1. Neurolog
  2. Podlaskie
  3. Białystok

NZOZ "Synapsis I" - Neurolog

Bukowskiego 1/2
Białystok
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia neurologiczna
Neurolog
1 dzień85 674 04 03
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-16:15

Opinie o NZOZ "Synapsis I"

Dodaj opinię
5/5
Świetni specjaliści z zakresu neurologii. Polecam,
1/5
16.05.2016 godz 12
Mam nadzieje, że osoby które będą mnie leczyć będą bardziej kompetentne i ''ludzkie'' niż rejestratorka, która okazała totalny brak szacunku przez telefon gdy się umawiałam. Pierwsze wrażenie jest fatalne. Daje opinie tylko i wyłącznie za obsługę, głęboko wierzę, że następny komentarz będę mogła wpisać już pozytywny.
2/5
Zgadzam się...rejestracja przez tel jest fatalna,pani mało przyjemna.Chociaż na żywo nie mam zastrzezen.Ale pierwszy,tel kontakt zniechęca :(
5/5
Kompetentni lekarze. Polecam gorąco! Tym bardziej, że wcześniej korzystałam z innej poradni
1/5
Brak słów, nie zostałam przyjęta . Na skierowaniu brakowało pieczątki o umowie jednostki kierujące z NFZ, prosiłam, że zaraz po wizycie to uzupełnię, zero zrozumienia. W ciągu 20 minut uzupełnione skierowanie dostarczyłam, moja wizyta minęła, inny lekarz mimo, że nie miał żadnego pacjenta, nie miał ochoty mnie przyjąć... Panie w recepcji nie dość ,że wyglądają, jakby właśnie skończyły sprzątać piwnicę, to bardzo niemiłe. Obsługa klienta na poziomie zera, zamiast wyjaśnienia lekceważące wydęcie ust....zero profesjonalizmu.
Nic się w naszej służbie zdrowia nie zmienia, nie pomogą eleganckie gabinety, jeżeli brakuje szacunku do człowieka.
Dałam jedną gwiazdkę tylko dlatego, że inaczej nie ma możliwości zapisu opinii
5/5
Jak ja dzwoniłem Pani była bardzo miła :)
4/5
Pierwsza faza foniczna z Panią z rejestracji bardzo miła ,myślę że będzie tego kontynuacja ze spotkaniem z Panem doktorem .
5/5
Miałam pierwszą wizytę w marcu, panie z recepcji były miłe, Pani doktor skierowała mnie na rehabilitacje, na którą długo poczekam. Drugi raz będę w kwietniu, zobaczymy co dalej.
5/5
Pani w rejestracji była bardzo uprzejma:)
5/5
rejestracja bardzo miła i uprzejma
5/5
Pani doktor uprzejma a rejestracja nie dosść że miła to i przepiekna
4/5
PORADNIA BEZ ZASTREZEŻEŃ MIŁO SYMPATYCZNIE NIGDY NIE MA PROBLEMU BY SIE DOSTAC NA WIZYTE A JESLI CHODZI O REJESTRACJI TO JESZCZE NIGDY SIE NIE SPOTKAŁEM Z TAK MIŁYM I ŻYCZLIWYM TRAKTOWANIEM PACJENTÓW .
3/5
Chodzę do tej poradni oddawana panie w rejestracji miłe i sympatyczne choć ton głosu pewny i głośny można różnie to odebrać . Lekarz kompetentny i zawsze dostępny
5/5
Rejestracja miła
5/5
pod każdym względam jestem zadowolona . Miło przyjemnie i szybko .
5/5
Miła przyjemna atmosfera
4/5
Poleciła mi znajoma ta poradnie jest zaskoczona kolejek niema atmosfera miła tylko jeden minus trafić tam to trzeba czasu poświecić
2/5
Dziś byłem na wizycie pani dr bardzo nie miła nie polecam brak miejsc parkingowych a reszta bez zarzutu
5/5
Wszystko bez zarzutu polecam dr Chorąży
1/5
Przychodnia przeciętna ale tekst na drzwiach że "godziny przyjęć sa tylko orientacyjne" trzeba brać dosłownie... 2 godziny po umówionym czasie to chyba trochę przegięcie....
5/5
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, brak kolejek. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
4/5
Zadowolony jestem z szybkiego i profesjonalnego podejście zarówno rejestracji jak i lekarza ale jeśli chodzi o parking to tragedia godz szukałem miejsca
5/5
W piątek byłam na wizycie i byłam zaszokowana podejściem do pacjenta zarówno ze strony rejestracji i lekarza . Usługi na wysokim poziomie .
5/5
Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście. Polecam! Nie ma też kolejek.
5/5
Bardzo profesjonalna i przedewszystkim mila obsluga, krotki czas oczekiwania do neurologa. Zdecydowanie polecam!
5/5
Jestem zaszokowana ta poradnia gdyż niema kolejek uprzejma obsługa i kompetentna pani doktor Pawlak . Polecam
5/5
Miło i sympatycznie. Profesjonalni lekarze. Polecam!
5/5
Polecam
5/5
Podejście do pacjenta jak w prywatnej placówce rzadko spotykane na NFZ . Jestem zadowolona oby więcej takich miejsc .
5/5
Uważam, że jest to jedna z najlepszych Poradni Neurologicznych w Białymstoku. Przez lata leczę się neurologicznie i tylko w tym miejscu miałam zleconą odpowiednią diagnostykę. Pani w recepcji bardzo miła. Pani Doktor również. Polecam gorąco!
5/5
Byłam dziś w poradni na pierwszej wizycie jestem zaszokowana podejściem do pacjentow zarówno w rejestracji obie panie sympatyczne ,pomocne oraz lekarzem . Polecam .
1/5
Do lekarza nie do rejestracji chyba ludzie chodzą
5/5
Polecam wszystkim! Nie ma kolejek, większość badań na miejscu. Pani w rejestracji bardzo przyjemna. Lekarze rewelacyjni. Oby było więcej takich poradni!

5/5
Czas oczekiwania zgodny z podanym na stronie, miła obsługa w recepcji, lekarz neurolog również bardzo miła, jestem zadowolony z wizyty.
5/5
Potwierdzam te wszystkie pozytywne opinie . Polecam
5/5
Polecam gorąco. Mam niemiłe doświadczenia z innymi poradniami. Tutaj - brak kolejek, kompetentna obsługa.
5/5
Polecam
5/5
Potwierdzam te pozytywne opinie.
5/5
Leczę się na chorobę neurologiczną od wielu lat. Korzystałam z wielu poradni. Nigdzie nie spotkałam się z tak dobrą obsługą i profesjonalnym podejściem. Polecam!
5/5
Plecam miło , uprzejmie i kompetantnie .
1/5
Lekarz z tej poradni wystawił skierowanie w lutym na EMG, zapisy oczywiście w rejestracji. Z miesiąca na miesiąc panie informują, że trzeba zadzwonić pod koniec następnego miesiąca. A to już kilka po 8 godzinie nie ma wizyt, gdzie przychodnia otwarta o 8, a bo dostali na jedne badanie. Albo w ogóle nie mają terminów, ponieważ lekarz nie podał. A nie mają z żadna inna poradnią podpisanej umowy. MASAKRA!
5/5
Leczyłam się w innej Poradni Neurologicznej gdzie wystawiono mi skierowanie na badanie EMG, na które musiałam tam czekać pół roku. W tej Poradni zdobiłam je bez problemu. Obsługa świetna. Polecam gorąco!
5/5
Podpisuje się nad wszystkimi pozytywnymi opiniami. Obsługa na najwyższym poziomie i to w Polsce i na NFZ . Polecam jak najbardziej ja jestem zadowolony .
5/5
Profesjonale podejsciedo pacjenta. Krótkie kolejki. Lekarz rzeczowy i konkretny. Rejestratorka zarowno przez telefon i na żywo bardzo mila i pomocna. Serdecznie polecam.
5/5
Popieram wszystkie pozytywne opinie. Leczę się od dawna w różnych Poradniach i nigdzie nie spotkałam się z tak profesjonalną obsługą zaczynając od rejestracji na pracowniach EEG i EMG kończąc. Polecam serdecznie.
5/5
Miła kompetentna obsługa
5/5
Przemile 3 Panie na rejestracji sluza rada i pomoca, krotkie kolejki do neurologa, gdzie niegdzie czeka sie na pilne tydzien, a tu umowilem sie bez pilnego za tydzien, przemila atmosfera, zdecydowanie jeszcze tu wroce
5/5
Popieram pozytywne opinie. Zarówno rejestracja, jak i lekarze bardzo kompetentni.
5/5
Polecam
5/5
Bardzo miła obsługa :) Przemiłe i piękne rejestratorki ! ;) Lekarza także sobię chwalę :)
5/5
Jestem zaszokowany dziś dzwonię a w piątek wizyta . Zobaczymy co dalej jak o terminy to ok zgodne z internetem
5/5
Poradnia godna polecenia wszystko na wysokim poziomie . Polecam !!!
1/5
Zapomniałam spytać o nazwisko dr, Byłam na NFZ. Dr przeczytała tylko mój opis tomografii, nie potrafiła otworzyć i odczytać płytki. Informacja do pacjenta: odczytała diagnozę z opisu jak wyżej, co i tak mogłam zrobić sama. Brak jakichkolwiek zaleceń - ani co do postępowania, ani rehabilitacji, ani nic. Poprosiłam o skierowanie do sanatorium, to dr powiedziała, że ta poradnia nie może kierować. Normalnie poradnie specjalistyczne na NFZ powinny bez problemu wypisywać takie wnioski. Myślę, że dr się nie chciało. Musiałam trafić na wyjątkowo zły dzień ten pani.
Poprzednio byłam u dr Chorąży - na NFZ i prywatnie i wszystkie wizyty były bardzo owocne; w tej samej poradni. Polecam dr Chorąży, nie inną.
1/5
Kontakt telefoniczny? - praktycznie brak. Nie można się dodzwonić, nikt nie odbiera telefonu, a panie w recepcji tylko siedzą i plotkują.
5/5
Nie zgadzam się: panie w recepcji bardzo miłe, lekarze kompetentni. Polecam!
1/5
jak długo trzeba czekać na wizytę u lekarza i kogo polecacie . i to jest badania na nfz
5/5
Polecam wszystkich lekarzy tam pracujących. Miałam dwie wizyty, każdą u innego lekarza. Czeka się krótko- ja dosłownie kilka dni. Wszystkie badania na NFZ. Polecam!
1/5
Panie z rejestracji powinny pisać mniej pozytywnych opinii na swój temat, a zająć się pracą i odbieraniem telefonów. Na każda negatywną opinię natychmiast reagują wpisując ochy i achy na swój temat podszywając się pod pacjentów. Ludzie oceniajcie lekarzy, a nie personel pomocniczy.
1/5
Dzwonię non stop od ok. 1,5 godziny (automatyczne wybieranie, około 160 połączeń) i nikt nie odbiera. Porażka!
5/5
Nie wiem jak inni, ale ja nie miałem problemu z dodzwonieniem się. Wizytę umówiono za tydzień. Teraz czekam na badania zlecone przez Panią doktor. Polecam!
5/5
gorąco polecam! tu otaczają dobrą opieką
1/5
Wizytówka każdej placówki medycznej jest rejestracja... Jej kompetentny, miły i rzetelny personel. Niestety w tym przypadku panie pracujące są nie doinformowanie. Przez telefon mówią jedno, na miejscu co innego... A ty człowieku bierz wolne i lataj kilka razy, po prostu... Porażka!
5/5
Od wielu lat się leczę w tej przychodni i zawsze byłem właściwie umówiony i wchodziłem na właściwą godzinę. Porada lekarska na bardzo wysokim poziomie, wszystkie badania zostały porobione, nie tak jak w konkurencji odsyłanie do innych specjalistów bez potrzeby. Przychodnia nowoczesna i zorganizowana. Zdecydowanie polecam
5/5
Jestem bardzo zadowolony z tej Poradni. Dzięki wizycie zlecono mi wszystkie potrzebne badania. EEG też wykonałem na miejscu. Polecam.
5/5
Polecam. Nie ma kolejek. Lekarze bardzo kompetentni.
5/5
Ja również polecam tę poradnię. Lekarze rzetelni. Część badań miałam wykonanych na miejscu. Nie mam żadnych uwag.
3/5
Niestety, dr Chorąży nie jest dostępna na NFZ. Reszta lekarzy nie ma zbyt dobrych opinii. Czas oczekiwania na pierwszą wizytę prawie 4 miesiące, to jest aż 2 miesiące dłużej niż na Marjańskiego 3/201. Poradnia bardzo estetyczna, szkoda że brakuje sprawdzonych, polecanych specjalistów.
5/5
Polecam. Rzetelna poradnia. Zlecono mi wszystkie niezbedne badania i konsultacje, w odróznieniu od innych poradni neurologicznych.
5/5
Miłe przyjęcie.Polecam dr.Wilczewską.
1/5
Rozmowa z panią z rejestracji rozbroiła mnie do końca.
Stwierdziła, że lekarze nie oglądają wyników badań, gdyż nie swoich płytek do komputerów nie wkładają... Leczę się neurologicznie wiele lat. To jakieś nieporozumienie, każdy szanujący się lekarz ogląda wykonane badanie...

Panie w rejestracji, non stop plotkują, chicoczą... co jest nie do końca przyzwoite wobec pacejntów, którzy bardzo często przychodzą z problemami.
5/5
Polecam poradnie :)
5/5
POLECAM
5/5
Ja również polecam tę Poradnię. Miła rejestracja, nie czeka się długo na wizytę. Część badań można wykonać na miejscu.
5/5
Lekarze kompetentni. Byłam na wizytach u 3 pań doktor i każda była owocna.polecam Poradnię.
1/5
Po dodzwonieniu się do placówki, usłyszałem, że "grzecznościowo" odbierają telefon, ponieważ koleżanka jest na zwolnieniu. To jest jakiś żart!
Kobieta, z którą miałem nieprzyjemność rozmawiać nawet nie dopuściła mnie do słowa.
5/5
Polecam tę poradnię. Terminy na wizytę są krótkie, lekarze bardzo kompetentni. Leczyłam się w innych poradniach i mam porównanie.
5/5
Proszę o informację czy w dniu 20.03.2020r przprzychodnia jest czynna
4/5
Jestem zadowolony z przychodni tylko te miejsca parkingowe dziś pół godz szukałem
5/5
Zgadzam się z pozytywnymi opiniami. Nie miałem problemu z szybkim zapisaniem się i uzyskaniem kompetentej porady. W innej poradni musiałem czekać na wizytę 4 miesiące, a po uzyskaniu skierowania na EMG i odczekaniu na termin badania usłyszałem, że nie ma do niego wskazań!
5/5
Była dziś u dr Wilczewskiej polecem
5/5
Czytam te wpisy i nie wierzę .Ja chodzę do tej poradni już 7 lat i nigdy mi się nie zdarzyło mieć takich poślizgów .Lekarze kompetentni dają od razu skierowania na badania .Panie w rejestracji zawsze miłe i pomocne .A najważniejsze że wizyty są umawiane naprawdę ekspresowo .Fakt nie ma gdzie zaparkować ale to nie jest problem najważniejszy jest lekarz .W dobie pandemi byłam bardzo zaskoczona bo pani doktor zadzwoniła do mnie na drugi dzień.Polecam znajomym i nieznajomym .Wszystkim nie dogodzisz.
1/5
Przychodnia mnie zignorowała totalnie. Umówiony byłem telefonicznie na dany dzień żeby lekarz odczytał wyniki badań z rezonansu. Brak kontaktu-upominałem się 3 razy aby w końcu pani doktor do mnie zadzwoniła, ponieważ chciałem się dowiedzieć jak mam dalej się leczyć. Za 4 razem gdy zadzwoniłem już bardziej zdenerwowany bo od miesiąca jest brak kontaktu, stwierdziła ,ze następnego dnia na pewno zadzwoni. Jak się domyślacie-nie zadzwoniła. Wyniki leżą, Nie mam pojęcia jak ma wyglądać dalej moje leczenie, pracodawca czeka na więcej informacji abym mógł wrócić do pracy. Jeden wielki żart.
5/5
Jestem zadowolona z opieki
5/5
Dr Wilczewska najlepszy lekarz u jakiego byłam polecam poradnie
2/5
Panie z recepcji to jakas porażka... Dodzwonić się jest chyba łatwiej do prezydenta a kiedy juz sie uda to zawsze jest jakis problem. Na szczescie Pani dr. Renata nadrabia to wszystko,jest bardzo mila i profesjonalna.
5/5
Potwierdzam dr Wilczewska najlepszy lekarz tylko kolejki się wydłużają ale z drugiej strony się nie dziwię a byłam na początku u innej i tobyla porażka ale jedna z pań z rejestracji poleciła jestem zadowolona z tej wymiany. Więc warto poczekać do października
5/5
Polecam jestem zadowolona
5/5
Ja dodzwoniłam się bardzo szybko, już po pierwszym sygnale pani odebrała telefon.
5/5
Polecem przychodnie
5/5
Popieram wszystkie pozytywne opinie. Nawet w czasie pandemii, kiedy trudno jest się dostać do Poradni Lek Rodzinnego, mogę zawsze liczyć na pomoc neurologów z tej Poradni. Nigdy nie mam problemu z zapisaniem się na wizytę czy wykonaniem badań. Polecam!
2/5
Dodzwoniłem się względnie szybko ale rozmowa z panią rejestratorką nie była zbyt miła. Będę pierwszy raz zobaczymy jak będzie na żywo.
4/5
Dr Wilczewska najlepsza lekarka wtej przychodni a reszta. Ez zarzutu
5/5
Polecem jestem pacjentem od paru lat a zwłaszcza dr Wilczewska od pół roku chodzę do niej opłaca się zmiana lekarza.
4/5
Dobra przychodni polecam tylko coraz większe kolejki
5/5
Ja również polecam przychodnię. Byłam na 3 wizytach. Każdej u innej lekarki. Wszystkie panie doktor bardzo kompetentne i miłe. Nie ma problwmu z umówieniem się do przychodni.
2/5
Na pierwszej wizycie pani doktor strasznie pospieszała, nie była zbyt miła, ale ze względu na pandemię rozumiałam to. Teraz jedyna opcja wizyty to wizyta telefoniczna, co jak najbardziej popieram. Problem w tym, że byłam umówiona na dwie takie wizyty, a pani doktor nie skontaktowała się ze mną ani razu, bo to ona miała zadzwonić do mnie o konkretnej godzinie. Jedyny plus to krótkie kolejki, chociaż na wizytę telefoniczną czekałam dłużej niż na normalną.
1/5
Opinie rejestratorkom na 5 raczej kupione. Rejestracja 0
5/5
Polecam
Dodaj opinię

Adres:

Bukowskiego 1/2, Białystok Bojary

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-16:15
NZOZ "Synapsis I" na mapie
Widok z ulicy NZOZ "Synapsis I"