1. Okulista
  2. Kujawsko-Pomorskie
  3. Toruń

Optomedyk 1 Grupowa Praktyka Lekarska - Okulista

Bażyńskich 27b
Toruń
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
175 dni56 660 80 68
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WT09:00-14:00
ŚR10:00-14:00
CZ10:30-16:00
PT10:00-13:00

Opinie o Optomedyk 1 Grupowa Praktyka Lekarska

Dodaj opinię
1/5
Albo będę się tu leczył do śmierci, albo w ogóle. Zagrzmiała recepcjonistka, która tu głównie odstrasza.
1/5
Nie Pana pierwszego odstraszyła recepcjonistka p. Adamie - lekarze w porządku.
1/5
Tej Pani nie można nazwać recepcjonistką prędzej zapisywaczem. Brak kultury ogłady empatii i takiego zwykłego człowieczeństwa. Mało tego kompletny brak przepisów. Mam nadzieję że w taki sam sposób zostanie ta Pani potraktowana choćby w mięsnym.
1/5
Ja zgłaszałem problem chamstwa tej Pani to usłyszałem że tak ma być bo pacjenci weszli by na głowę. Lekarze pracują jeszcze gdzie indziej i tu chcą mieć spokój. Ja zgłosiłem sprawę do NFZ.
1/5
Jestem kolejny raz zbulwersowana postawą pani zapisującej do lekarzy okulistów . Po pierwsze jest niegrzeczna , po drugie brak jej kompetencji , ciągle ma problem - a to ze znalezieniem karty a to nie ma czasu zrobić rejestracji telefonicznej ( wizyta kontrolna ) a po PESEL-u ona nie umie znaleźć , muszę dzwonić po kilka razy żeby ogarnęła rejestrację . Na pierwszą umówioną wizytę ( pomimo wydanej kartki że jestem zarejestrowana ) - okazało się , że nie jestem zarejestrowana i gdyby nie mój upór , to by mnie zbyła kolejny termin za pół roku . Niezależnie od tego czekając w kolejce na umówioną wizytę do lekarza , osobiście słyszałam jej niegrzeczne odzywki do pacjentów . Pacjenci są zniecierpliwieni jej działaniami . Po prostu kobieta nie ogarnia tego co robi , a jak pacjent denerwuje się to jest niegrzeczna . A szczerze mówiąc to trudno się nie denerwować przychodząc do tego gabinetu ( chodzi tylko i wyłącznie o panią rejestratorkę ).
1/5
Jestem zbulwerowana zachowaniem pani rejestrującej pacjentów. Przypomina mi się okres za czasów komuny. Ta pani jest bardzo arogancka i bezczelna. Moi znajomi którzy leczyli się w tej poradni odchodzą do innych gabinetów okulistycznych tylko i wyłącznie z powodu tej pani. Ja również szukam innej poradni. Czasy się zmieniły i mam prawo do kulturalnej obsługi. Pani doktor jest miła i dokładna traci pacjentów przez tą bardzo nieprzyjemną rejestratorkę która odstrasza.
1/5
Rejestratorce z tej przychodni okulistycznej należałoby już podziękować za pracę, która jest dla tej Pani katorgą.
Nie potrafi telefonicznie przekazać informacji dotyczacych zarejestrowania się, przerywa rozmowę w pół zdania i rozłącza się, wprowadza w błąd starsze osoby.
Po konfrontacji w przychodni okazało się, że to pacjentka wszystko źle zrozumiała , a Pani rejestratorka oczywiście nie ma sobie nic do zarzucenia!!!!
Nigdy więcej.

1/5
Pani (starsza na recepcji) bardzo nie mila. Powiedziano mojje mamie ze wizyta kosztuje 110 zl, Pani na recepcji powiedziala ze mama zle uslyszala przez telefon i kwota wynosi 160 zl za wizyte. Koszt wizyty jest 4 razy drozszy niz w Belgii. Poszlismy tutaj bo mama bardzo chwalila okuliste, niestety jestesmy bardzo zwiedzieni. Sluzba zdrowia w Belgii jest platna (rocznie wychodzi niecale 130 euro) za to wizty sa czesciowo platne a w konsekwencji koszty leczenia wychodza znacznie taniej niz w Polsce, nawet prywatnie poniewaz honoraria lekarzy sa ograniczane przez prawo. W Polsce niestety nei ma zadnego prawa i mama placi 110 zl a my 160, z jakiego powodu? nie wiadomo. Jesli chodzi o sama wizte to Pani okulistka namawiala na operacje mojego meza, nawet mnie badajac (jesli mozna to nazwac badaniem), nie uslyszalam zadnych komenatzry odnosnie mojego badania, rozmowa a raczej monolog to polecenia dotycznace operacji laserowej mojego meza. Kompletna porazka a pieniadze wyrzucone w bloto...zero profesjonalizmu, naprwade nie polecam...
1/5
Nie polecam strata czasu i pieniedzy, Pani z rejestracji masakra, strasza kobieta ktora nie lubi ludzi, niemila, wrecz wredna jesli chodzi o lekarza tez znudzona pracą i pacjentami
Dodaj opinię

Adres:

Bażyńskich 27b, Toruń

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN12:00-18:00
WT09:00-14:00
ŚR10:00-14:00
CZ10:30-16:00
PT10:00-13:00
Optomedyk 1 Grupowa Praktyka Lekarska na mapie
Zdjęcie budynku Optomedyk 1 Grupowa Praktyka Lekarska