Opinie o Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Amicus - Pielęgniarki Jakubowska
Dodaj opinię
Barbara
4/5
16-12-2013 12:26
Opieka w ZPO Amicus jest dobra. Pacjent jest ważny. Pielęgniarki i opiekunki cały czas coś robią. Jest czysto, pacjenci zadbani. Moja mama jest podopieczną Amicusa od dwóch miesięcy. Jesteśmy zadowoleni z opieki. Obsługa miła. Mogę polecić ten zakład.
Kornelia
2/5
02-04-2021 19:51
Opieka słaba zakład czysty ale opieka nad chorym słaba zdany sam na siebie no i słabe wyżywienie po prostu nie zjadliwe
henryk
1/5
21-09-2021 15:37
panie z obsługi tak zwane . pielegniarkami opryskliwe nieprzyjemne co do pensjonajruszy myslą że pozjadały wszystkie rozumy wymyślają nie stwozone historie , jest ich mało może to jest przyczyną ,przydała by się kontrola tylko kto by mógł ich skontrolować i postawić ich do PIONU NIE polecam szukajcie innych ośrodków tego typu
Paweł
5/5
29-01-2023 19:16
Zakład bardzo fajny zadbany. Personel zazangażowany w opiekę.
Paweł
5/5
29-01-2023 19:18
Zakład zadbany . Personel zaangażowany w opiekę nad pacjentem. Jest O K.
Zosia
1/5
04-08-2024 15:07
Zakład " opiekuńczy " to jedna wielka porażka...Pielęgniarki które tam pracują to to kobiety bez empatii do ludzi , bez serca nie sympatyczne,opryskliwe ,Ogólnie nie wiadomo kto kim tam jest ( żadna nie nosi identyfikatorów .Jedzenie tragedia ,brud ,smród z pampersow .Owe Panie za to siedzą i piją kawę. Jak ktoś jeżdzi na wózku to jest ok jakoś sobie radzi ,ale jak ktoś jest leżący to Bój się. ( nie podają nawet wody) .Jeśli kochacie swoich rodziców to odradzam tam dać kogokolwiek. Powinni go już dawno zamknąć
Zofia
1/5
23-04-2026 12:28
W takim miejscu powinien pracować personel chociaż kulturalny a tam tak nie jest.
Zarząd powinien zastanowić się zatrudniając osoby prymitywne, bez kultury które co najwyżej mogą straszyć pacjenta
Zarząd powinien zastanowić się zatrudniając osoby prymitywne, bez kultury które co najwyżej mogą straszyć pacjenta