1. Diabetolog
  2. Podlaskie
  3. Białystok

NZOZ Specjalistyczny Ośrodek Internistyczno-Diabetologiczny

Zamenhofa 10/20
Białystok
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia diabetologiczna
Diabetolog
89 dni 85 664 40 50
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NZOZ Specjalistyczny Ośrodek Internistyczno-Diabetologiczny

Dodaj opinię
1/5
zdecydowanie odradzam, idą na przerób (kasę), jakość usług mierna
5/5
dr ARCISZEWSKA od 20-stu lat leczy mnie ,same pozytywy
1/5
Personel pomocniczy zasługuje tutaj na pochwałę i podziw za wyrozumiałość. Zawsze mile odpowiedzą, pomogą, wysłuchają.

Inne zdanie mam na temat lekarzy. Moja Pani doktor, ostatnio oznajmiła mi że olewcze traktowanie jakie mnie spotyka, z jej strony, jest efektem braku szacunku względem niej. Prawdopodobnie temu, że w przeszłości (dawno temu) nie przychodziłem na umówione wizyty. Był to efekt depresji klinicznej o której lekarz wiedział. Czy to ważne? Otóż kompletnie nie. To tak jakby mieć pretensje do pacjenta z innymi schorzeniami bo źle się czuł i temu nie przyszedł.

Choruję na cukrzycę 25 lat, przez 25 lat lekarza chwaliłem wśród innych, polecałem, zmieniłem nawet przychodnie gdy zmienił miejsce pracy. Tak podobno wygląda brak szacunku.

Przez 25 lat i ostatnie kilka lat tragicznego traktowania postanowiłem zmienić lekarza prowadzącego. Żadnego wsparcia ze strony lek. specjalisty, brak pomocy w zorganizowaniu refundacji na sprzęt terapeutyczny byłem w stanie przełknąć. Jednak gdy zadzwoniłem poprosiłem o pomoc, bo w wyniku złego porwadzenia choroby w przeszłośći okazało się, że mam powikłania cukrzycowe w postaci nefropatii oraz retinopatii i zostałem potraktowany jak śmieć nie wytrzymałem.

Moja lekarz jest powszechnie szanowaną i lubianą osobą. Jednak ja uważam, że jest dobrym lekarzem gdy pacjent jest posłuszny, gdy wszystko jest ok. W innych przypadkach jest inaczej. Znam przypadki, że telefonowała do swoich pacjentów i pytała o ich stan, samopoczucie. Znam tych ludzi i wiem, że tak było. Ja nigdy nie dostąpiłem takiego zaszczytu. To się nazywa selekcja, niemalże triage. Złe przypadki olejmy i prowadźmy tylko dobre. Tak jest wygodniej.
1/5
Zdecydowanie odradzam. Chodzę do niej chyba juz z dzisięć lat. I o wiele za długo . Wizyta polega na wejściu do gabinetu , stanięciu na wadze i zamienieniu łaskawie z pacjentem jednego zdania: następna wizyta za pół roku....Kiedy cukier był w miarę jako taki - to jeszcze ten "manekinek " zapisywał w książeczce dieta i było OK. Gorzej jest teraz . Na tyle lat nie zleciła ani razu zrobienie krzywej cukrowej. Może ona nie wie co to jest? Przypisała tabletki na które chyba nie reaguję . Kazała zdwoić ilość przyjmowanych , za pół roku pewnie potroi. Jest jako lekarz niekompetentna. Ostatnio pouczał o złym dawkowaniu leku dla mojej znajomej ją gastrolog.
Sponsowiała na tę informację że mogło dojść do złego! Następna wizytę będzie na pewno nie u niej. Nie polecam i wszystkim odradzam tą Panią.
5/5
Polecam. Lekarze i personel bardzo pomocni, pełni empatii do drugiej osoby. Wizyty obejmują również szkolenia u pielęgniarek i dietetyków. Poradnia zajmuje się zarówno dziećmi, jak i osobami dorosłymi. Doświadczenie, które posiada zapewnia komfort leczenia i opieki.
5/5
Pełen profesjonalizm. Panie dietetyczki i pielęgniarki wykonujące badania bardzo miłe, kompetentne. Pani Doktor za każdym razem przeprowadzia pełen wywiad, indywidualnie podchodzi do pacjenta. Bardzo miła atmosfera podczas wizyty. Polecam!
5/5
Poradnia godna polecenia, od kilku lat jestem pacjentem. Cały zespół medyczny zawsze służy pomocą, kompetentni trenerzy pompowi.
5/5
Polecam każdemu. Zespół miły i profesjonalny.
5/5
Z całego serca polecam tą poradnię, lekarze oraz reszta personelu bardzo profesjonalna, będąc w ciąży byłam pod opieką tej poradni, a jak się okazało po latach, że muszę być pod stałą opieką nawet nie zastanawiałam się nad wyborem.
5/5
Polecam to miejsce, dla każdego, kto boryka się z cukrzycą. Lekarze godni zaufania. Personel pełen cierpliwości, odpowie na każde pytanie.

Minusem są opóźnienia, ale gdzie ich teraz nie ma? Warto czekać na swoją kolejkę.
Dodaj opinię

Adres:

Zamenhofa 10/20, Białystok Centrum

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00