1. Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy
  2. Podkarpackie
  3. Tarnobrzeg

NZOZ Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Hospicjum Świętego Ojca Pio

Dąbrówki 44
Tarnobrzeg
Świadczenia specjalistyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy 15 823 78 00

Opinie o NZOZ Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Hospicjum Świętego Ojca Pio

Dodaj opinię
1/5
Ludzie! Zanim zostawicie tu swojego bliskiego, to wiedzcie, że trafi do miejsca rodem z filmu "LOT NAD KUKUŁCZYM GNIAZDEM", a personel który jest całkiem przypadkowy zamiast opiekować się podopiecznymi, zastrasza, terroryzuje bezbronnych i chorych ludzi. Od samego wejścia czuć smród fekaliów, słychać krzyki personelu, a co się od razu zauważa, to milczenie zastraszonych, przebywających tam pacjentów. Wśród nienawistnego personelu prym wiedzie pielęgniarka, która nie nadaje się do tego miejsca i pomyliła z powołaniem, bo bardziej nadaje się na gestapowską strażniczkę w obozie koncentracyjnym. Hospicjum to jest pod patronatem kościoła i wydawałoby się, że w takim miejscu powinien panować spokój, empatia i miłość bliźniego. Ale nic bardziej mylnego. Pod tym płaszczykiem godnego dożywania starości, kryje się terror. Każdy z pacjentów opłaca swój pobyt i jest dofinansowywany przez NFZ i tym samym daje pracę i przez to chleb zatrudnionym tam ludziom. A co w zamian?
1/5
Szukam informacji o tym hospicjum. Niby telefon podany ale jak dzwonie nikt nie odbiera. Wysłałam emaila ale nikt nic nie odpisał. Nie mogę w żaden sposób się tam z nimi skontaktować aby się coś dowiedzieć. Ktoś coś może wie? Czy ten zakład nadal istnieje? Jakiś inny nr telefonu jak na stronie?
1/5
To przerażające co Pani pisze ,to zakład finansowany przez NFZ czyli nas wszystkich podatników i oczywiście chory lub rodzina musi płacić .Aż sie wierzyć niechce ,ze tak jest ,możnaby gdzieś to zgłosić może jakaś kontrola by sie przydała ,skoro tak traktują ludzi cierpiących.

Adres:

Dąbrówki 44, Tarnobrzeg

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN00:00-24:00
WT00:00-24:00
ŚR00:00-24:00
CZ00:00-24:00
PT00:00-24:00
SO00:00-24:00
ND00:00-24:00