Ośrodek Terapii Uzależnień Terra

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Ośrodek Terapii Uzależnień Terra

Dodaj opinię
5/5
najlepszy osierodek jaki mozna spotkac duzo mi dal juz nie pije od tego czasu :)
5/5
To tu zaczęło się moje zdrowienie,gdzie miałam czas dla siebie,a inni mieli go dla mnie.
Dziękuję za wszystko.
5/5
WSPANIAŁY OŚRODEK // WSPANIALI LUDZIE TAM PRACUJĄCY ! DZIĘKI NIM SIĘ ODNALAZŁEM .. POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ ZDROWIEĆ.
5/5
dziękuję. wam wszystkim. za moją. trzeźwość. nowe. życie.
5/5
zmienilo sie moje zycie...jestem szczesliwa!
1/5
Czy dlugo sie czeka na miejsce???
5/5
dziękuje wam wszystkim wspaniały ośrodek
5/5
Wiem,że dużo ludzi zawdzięcza temu Ośrodkowi trzeżwość,bo bywam tam na spotkaniach.Nie piję 28lat i jestem najszczęśliwszym człowiekiem.POLECAM.
5/5
Dzięki Grzebielinowi dostrzegam piekno tego świata właśnie mija rok i jestem trzeźwy
5/5
Mi zrobili takie pranie mozgu ze zabrali komfort picia:-) i dobrze szacun....:-)
5/5
świetny ośrodek, dzięki któremu mój tato zmienił się o 180 stopni. Jestem bardzo szczęśliwa DZIĘKUJĘ WAM KOCHANI
2/5
Bylem, widzialem, w zasadzie sam sie wyleczylem. W ośrodku nie zachowują tajemnicy zawodowych, oczywiscie wszystko pod przykrywka Wiary i Jezusa Chrystusa.Jedyne godne uwagi to na pewno jedzenie restauracyjne. Pozdrawiam
5/5
Wspaniałe!
5/5
Profesjonalizm! Kultura! Czysto! Spokojnie! PEŁNE POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA! Byłam na terapii w 2013 roku. Pozdrawiam cały personel. Tak trzymać.
1/5
Słabo, niezwykle słabo.
1/5
Może i kiedyś ten ośrodek był dobrym miejscem. Na dzień dzisiejszy odradzam. Jeżeli ktoś lubi krzyki, wyzwiska to może i jest to dobre miejsce. Nie można mieć w tym ośrodku własnego zdania. Zero organizacji, zero ładu i składu. Kierownik ośrodka zupełnie niezorientowany na problem uzależnienia.
1/5
Nie polecam. Zero opieki lekarskiej. Pielęgniarka tylko dyżury nocne.
5/5
Bardzo polecam ośrodek, dobra opieka, ciekawe zajęcia, dużo mi tam pomogli.
1/5
Bardzo bardzo nie polecam. Smutne jest to, że kiedyś ten ośrodek był godny polecenia. Niestety byłem 2 raz i żałuję. Mam wrażenie, że "nowa władza" nie ma zielonego pojęcia co to jest prowadzenie ośrodka oraz leczenie uzależnienia. Tracą na tym pacjenci. Podczas terapii skorzystałem, bo nie interesowałem się życiem ośrodka. Na szczęście miałem kompetentą osobę prowadzącą.
5/5
Dziękuję wam bardzo i polecam ośrodek 😊
1/5
Przyjechałem z polecenia znajomego. Byłem pacjentem prywatnym. Zapłaciłem spore pieniądze za 6 tygodni. Żałuję. Począwszy od jedzenia, którego albo było za mało, albo było zimne. Gdyby nie Panie z kuchni, które robiły wszystko żeby zapewnić pacjentom ciepłe i pożywne posiłki- myślę, że dawno by to się przestało kręcić. Dostałem terapeutę, który miał małe pojęcie czym jest leczenie uzależnienia. Nie jest to moja pierwsza terapia. Oczekiwałem pomocy. Na szczęście byli inni terapeuci z którymi udało mi się kilka rzeczy nadrobić.
1/5
Nie polecam. Kierownik ośrodka zero wiedzy na temat uzależnienia. Jeden terapeuta śpi na dyżurze, kolejny ciągle siedzi w telefonie i prowadzi rozmowy z pacjentami góra 5 minut. Brak profesjonalizmu i przede wszystkim wiedzy. W zasadzie więcej dowiedziałem się z książek. Może czas na zmianę i odświeżenie kadry.
1/5
"Terapeuci" czytają z kartek. "Terapeuci" mają problem z uzależnieniem od nikotyny, a wymądrzają się pod niebiosa. Nie polecam. Jedynie widoki godne uwagi.
1/5
Ośrodek stracił pod względem merytorycznym. Gdyby nie Pani Jola, Mirek, Piotr nie byłoby po co tam przyjeżdzać. Szkoda, że Ośrodek nie inwestuje w wykwalfikowaną kadrę. "Nowi terapeuci" niekoniecznie wiedzą po co tam są i czym mają się tam zajmować. Zajecia z Ewą to podstawówka. Wykłady z Krzysztofem to powtarzanie tekstów z książek. Szkoda, fajny Ośrodek mógłby być.
2/5
Mój mąż wrócił miesiąc temu z ośrodka o co dalej pije
5/5
Bardzo polecam ośrodek, super atmosfera i kadra.
5/5
Bardzo polecam ośrodek. Niezwykle empatyczna kadra. Super okolica.
5/5
Polecam, niezwykli terapeuci...
1/5
Ośrodek kiedyś może i miał "renomę". Szkoda, że Ośrodek sam sobie wystawia pozytywne opinie. Szkoda, że nie zmieniacie adresu IP wypisując komentarze. Pozdrowienia dla Pani Joli i Pana Piotra.
5/5
Bardzo dobry ośrodek podziękowania dla wszystkich całej kadry
5/5
Bardzo polecam świetny ośrodek rodzinna atmosfera dobrzy terapeuci
Dodaj opinię

Adres:

Grzebielin 6c

e-mail: