1. Neurolog
  2. Warmińsko-Mazurskie
  3. Elbląg

Poradnia Neurologiczna K. Hoffmann-Ścigała i A. Koska-Ścigała

Tysiąclecia 5
Elbląg
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia neurologiczna
Neurolog
110 dni55 641 70 90
Godziny otwarcia:
PN08:00-11:30,12:00-15:00
WT08:00-11:30,12:00-18:00
ŚR08:00-11:30,12:00-14:00
CZ12:00-15:00
PT08:00-11:30,12:00-16:00

Opinie o Poradnia Neurologiczna K. Hoffmann-Ścigała i A. Koska-Ścigała

Dodaj opinię
5/5
PORADNIA NEUROLOGICZNA PROWADZONA JEST W SPOSÓB ZORGANIZOWANY I SUMIENNY.PANIE LEKARKI BARDZO ŻYCZLIWE I ZARAZEM ZNAKOMITE SPECJALISTKI W SWOIM FACHU.POLECAM WSZYSTKIM NIEZDECYDOWANYM TĘ PRZYCHODNIE.
5/5
Zgadzam się z opinią przedstawioną o poradni przez Pana Jakuba.
Ja w tej poradni leczę się już od dłuższego czasu.Co mogę powiedzieć to Panie lekarki wkładają dużo serca w to co robią a efekty jak w moim przypadku są widoczne.Kto jest w potrzebie fachowego neurologicznego leczenia to korzystajcie z tej specjalistycznej poradni.
5/5
ZNAKOMITE LEKARKI,ŻYCZLIWE.CIESZY MNIE FAKT ŻE MOGĘ SIĘ W TEJ PORADNI LECZYĆ.
5/5
BARDZO DOBRE LEKARKI LEPSZYCH NIE ZNAM.ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA.OSOBNE POZDROWIENIA DLA PAŃ Z REJESTRACJI.TAK TRZYMAĆ.
5/5
BARDZO KOMUNIKATYWNE I RZECZOWE LEKARKI
WSZYSTKO WYTŁUMACZĄ O CHOROBIE I SPOSOBIE LECZENIA.DŁUŻSZY OKRES JESTEM LECZONY W TEJ PORADNI.PO PROSTU JESTEM ZADOWOLONY.
5/5
BARDZO SKUTECZNE LEKARKI.DOCHODZĄ PRZYCZYNY ROZWOJU CHOROBY I STARAJĄ SIĘ JĄ LIKWIDOWAĆ W ZARODKU.NIE POZOSTAWIAJĄ
PACJENTA NA PASTWĘ LOSU.SĄ CHYBA NAJLEPSZYMI LEKARZAMI W SWEJ DZIEDZINIE.
A ZNAM WIELU NEUROLOGÓW U KTÓRYCH SIĘ LECZYŁEM.POLECAM JEDNAK PORADNIE NEUROLOGICZNĄ W ELBLĄGU PRZY ULICY TYSIĄCLECIA 5
5/5
SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIE DLA PANI DOKTOR
H. SULKOWSKIEJ ZA JEJ KOMPETENCJE ,CIEPŁO
OPANOWANIE,CIERPLIWOŚĆ ,FACHOWOŚĆ W LECZENIU.MAM ODCZUCIE ZE PANI DOKTOR WYKONUJE SWOJĄ PRACĘ DLA DOBRA PACJENTA.
JESTEM PACJENTKA PANI DOKTOR I MUSZĘ SIĘ DOŁĄCZYĆ DO TYCH POZYTYWNYCH RECENZJI.
POZDRAWIAM.
5/5
OSOBY PRACUJĄCE JAK NAJBARDZIEJ NA MIEJSCU.CHARAKTERYZUJE JE OGROMNA WIEDZA
I DAR LECZENIA.
POZDROWIENIA.
5/5
LECZENIE W PORADNI JAK W INNYCH KRAJACH EUROPEJSKICH . EFEKTY LEPSZE JAK W WIELKIEJ BRYTANII . MOGĘ TO PORÓWNAĆ BO TAM SIĘ TEŻ TAM LECZYŁAM W CZASIE SEZONOWEJ PRACY.
POZDRAWIAM KINGA
5/5
JESTEM PACJENTEM DOKTOR SULKOWSKIEJ.
Z WYBORU LEKARZA NEUROLOGA JESTEM ZADOWOLONY. PANI DOKTOR JEST OSOBĄ CIERPLIWĄ .CIEPŁĄ ,DOBRYM FACHOWCEM A PRZEDE WSZYSTKIM UMIEJĄCĄ Z PACJENTEM ROZMAWIAĆ.JESTEM ZADOWOLONY I PRZESYŁAM TĄ DROGĄ POZDROWIENIA ANDRZEJ
5/5
PO PRZECZYTANIU OPINII PACJENTÓW PRZENIOSŁAM SIĘ DO PORADNI NEUROLOGICZNEJ DO ELBLĄGA PRZY ULICY TYSIĄCLECIA .NIE ŻAŁUJĘ NA RAZIE I POLECAM JĄ NIEZDECYDOWANYM.
BOŻENA
5/5
JA SIĘ LECZĘ TEŻ W TEJ PORADNI, GŁĘBOKI UKŁON DLA CAŁEGO PERSONELU MEDYCZNEGO PORADNI.STAWIAM OCENĘ 5 I POZDRAWIAM.
5/5
Z LECZENIA JESTEM ZADOWOLONY. W PORADNI PANUJE WZOROWY PORZĄDEK.
KAŻDY ZNA SWOJE MIEJSCE W KOLEJCE.
WIDAĆ ŁAD ORGANIZACYJNY. PERSONEL MEDYCZNY WYSOKI SZCZEBEL.ZA TO WSZYSTKO STAWIAM NAJWYŻSZĄ OCENĘ.
INNI NIECH BIORĄ PRZYKŁAD.
5/5
JESTEM ZADOWOLONA Z LECZENIA W PORADNI I TĄ DROGĄ POZDRAWIAM CAŁY PERSONEL MEDYCZNY.
KRYSTYNA
5/5
JESTEM ZADOWOLONA Z PERSONELU MEDYCZNEGO W PORADNI, DZIWI MNIE TYLKO JEDNEJ RZECZY; NIE ROZUMIEM ŻE NIE WSZYSTKIE SKIEROWANIA WYSTAWIANE PRZEZ LEKARZY SPECJALISTÓW SA NA PRZYKŁAD UWZGLĘDNIANE PRZEZ ODDZIAŁ RECHABILITACJI STACJONANEJ W JANTARZE, MOIM ZDANIEM COŚ TU NIE GRA. TEN FAKT JEST NIEPOKOJĄCY I MOIM ZDANIEM WYMAGA WIĘKSZEJ WSPÓŁPRACY PRZYCHODNI Z ORDYNATOREM W JANTARZE JEDNAK MIMO WSZYSTKO STAWIAM OCENĘ JAK NIŻEJ
5/5
Z opinią Pani Teresy się zgadzam.Panie lekarki pracujące w tej poradni są naprawdę znakomite, z takimi drobnymi sprawami poradzą sobie bez problemu. Nie załamuj się Ja tak jak ty stawiam ocenę bardzo dobrą.
5/5
Czytałem opinie Pani Teresy oraz Pana Władka o problemach przyjmowania na rechabilitację stacjonarną do Jantara.Mam podobną sytuację. Odmówiono mi zlecając przesłanie dodatkowej dokumentacji medycznej,Tak też zrobiłem. Przyszła ponowna odpowiedz negatywna z Jantara. Moim zdaniem choroba postępuje i powinienem być rechabilitowany stacjonarnie przynajmniej raz w roku.Mogę wnioskować że w Jantarze kierownictwo nastawia się na pacjentów prywatnych. Proponował bym ponowną weryfikację skierowań .Do neurologów pracujących w poradni nie mam pretensji ale jeżeli wystawjają skierowanie to nie powinno być odrzucane ponieważ ordynator podważa autorytet lekarza prowadzacego pacjęta.Prace poradni oceniam na piatkę.
5/5
Polecam przychodnię. Konkretne diagnozy, nie zwodzenie pacjenta niepotrzebnymi lekami. Dokładne badanie. Przeniosłam się i jestem zadowolona.
5/5
MAM TYLKO PRETENSJĘ DO PANI DOKTOR PRCUJĄCEJ NA JAKIMŚ ETACIE Z TEJ PRZYCHODNI W JANTARZE.PANI DOKTOR POWINNA WALCZYĆ O DOBRO PACJĘNTA A W SZCZEGÓLNOŚCI O SKIEROWANIA WYSTAWIANE NA RECHABILITACJĘ STACJONARNĄ DO JANTARA MOJM ZDANIEM O PRZYJĘCIACH DECYDUJĄ TAM PRACUJĄCY W BIURZE PAN ORDYNATOR PODEJRZEWAM ŻE NIE O WSZYSTKICH PRZYPADKACH PRZYJĘĆ NA ODDZIAŁ WIE, DLA MNIE JEST NIE DO POJĘCIA ŻE SKIEROWANIE WYSTAWIONE PRZEZ PORADNIE JEST ZAŁATWAINE ODMOWNIE,RADZIŁ BYM PANI DOKTOR POROZMAWIAĆ Z ORDYNATOREM O TAKIM TRAKTOWANIU. DZIAŁALNOŚĆ PORADNI OCENIAM NA PIĄTKĘ.
5/5
dopiero będę tam na wizycie spodziewam się wszystkiego co najlepsze z opisów wynika ze jest to poradnia bardzo dobra ale już niedlugo tam jadę i napewno też postaram się wystawić opinię
5/5
rzeczywiście to jest prawda jeszcze w zyciu nie spotkalam tak sympatycznej pani doktor jak pani sulkowska przedewszystkim poświęca dużo czasu na badanie pacjenta wszystko dokladnie bada i wytlumaczy jestem pelna podziwu nigdy w życiu żaden lekarz tak mnie nie badal i nie wytlumaczyl jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim tą poradnię i panią doktor gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak doktor sulkowska to świat by był o wiele piękniejszy
5/5
PANI PISZE PRAWDĘ . JA JESTEM Z POZA ELBLĄGA. JESTEM ZADOWOLONY Z LECZENIA. JEDNAK JESZCZE NIE OTRZYMAŁEM PROPOZYCJI RECHABILITACJI, MIMO TO OCENIAM NA OCENĘ PIĘCIU GWIAZDEK.
5/5
ZGADZAM SIĘ Z PRZEDSTAWIANYMI OPINIAMI
OCENIAM DZIAŁALNOŚĆ NA PIĘĆ GWIAZDEK.
5/5
21 kwietnia znów bylam u pani doktor sulkowskiej i naprawde bylam przyjęta jak się należy pani doktor jest osobą stworzoną do swojego zawodu posiada bardzo dużo empatii i wszystko dokladnie wytlumaczy bardzo się ucieszylam bo dostalam skierowanie na rezonans magnetyczny naprawdę pani doktor stara sie szukać przyczyny i skutkow choroby co jest bardzo miłe i niespotykane żeby wszyscy lekarze byli tacy jak pani doktor sułkowska to po prostu chcialo by się żyć
5/5
SZUKAŁAM I ZNALAZŁAM DOBREGO NEUROLOGA. POLECAM W SZCZEGÓLNOŚCI DOKTOR SULKOWSKĄ.POSIADA DAR LECZENIA RÓWNA KOBIETA.JESTEM ZADOWOLONA .OCENIAM NA PIĘĆ
SYLWIA.
1/5
Pani doktor Sulwowska bardzo nie miła ,straciłam rok czasu leczac się u niej na koniec przepisala mi ibuprom i odeslala do domu.Bardzo krótko się czeka na wizytę u tej pani -teraz wiem dlaczego.Nie polecam.
1/5
Nie polecam.Traktują pacjenta przedmiotowo. Zero empatii.
2/5
Lekarki Ok, rzetelnie i sumiennie podchodzą do pacjenta. Rejestracja- tragedia!!!!!! Wiecznie się czeka.Pomimo zarejestrowania na konkretną godzinę,Pani z rejestracji "kieruje kolejką,wypuszczając dodatkowych pacjentów.
5/5
Zgadzam się z pozytywnymi ocenami wizyt u Pani Doktor. Fachowo, konkretnie i na temat. Leczenie odczuwalnie skuteczne, krótki termin oczekiwania.
1/5
Od paru dni próbuję się dodzwonić do rejestracji, niestety nikt nie odbiera. Czy za każdym razem trzeba stawiać się osobiście?
1/5
Zarejestrowałem się o 9 lekarz miał przyjąć od 11 czekam od 10:30 jako pierwszy w kolejce, przychodzi Lekarz losuje kartami i przyjmuje, przychodzi kobieta o 11:30 rejestruje się i wchodzi przedemną śmiech na sali. Jak by można było dać 0 to bym dał.
1/5
Bylem u p.Wiącka, zero zainteresowania pacjentem, nawet nie spojrzal na poprzednie wyniki, chyba najmadrzejszy. Bardzo nieprzyjemny. napewno wiecej nie skorzystam z tej przychodni.
5/5
Pani doktor Katarzyna bardzo miła i kompetentna.
Dodaj opinię

Adres:

Tysiąclecia 5, Elbląg

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-11:30,12:00-15:00
WT08:00-11:30,12:00-18:00
ŚR08:00-11:30,12:00-14:00
CZ12:00-15:00
PT08:00-11:30,12:00-16:00
Poradnia Neurologiczna K. Hoffmann-Ścigała i A. Koska-Ścigała na mapie
Zdjęcie budynku Poradnia Neurologiczna K. Hoffmann-Ścigała i A. Koska-Ścigała