NZOZ "Vitamed"- Rehabilitacja Paweł Jęcka w Kowalu

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Ogniowa 5a
Włocławek
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Vitamed"- Rehabilitacja Paweł Jęcka w Kowalu

Dodaj opinię
1/5
Nie robią masażu na NFZ
1/5
Drogo i kròtko pani Agnieszka szefowa sukcesywnie skraca czas jaki ma poświęcony dla dziecka a cena za usługę jest taka sama.
5/5
Uważam że jest bardzo dobry ośrodek,szefowa kompetentna,konkretna i daje z siebie wszystko,ma bardzo dużą wiedzę i wie co robi,polecam każdemu kto szuka pomocy dla swojego dziecka.
5/5
Wspaniali ludzie, poświęcają dużo uwagi, aby zdiagnozować problem i odpowiednio przeprowadzac zabiegi. Pomagają mojemu dziecku okazujac przy tym wielkie ❤Dziękuję
1/5
Drogo, krótko, slabo.... Nie obsluguja NFZ
5/5
Super terapeuci,fachowa obsługa,indywidualne podejście do każdego. OCZYWIŚCIE wszystkie zabiegi są na NFZ.We Włocławku dla dzieci ,w Kowalu dla dorosłych. Jeśli ktoś szuka profesjonalistów to POLECAM.
1/5
Słaby ośrodek, specjaliści zmieniani jak rękawiczki ze szkodą dla dzieci, wizyty odwoływane z dnia na dzień na dłuższy czas. Nieuchwytna szefowa. Nie polecam.
5/5
Rehabilitacja profesjonalna personel kompleksowy i wiedzący co robi,wizyty czasem zmieniane ale tylko w czasie pandemii i uprzedzone czasowo.Wspaniali ludzie.widać ze pracują a nie opowiadają pierdu z rodzicami i tego oczekiwaliśmy
5/5
Dobry poziom uslug,Mila obsluga,mi pomogli,polecam,mialem rehabilitacje od stycznia do Maja,bol ustapil oraz moglem odstawic kule,wiec jestem zadowolony
Dodaj opinię

Adres:

Ogniowa 5a, Włocławek
NZOZ "Vitamed"- Rehabilitacja Paweł Jęcka w Kowalu na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Vitamed"- Rehabilitacja Paweł Jęcka w Kowalu