NZOZ Zakład Fizykoterapii i Rehabilitacji Leczniczej

Warszawska 79
Białystok
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
542 dni 781 933 619
Godziny otwarcia:
PN07:00-20:00
WT07:00-20:00
ŚR07:00-20:00
CZ07:00-20:00
PT07:00-20:00
Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja
113 dni 781 933 619
Godziny otwarcia:
PN07:00-20:00
WT14:00-20:00
ŚR08:00-14:00,16:00-19:00
CZ07:00-11:00,14:00-20:00
PT14:00-20:00
Zakład/ośrodek rehabilitacji leczniczej dziennej
Rehabilitacja
569 dni 781 933 619
Godziny otwarcia:
PN07:00-20:00
WT07:00-20:00
ŚR07:00-20:00
CZ07:00-20:00
PT07:00-20:00

Opinie o NZOZ Zakład Fizykoterapii i Rehabilitacji Leczniczej

Dodaj opinię
1/5
Faworyzowani są pacięci biorące płatne zabiegi, a ci co są na NFZ i czekali po dziewięć miesięcy to czekaią nawet i dwie godziny. Co do rehabilitantów nie mam zastrzeżeń, są mili i kompetentni.
Widać rządza pieniądza wzięła górę. Radzę omijać ten zakład.
2/5
kolejka na NFZ jest na sierpień 2019 może należałoby wpisać dobry czas oczekiwania.
2/5
Rehabilitanci są w porządku, organizacja - do bani. Na początku roku było OK, teraz spędza się tam po 2,5h dziennie, z czego zabiegi to tylko godzina.
1/5
Byłem pierwszy raz około 2015, wtedy nie było żadnego problemu z organizacją, czysto, kulturalnie, nie miałem żadnych zastrzeżeń. Ale drugi raz w 2016, organizacja już była skandaliczna, za każdym razem ponad godzina spóźnienia, w poczekalni jacyś ludzie masowo przekierowani z prowincji dla zwiększenia tłoku, pacjenci nie wytrzymywali nerwowo. Zdarzało się że w pośpiechu wykonywano skrócone, niepełne zabiegi tuż przed zamknięciem. Obsługa była na tyle bezczelna że miała nawet pretensje że za późno przyszedłem, po tym jak jakieś 1,5 godziny czekałem na miejscu w poczekalni! Jedna ruda dziewczyna obsługująca zabiegi - wyjątkowo bezczelna i pyskata. Reszta obsługi w porządku. Ze względu na skandaliczną organizację i niedopuszczalne spóźnienia - nie polecam.
1/5
Nie polecam poradni!1 W dniu dzisiejszym zgłosiłem się by zarejestrować skierowanie zna zabiegi z dnia 5.12.2019r. Pani stwierdziła że jest to niemożliwe gdyż skierowanie jest ważne miesiąc. Przy pierwszej rejestracji skierowania w dniu 5.12.2019 nie chciano zarejestrować skierowania gdyż byłem już umówiony na zabiegi rehabilitacyjne w styczniu i lutym 2020 roku. Po kontakcie w NFZ - infolinia konsultant powiadomił mnie że zostałem wprowadzony w błąd i nie ma przepisów określających termin ważności skierowania...
Nie polecam gdyż pracownice na rejestracji obrosły w piórka i są bardzo nieprzychylne klientom-chorym.....
5/5
A ja byłam mile przyjęta w rejestracji pani poradziła mi nawet żebym poprosiła lekarza o pilne wizytę i bym miała w ciągu tygodnia.
1/5
Nie polecam.Krótko mówiąc bajzel.Zbyt wielu pacjentów na jedną godzinę.Czeka się bardzo długo pomiędzy jednym zabiegiem a drugim.Panie robią co mogą,ale mają tylko dwie ręce;)
1/5
Nie polecam!!!! Brak organizacji!!! Bałagan, brak wystarczającej ilości miejsc w oczekiwaniu na zabiegi. Starsze osoby o kulach muszą stać. Rządek miejsc pod wieszakami na których wiszą okrycia wierzchnie. Nie ma możliwości aby usiąść bez opierania się o czyjeś ubranie i bez potykania się o buty. Część personelu chodzi w maseczkach a część bez. Nie ma co myśleć o bezpiecznej odległości między pacjentami - na korytarzu jest ścisk. Oczywiście o RODO tu chyba nie słyszeli, przez cały czas wrzask personelu, który wzywa po nazwisku ludzi na zabiegi. Byłam już w wielu miejscach na rehabilitacji ale z takim cyrkiem się nie spotkałam.
1/5
Paranoja. Przekładanie kart, bałagan.
1/5
Nie polecam lekarki. Mało uprzejma. Ogranicza zabiegi rehabilitacyjne, twierdząc, że może tylko wypisać 3 zabiegi - w tym jednym jest gimnastyka (a przy pobycie dziennym - jest to 5 zabiegów minimum wg NFZ).
Wg lekarki masaż jest niepotrzebny, a jeżeli ktoś mówi, że masaż mu pomaga, to oszukuje, że go boli kręgosłup. Natomiast masażyści tylko chcą robić masaże, żeby zarabiać pieniądze i, dlatego twierdzą, że masaż pomaga:).

Po co w takim razie kształcą masażystów, jeżeli masaże nie pomagają wg lekarki z ul. Warszawskiej?
Dając zabiegi, nie wiem czym się kieruje? (chyba najniższymi punktami rozliczeniowymi), ale na pewno nie dobrem pacjenta.
A Pacjent chodząc kilka lat na rehabilitację, można bez problemu ocenić, jaki zabieg mu pomaga, a jaki nie. Lekarka natomiast na pacjenta ma 10 min.
2/5
Nie polecam. Bardzo słaba organizacja, około godzina opóźnienia w kolejce do lekarza. Lekarka daje skierowanie tylko na 3 zabiegi, mimo że może być 5 zabiegów, które powodują bardziej odczuwalną poprawę stanu zdrowia.
1/5
Najgorsza rehabilitacja w mieście. 4 godziny stania, aby wykonać 4 zabiegi 2 minutowe. Czekasz godzinę przed zabiegiem. Zabieg 2 minuty i znów na kolejny czekasz 1 godzinę. Ludzie stoją, bo siedzących miejsc jest tylko sześć. 30 osób czeka w maleńkim pomieszczeniu. Jeszcze co ciekawsze zabiegi są w dwóch różnych miejscach i trzeba podwórkiem przechodzić z zabiegu na zabieg i jeszcze na końcu odnieść kartę do innego budynku. Panie rehabilitantki również nie wyrabiają, bo jest to cała wina kierownictwa, rehabilitantki zdzierają gardlo, bo każdego muszą wyczytać przed każdym kolejnym zabiegiem, przyjmuja ludzi bez ograniczeń. Organizacja tragiczna. W rejestracji nagminnie gubią karty pacjenta i olewają jeśli ktoś czeka już pół godziny na kartę. Omijac szerokim łukiem. Nigdy więcej tu się nie zapiszę.
5/5
Skończyłam rehabilitację na Warszawskiej. Każdy dzień bardzo miło wspominam. Miałam szczęście przechodzić cykl masaży z Panem Dawidem. W dwa tygodnie zwrócił mi sprawność ruchową. Przyszłam z problemem rwy kulszowej, w tej chwili czuję się świetnie. Nic mnie nie boli, poruszam się bez ograniczeń. Bardzo polecam Pana Dawida, bo to człowiek który doskonale wie co robi, ma pasję do pracy i potrafi pomóc pacjentowi. Spotkałam już kilku masażystów, fizjoterapeutów na swojej drodze, ale nikt nigdy nie przyniósł mi takiej ulgi. Polecam to miejsce.
1/5
Nie polecam!!!!! NFZ powinien wyciągać konsekwencje za ten bajzel tam się odstawiający w poczekalni, całkowity brak organizacji. Przyszłam na 17:00 bo tak umówione zabiegi a ludzie czekali jeszcze z 15:00, ostatecznie mój pierwszy zabieg zrobili o 18:30, a wyszłam z 15 min po 19. Wszystkie 3 zabiegi powinny trwać 45 min :). Tłum w poczekalni ogromny, nie ma gdzie wszystkim siedzieć, a każdy z jakąś dysfunkcją przychodzi i musi stać 2h jak ten baran na pastwisku. Zaś rehabilitanci i rehabilitantki przesympatyczni ludzie, nic nie poradzą na taką sytuację, ze swej strony robią co tylko mogą aby rozładować tłum i biegają jak mrówki od boksu do boksu wykonując zabiegi, często nie mając nawet przerwy na odpoczynek. Jeśli NFZ nie narzuci jakichś ludzkich standardów, to dalej będą postępować jak święte krowy. Dałabym 5 gwiazdek dla rehabilitantów/tek, ale dla poradni i rejestratorek (choć może nie dla wszystkich, taka wyjątkowo szczuplutka i niska jest spoko :)) 1 gwiazdka.
5/5
Jakiś czas temu trafiłam do państwa na rehabilitację z mocnymi bólami szyi i głowy oraz drętwieniem rąk. Z całego serca mogę polecić Pana Dawida bardzo mi pomógł trzy pierwsze dni to było niesamowite cierpienie i myślałam że odpuszczę masaże ale zaufałam Panu Dawidowi i nie pomyliłam się bóle głowy i szyi ustąpiły oraz drętwienie rąk. Spisał się pan na 6+
5/5
Pomimo długiego czasu oczekiwania i czasami sporych kolejek w poczekalni z czystym sumieniem mogę polecić Pana Dawida do którego trafiłam na masaż. Już po kilku zabiegach poczułam ulgę w plecach i szyi. Uważam że Pan Dawid ma profesjonalne podejście do klienta, zaangażowanie w pracę, potrafi zadbać o miłą atmosferę podczas masażu.
1/5
Tragedia,mało rehabilitantów,tłok,dziewczyny biegają spocone,żeby zdążyć podłączyć sprzed na zabiegi.Totalne wykorzystywanie,ktoś nabija kasę,nie dba się o pacjenta,chodzi o ilość ,nie o jakość.Na dodatek niektóre zabiegi są skracane..aby szybciej aby zdążyć,aby wypocząć.Fizjoterapeutki są zmęczone,ostatnio tylko na dole były dwie,a ludzi masa.Korytarzyk mały,kilka siedzeń,pacjenci stoją niektórzy przy laskach,stoją obok siebie,potykają się,bolą nogi,ręce...ogólne zdenerwowanie i chaos.
Na górze, pomimo,że więcej miejsca ,tylko trzy miejsca do siedzenia na korytarzu,a ludzie stoją i czekają na swoją kolejke.
Nie polecam.
1/5
Na Warszawskiej miałam dwa turnusy. To co się tam wyprawia to jakaś parodia. Tłum, ścisk, bieganina, nerwy. Teraz mam w Zabłudowie i po prostu niebo o ziemia, dlatego dodaję ten komentarz , że jeżeli ktoś może dojechać do Zabludowa to niech jedzie, miła obsługa, wszystko na czas, jedna pani opiekuje się od przyjscia do wyjscia, a nie jak na Warszawskiej bieganina od jednego rehabilitanta do drugiego.
1/5
Nie polecam lekarza p. Grzegorz Pogorz....wypisuje najniżej punktowane zabiegi (gimnastyka, lampy). Przy dużych zmianach zwyrodnieniowych odcinka lędźwiowego i szyjnego z naciskiem na nerwy, i silnymi bólami, lekarz informuje, że widział gorsze. A to wina wieku (50 lat). Nie chce zlecić masaży twierdząc, że nie pomagają. Nie interesuje się co pacjentowi dolega i, jakie ma problemy. Nie słucha.

Natomiast rehabilitanci mówią, że najlepsze efekty uzyskuje się przy pracy masażem, a pozostałe zabiegi są tylko uzupełnieniem.
1/5
Dostałam zabiegi bez masażu i ćwiczeń. Nigdy więcej. Rwa lewej nogi dalej dokucza szczególnie w nocy. Nic nie pomogło. W dokumentacji oczywiście poprawa i rozluźnienie mięśni. Nie polecam szkoda czasu i zdrowia. Czekałam na rehabilitację z myślą że będzie lepiej i rozczarowanie ogromne.
1/5
Przerażający brak higieny nic nie jest dezynfekowane,personel miły ,ale zaganiany i niestety to co powinno być podstawą w takiej placówce nie ma miejsce . Pacjenci stłoczeni na malutkim korytarzu żadnego komfortu kurtka na kurtce ,buty gdzieś pod ławeczką,a niby szafki na ubrania to farsa.Liczy się kasa za pacjenta ,a nie pacjent szkoda ,ale taka teraz chyba zeczywistosc
1/5
Okropność! Mało miejsca, ciasno, głośno. Zimą drzwi jedne z dwóch otwarte - wieje po nogach, zimno. Nie ma normalnej poczekalni, krzesła stoją wszędzie na bardzo małej przestrzeni. Ludzie siedzący i czekający są w dwóch ciasnych kupach - jedna w a'la szatni (tuż przy recepcji), a druga we wnęce. Ludzi oczekujących jest zawsze więcej niż krzeseł, więc część stoi, denerwuje się i narzeka. Była awaria jednego sprzętu rehabilitacyjnego, więc kolejki i oczekiwanie na zabiegi były jeszcze dłuższe. Po moich kilku zgłoszeniach, aby go naprawiono - nie zadziało się nic. Usłyszałam wręcz wypowiedź, że "szef oszczędza i na pewno go nie naprawi, dopóki drugi taki sam się nie zepsuje i będzie mus". Gdy poprosiłam jedną z fizjoterapeutek o opuszczenie mi zagłówka lóżka, bo jest mi ciężko leżeć na brzuchu, a jeszcze w takim wygięci to niemożliwe usłyszałam "musi Pani sama sobie opuścić, ja tam nie dojdę i nie będę się schylała" Masakra! Nie wrócę tam, bo to poniżej godności pacjenta - człowieka.
1/5
Faktycznie poradnia tragedia, dawno z tak niesympatyczną osobą nie rozmawiałam. Wręcz skandaliczne podejście i zero informacji.
5/5
Czytając wcześniej wstawione opinie zastanawiam się, czy na pewno jest to ta sama jednostka do której uczęszczam? Rzeczywiście pacjentów jest bardzo dużo, jednak działania rehabilitantki Pani Pauliny F szybko rozładowują zatory. Ta osoba jest na właściwym miejscu, posiada cenne zalety dobrego organizatora a jej pozytywna energia zaraża nawet pacjentów. Wielkie podziękowania Panu Jakubowi - rehabilitantowi ! wykonywany prze niego masaż sprawił, że wreszcie nastąpiło zmniejszenie bólu całej prawej ręki i barku, widoczna jest poprawa mobilności ręki. Po blisko czterech miesiącach od urazu, złamaniu obojczyka, odzyskuję władzę nad niesprawną, obolałą częścią ciała. Wiem, że do wyleczenia bardzo skomplikowanego złamania czeka mnie jeszcze daleka droga. Mając doświadczenia z innymi poradniami na terenie miasta, na ewentualną kontynuację leczenia, będę starać się wrócić tutaj na ulicę Warszawską 79.
4/5
Ogólnie jestem zadowolony — personel jest bardzo miły i zaangażowany. Na minus działa jedynie to, że w poczekalni panuje spory ruch, a pacjenci często muszą czekać na stojąco w korytarzu, co zdecydowanie warto byłoby poprawić. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani Paulina (ćwiczenia rehabilitacyjne na pierwszym piętrze) — pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta!
Dodaj opinię

Adres:

Warszawska 79, Białystok Piasta II

Numer telefonu:

Strona internetowa: