1. Stomatolog
  2. Podkarpackie
  3. Rzeszów

Ortotrip Piotr Zgardziński - Stomatolog

Osmeckiego 16
Rzeszów
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
104 dni help 664 935 108

Opinie o Ortotrip Piotr Zgardziński

Dodaj opinię
1/5
Kontakt z tym lekarzem skończył sie dla mnie silną biegunka i 2 dniowym bólem głowy. Nie lubię też jak w czasie zabiegu do pomieszczenia wchodzi listonosz, Pan Zgardzinski podpisuje paczke, odbiera i wraca z usmiechem na twarzy do mojej otwartej buzki. Nie zachowuje nalezytej ostroznosci ani higieny. Nie polecam nikomu!
1/5
Bylam z synem aby zalozyc aparat na poprawe wady zgryzu. Bylo duzo cergielenia sie i gadania, wyjasniania i w koncu zdecydowalismy zalozyc dziecku aparacik w klinice w Krakowie. Szybko i bez stresu dla dzieciaka. Mnie i meza obsluga nie przekonala...
1/5
U mnie zachodzenie przednich gornych zebow na dolne zostalo przez lekarza Zgardzinskiego zle rozpoznane przez co nosilam przez blisko 9 miesiecy zle zalazona koronke. Skorygowalam to dopiero w klinice w Warszawie. Zawiedzona jestem!
1/5
Jestem obużona tym jak zostałam potraktowana w gabinecie tego lekarza. Mój synek jest mulatem i ma wadę zgryzu. Po powrocie z Anglii przetłumaczyliśmy jego dotychczasową historię leczenia i wybraliśmy się do pierwszego ortodonty - Pana Zgardzińskiego. W gabinecie dowiedziałam się, iż niestety nie może zająć się moim dzieckiem. Zapytałam dlaczego? Odpowiedź - nie znam się na afroamerykanach i murzynach.

BURAK! Nie polecam!
5/5
Czytam poprzednie opinie i mam wrażenie, że byłem w innym gabinecie. Leczę się u doktora w raz z rodziną od 4 lat. Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek w gabinecie nie przestrzegał zasad higieny!?! Na każdej wizycie jestem informowany o przebiegu leczenia, wszystko rzeczowo i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony. Do gabinetu przychodzą także moi znajomi i wszyscy są bardzo zadowoleni.
Patrząc na poprzednie opinie mam wrażenie, że konkurencja nie śpi i oczernia w internecie bardzo dobry gabinet.
5/5
Wspaniały ortodonta. Ogromna wiedza. Profesjonalne podejście do pacjenta. Zawsze miły i uśmiechnięty. Wszystko dokładnie wytłumaczył i odpowiedział na pytania : ) Córka jest bardzo zadowolona. A co najważniejsze już widać efekty :) Szczerze polecam!
5/5
Pan doktor Piotr niemiły? i do tego jeszcze uprzedzony do innych ras? hmmmm...po powyższych wpisach jestem przekonany że dostęp do internetu powinien być ograniczony.
Gabinet i doktora polecam zdecydowanie i gorąco, leczył ortodontycznie moje córki i uwierzcie...wyleczył ;)
Szczerze polecam , szczególnie rodzicom-kontakt z młodymi pacjentami bezproblemowy i skuteczny.
5/5
Gdyby była ocena sześciu gwiazdek to taką byśmy dali. To najlepszy lekarz jakiego znamy! Grzeczny, zawsze uśmiechnięty i co najważniejsze najlepszy w swojej dziedzinie. Polecamy!!!!!!!!!!
5/5
Jestem bardzo zadowolona z leczenia mojej córki. Jest to lekarz rzetelny , wie co robi i informuje mnie o wszystkim. Po roku leczenia widać efekty. Bardzo polecam.
1/5
Jestem po roku leczenia prywatnego swojej corki,raz słyszałam,że zakładamy aparat,na kolejnej wizycie,dużo gadanua itd że czekać,to potem że usowac żeby,masakra. Nie polecam.
1/5
U pana 'doktora' leczylam się ok. 7 lat temu. Sprawiał wrażenie osoby kompetentnej, dlatego wraz z rodzicami podjęlismy decyzję o rozpoczęciu leczenia. Opinie pisze z perspektywy osoby, która po raz drugi (!) zakłada aparat, gdyż moja wada się odnowila. Przeprowadzone leczenie jak określiła to moja obecna ortodontka 'było leczeniem wbrew sztuce'. Owszem Pan Zgardzinski zastrzegal że wada może wrócić, ale nie przedstawil mi innych możliwości tzn. Konieczności usunięcia zębów aby leczenie miało sens. Inna sprawa jest lekceważenie pacjenta, bo gdy zaczęłam nosić retainery i widać było że wada się odnawia to kontakt się skończył. Dzisiaj wiem, że moja wada zgryzu nie należy do łatwych w leczeniu, ale dr mogl uczciwie powiedzieć, że brak doświadczenia nie pozwala na podjecie leczenia, gdyż jak wiadomo kosztuje ono dużo pieniędzy. Uczciwość przede wszystkim.
5/5
Lekarz rewelacyjny. Córka ma piękny zgryz. Wielkie podziękowania.
Dodaj opinię

Adres:

Osmeckiego 16, Rzeszów Baranówka

Numer telefonu: