1. Stomatolog
  2. Wielkopolskie

Top Dent Stomatologia

Pileckiego 20a
Słupca
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
319 dni 603 662 141
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-16:00

Opinie o Top Dent Stomatologia

Dodaj opinię
1/5
Masakra. Umawiam dziecko na podciecie wędzidełka. Zabieram Dokumenty ze szpitala że dziecko ma mieć wykonany zabieg. Dzień przed dzwonią by potwierdzić zabieg. Przyjeżdżam z dzieckiem i już na wejściu- atak. Żeby tylko nie zrobić. Nastraszenie dziecka ze będzie igła po czym dziecko z płaczem ucieka z fotela. Zero podejścia do dzieci . I najważniejsze- ja miałam asystować za asystentke bo gabinet nie był przygotowany na zabieg z powodu braku okularów dla rodzica . Nie polecam! Oczywiście kasa skasowana za to by usłyszeć od 10 lekarza- poczekajmy! Żenada
1/5
Dziekuj pani Górskiej za zrobienie zęba.... Bólu tyle przez dwa dni mnie spotkalo że mało co... Byłem poraz drugi stwierdziła zapalenie dziąsła i że przejdzie, dziś już nie dałem rady obejrzał inny dentysta zapalenie poszło aż do ucha ,ząb wyrwany.... Dziękuję za mega diagnozę. Leczenie.... ? Katastrofa....!

" Pojechalem z zębem, który pobolewal znikomo, tak został zrobiony, ze niemal co zakażenie się nie wdało, a po leczeniu bolał o tyle mocniej z brak słów to opisać........ TRAGEDIA!!
1/5
Stomatolog Ziemska zero podejścia do dziecka !!! ząb robiony w bólu, .Nie polecam!!!!
1/5
Rejestracja poniżej krytyki-nie dość że po zatruciu zęba zostałam zapisana na kolejną wizytę nie tak jak zaleciła Pani doktor za dwa tygodnie tylko za dwa miesiące to dzień w którym przypadła mi wizyta Pani doktor poinformowała mnie że nic nie jest w stanie zrobić z tym zębem poniewaz najzwyczajniej w świecie nie leczy zębów kanałowo. Po wyjściu z gabinetu udałam się z powrotem do rejestracji gdzie po przekazaniu informacji jakiej udzielono mi w gabinecie od razu z podniesionym głosem i pretensją pani skomentowała krótko i dosadnie że skoro przy ustalaniu wizyty nie poinformowałam o tym że ząb jest do kanałowego leczenia to do kogo mam pretensje-wniosek z tego taki ze rejestrując się w Top Dent do stomatologa trzeba szczegółowo jasno I wyraźnie opisać w jaki sposób ma być przeprowadzone leczenie bo bez tej informacji jak w mim przypadku lekarz nie jest w stanie w ogóle leczyć Mało tego na koniec wszystkiego najbliższy termin jaki został mi zaproponowany to za 3 m-ące Skandal jakich mało pół roku czekania na leczenie kanałowe gdzie po zatruciu już po dwóch tygodniach ząb powinien być leczony Wszystkim którzy na własne życzenie chcą się pozbyć swoich zębów polecam jak najbardziej
5/5
Jestem bardzo zadowolona. Panie w rejestracji bardzo miłe, lekarze kompetentni. Polecam
5/5
Super opieka Pani Agnieszki ,która robi higienizację.
Polecam bardzo
5/5
Bardzo polecam.
Od samego wejścia super obsługa, lekarze bardzo kompetentni, ceny adekwatne do jakości!
5/5
Polecam ze spokojnym sumieniem!
5/5
Bardzo polecam. Panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne, z bólem zostałem przyjęty pomiędzy pacjentami, bez problemów. Rzecz oczywista trzeba było chwile poczekać. W gabinecie również przyjemna atmosfera. Z pewnością tam wrócę. Ceny niewygórowane. Polecam!
5/5
Świetna placówka
5/5
Nie zdarzyła się jeszcze sytuacja, żeby ktoś nie przyjął mnie lub moich bliskich w potrzebie. Bardzo lubię tam wracać, bo pozytywną energię da się odczuć już od wejścia. Personel bardzo miły, lekarze profesjonalni. Leczenie tam to sama przyjemność. Gorąco polecam!
Dodaj opinię

Adres:

Pileckiego 20a, Słupca

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-16:00