1. Leczenie uzależnienień
  2. Lubuskie

Ośrodek dla Osób Uzależnionych SPZOZ "Nowy Dworek"

Nowy Dworek 46
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Oddział rehabilitacyjny dla uzależnionych od substancji psychoaktywnych 0 dni68 381 10 91

Opinie o Ośrodek dla Osób Uzależnionych SPZOZ "Nowy Dworek"

Dodaj opinię
5/5
Jestem po terapii w tym Ośrodku w prawdzie miałem dwie próby z czego drugie podejście udało mi się zrealizować. Ja jako pacjent, który spędził w tym miejscu bardzo dużo czasu mógł bym opisywać naprawdę długo bo to czego tam doświadczyłem to naprawdę niekończące się pasmo wzlotów i upadków we wspaniałej atmoswerze. Niestety nie jestem specjalistom od słowa pisanego,z resztą mowionego też;). Tam naprawdę jest wspaniale i przede wszystkim terapeutycznie najskuteczniej w całej Europie.

Naprawdę polecam.
1/5
również leczyłem się w tym ośrodku,wpierw na filii wiejskiej a potem jak wszyscy w Świebodzinie na Małej.Żeby być realistą trzeba wystawić opinię pozytywną ale i negatywną. Ośrodek ostatnio bardzo obniża swoje wypracowane standardy i dobrą opinię. Np w Świebodzinie na filii Mała od niedawna pracuje jako terapeutka zajęciowa osoba która nie ma zielonego pojęcia o tej pracy,nawet nie ma wykształcenia w tym kierunku.Ma tylko maturę i jest w trakcie robienia 2 letniego studium zaocznie.Daje się to odczuć na zajęciach grupowych gdzie ta osoba tak naprawdę sugeruje się uwagami pacjentów i wielokrotnie nie wie jak się zachować..ŻENADA!!To brak szacunku dla pacjentów ze strony ośrodka! Parę dni temu nawet była sytuacja że do tej Pani przyszedł do ośrodka jej ojciec który jest alkoholikiem,był pod wpływem alkoholu i chciał od niej pieniędzy na dalsze spożycia..Takie sytuacje w ogóle nie powinny mieć miejsca w takich placówkach! To że ktoś potrafi się ładnie wysławiać i sprawia wrażenie...wcale nie znaczy że potrafi pomóc innym,tym bardziej gdy sam bardzo odbiega od standardów życiowo wychowawczych!!!
3/5
Ja nie mam zdania dobrego na temat tego ośrodka piszę o fili Nowy Dworek dużo kłamstwa i nieprawdy wmawiają dla dobra osrodka. Zespuł Terapeutyczny powiniem zająć się leczeniem ludzi a nie by Pacjenci ktorzy som wysylani do Pracy zarobkowej zarabiali jak najwiencej na zecz ośrodka to śmiech to jak ten zespół leczy ludzi. Leczylem sie w tym osrodky 5 miesięcy i podziekowalem im za tom zenade. Niech zespół Terapeutyczny nie mówi o uczciwosci bo nawet niepotrafili sie rozliczyć z pieniedzy za pracę ktorom wykonywalem w czasie wolnym by mieć chociaż na kawe prace wykonywalismy u pracodawcy na tej wsi. Pracs do Miedzyrzecza do ktorej sie jeździ ns 5 godzin osrodek zabiera. Kto chce sie leczyć w tym ośrodku jeżdżąc bardziej do pracy po za osrodek by miec 15zl dniowki a bardziej leczyc gowe to tam zapraszam. Pacjienci tam bardziej som od zarabiania dla ośrodka pieniędzy niż dla naprawiania glowy.

Adres:

Nowy Dworek 46

Numer telefonu:

Ośrodek dla Osób Uzależnionych SPZOZ "Nowy Dworek" na mapie