"Ortodent" NZOZ Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 03-03-2019.
Boya Żeleńskiego 6
Warszawa
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o "Ortodent" NZOZ Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne

Dodaj opinię
1/5
Jedna wielka masakra!!! Ciągle problem z lekarzami, przekładanie wizyt, umówione mnóstwo osób w ciągu dwóch godzin przyjmowania lekarza i nie wiadomo czy się człowiek dostanie. Szczerze odradzam wybór tej placówki :-/
1/5
panie głównie kopcą papierochy przed wejściem do przychodni, albo gadają przez telefon.
5/5
Nie zgadzam się z tymi opiniami. Chodzę z dziećmi do ortodonty w tej placówce już od kilku lat, zajmuje się nami Pani Kornatowska, świetny fachowiec i przemiła osoba. Faktycznie ostatnio jesteśmy umawiani nie na konkretną godzinę, ale w przedziałach czasowych (np. między 8 a 10), ale nie jest to żaden problem, pacjenci przyjmowani są tak sprawnie, że kolejka szybko się rozładowuje. Panie z recepcji faktycznie palą na zewnątrz - przed drzwiami wejściowymi, ale myślę, że szkodzą tym bardziej sobie niż innym :)
5/5
Polecam
1/5
Nie polecam!!!
Dodaj opinię

Adres:

Boya Żeleńskiego 6, Warszawa