1/5
Placówka straszna ,bałagan , dodzwonić sie nie dodzwonisz ,traktują Cie jak zero , bo na NFZ JAK PRYWATNIE TO INACZEJ!!!! Pani doktor lubi jak sie cos przynosi wowczas inaczej jestes traktowany.., JAK NAJDALEJ OD TEJ PSEUDO PRZYCHODNI!
1/5
Moją cukrzycę pani Borowska przez 3 lata leczyła w jeden sposób - spadek masy ciała! I żadnych leków! Schudłem 12 kg w ciągu pół roku, ale było mało. Zrezygnowałem z dalszego leczenia u tej pani!
5/5
czytam te opinie tak po prostu z czystej ciekawości.Nie traktuję ich zbyt poważnie ponieważ ludzie są różni. Ja osobiście u pani Doroty Borowskiej (kardiolog) na wizycie z NFZ byłem przez ostatnie 5 lat -3 razy. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Miła ,sympatyczna.Doradziła. Przekazała swoje uwagi odnośnie leczenia w przystępny sposób.Odnośnie czekania w kolejce? -są poślizgi oczywiście i nie wchodzi się dokładnie na umówioną godzinę, ale myślę,że spowodowane jest tym ,że nie da się chyba wszystkich pacjentów równo leczyć i każdemu trzeba przeznaczyć inny czas na badanie .Pacjenci na ogół się denerwują gdy ktoś zbyt długo przebywa w gabinecie ale jeśli już wejdzie to chciałby aby lekarz opowiedział wszystko i dokładnie a nie tak na ,,chybcika". O paniach w rejestracji też nie mogę powiedzieć nic złego. Może to przypadek? A może może mam takie szczęście? Ale chyba nie , ponieważ w innych przychodniach też jest miło i sympatycznie. Są oczywiście wyjątki , ale to widać ,że ktoś tam pracuje jak gdyby ,,za karę". Miłego dnia i więcej spokoju . Lekarze to też ludzie i mają swoje problemy.
1/5
Borowska przypisuje leki zakazane dla osób z chorobami. Nie interesują ją interakcje, przeciwwskazania i objawy zatrucia lekowego! Kobiecie w ciąży przypisuje leki niebezpieczne dla płodu! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
1/5
niestety, zgadzam się z negatywnymi opiniami o Pani doktor :(
1/5
Nie jest dobrym lekarzem
1/5
Lekarz nie umie wypisać recepty, nie dość że osobiście nie przyjmują to są nie kompetentni i tworzą nowe problemy.
1/5
Pani doktor jest arogancka i nie mila nie polezam
5/5
Konkretna pani doktor. Dokładnie wypytuje o dolegliwości. Jasno stara się wyjaśnić na czym polega problem. Zawsze upewnia się, czy wiadomo jak zażywać leki, kiedy włączyć kolejne. W razie nagłej potrzeby oferuje swą pomoc nawet po czasie przyjęć. Lekarz nie jest od lubienia, ale od tego żeby pomógł i wyjaśnił.
5/5
Byłam u Pani doktor drugi raz. Za każdym razem jestem pod wrażeniem jej zaangażowania. Wszystko objaśniła mi bardzo dokładnie, zapisała w kolejkę na holtera. To bardzo miły i konkretny lekarz. Polecam
1/5
Pani Borowska ,nie powinna leczyć ludzi ,arogancka, źle traktująca pacjentów,
4/5
Wszystkie opinie to w większości opinie Osób sfrustrowanych. Nie zawsze udaje się załatwić sprawę ad hoc (od ręki). Sfrustrowani-cierpliwosci. Pokazując swoje niezadowolenie w sposób niewybredny pokazujecie swoją osobowość!
5/5
Bardzo dobry lekarz kardiolog.
5/5
Jestem pacjentem pani Borowskiej jako lekarza rodzinnego ponad 20 lat i nie nam żadnych zastrzeżeń. Bardzo miłe traktowanie pacjenta, trafna diagnoza, oraz fachową i rzetelną pomoc
1/5
Czekanie na pobranie krwi w gabinecie zabiegowym ostatnio wyszło 3 tygodnie a poprzednie ( 2 miesiące wcześniej) było 2 tygodnie. To jest farsa, bo w innych przychodniach mamy to z dnia na dzień lub góra za 2 dni. Jak można się szybko zdjagnozować jeżeli po 3 tygodniach jesy wynik a wizyta w lekarza zlecającego te badania za 2 tygodnie. Nie wiem czym to jest podyktowane ale przypuszczam, że jest to zarządzenie włścicielki przychodni dr Borowskiej. Zgadzam się z opiniami negatywnymi o tej Pani , ponieważ z jej strony też zostałam źle a nawet bardzo źle potraktowana .
5/5
Super pomocne Panie Doktor
Dodaj opinię

Adres:

Sielawowa 4, Bydgoszcz Osowa Góra

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń