1. Ortopeda
  2. Wielkopolskie
  3. Poznań

Poradnia Ortopedyczna Jeżyce - Ortopeda

Mickiewicza 31
Poznań
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Świadczenia ortopedyczne
Poradnia Ortopedyczna Jeżyce
43 dni61 843 64 94
Godziny otwarcia:
PN09:00-18:00
WT09:00-18:00
ŚR09:00-14:00
CZ07:30-13:30
PT07:30-16:00

Opinie o Poradnia Ortopedyczna Jeżyce

Dodaj opinię
3/5
ok.
1/5
Dno
5/5
Doktor Stempiń- polecam
4/5
Tam nie można się dodzwonić nigdy. Być może wyłączają telefony. Za to duźy minus.
1/5
dzwonię od tygodnia tylko chciałam się dowiedzieć w jaki dzień przyjmuje dany lekarz ale nie ma takiej opcji,telefon jest nieodbierany
1/5
Panie siedzą a telefonu nie odbiorą!!!!!!!
1/5
nie odbierają telefonu!!!!! żenada, skargę na te recepcjonistki piszę
5/5
Z niczym nie ma problemu😀począwszy od pań w rejestracji do lekarzy. Pamiętać trzeba tylko że to tylko ludzie i tak należy podchodzić do sprawy😊
1/5
Nie można się dodzwonić. Proponuję zlikwidować telefon
5/5
Aż mi się nie chce wierzyć że nie można się dodzwonić. Ja nigdy nie mam problemu, zawsze umawiam się telefonicznie. Pani w rejestracji zawsze jest miła. Lekarz też mi pomaga. Ja polecam!!!!
4/5
Dodzwonilam sie za pierwszym razem bez problemu
1/5
To ja chyba mam pecha ,bo wielokrotnie musiałam dzwonić i zawsze miałam problem dopiero za którymś razem się dodzwoniłam. A dzisiaj to już jest przesada od rana dzwonię już 11 raz i nikt nie odbiera !!!!!!! . Do Pań w tej recepcji - od pacjentów wymagacie żeby byli wyrozumiali i żeby was szanowali !!! Ale my też tego od was wymagany j prosimy o szacunek i odbieranie tych nieszczesnych telefonów. !!!!!
1/5
Bardzo niemiła, pozbawiona empatii pani w recepcji ! Czas na młodych, fajnych ludzi, którym chce się pracować, a nie siedzieć jak za karę!
4/5
Najlepiej dzwonić około południa lub później to Pani przeważnie odbiera telefon.Obsługa medyczna na poziomie jak cały NFZ.
5/5
Jestem bardzo zadowolony z kompetencji, wiedzy i sposobu podejścia do pacjenta przez Pana dr Kaczmarka specjalistę ortopedę.
Rzadko zdarza się, żeby lekarz na jednej wizycie zdiagnozował problemy zwyrodnieniowe i uszkodzenia kolan, ostrogi piętowe, problemy z kręgosłupem i jeszcze zwyrodnienie kciuków.
U Pana dr. jest szybki , szczegółowy wywiad , badanie manualne i co najważniejsze na miejscu USG , prześwietlenie czy badanie krwi.Taka kompetencję i fachowości na NFZ to rzadkość i powinna być dawana jako wzór do naśladowania.
Jeżeli chodzi o dodzwonienie się to jest znacznie gorzej ale nie wszystko można mieć w życiu bo byłoby za pienie.
Jeszcze raz duże słowa uznania i podziękowania dla Pana dr Kaczmarka.
Pozdrawiam
zadowolony pacjent
1/5
kolejka na ulicy od 5 rano bo o 8 zaczyna sie szajba rejestracji. Lekarz przychodzi o 12 ale trzeba siedziec bo wypadnie się z kolejki. Numerków nie ma. tak więc do ortopedy pani z ostrym bólem kregosłupa siedziała na drewnianej ławce bite 5 godzin. Ja cierpiałem patrząc na tą Panią. Ortopeda burak. nie odpowiada nawet na dzien dobry. Obejrzał mnie w minutę i postawił idiotyczną diagnozę. wyleczyłem się sam.
1/5
NIE ODBIERAJĄ TELEFONU....wiszę na telefonie od 7 godziny a jest 12.46!!!!!!! DO LARYNGOLOGA PANIE SKIEROWAC!!!!!!!!!
1/5
Dodzwonic sie to cud. Ile to wizyt przepadnie skoro jak komus cos wypadnie to nie da rady sie dodzwonic i odwolac. Inna osoba by skorzystala a tak nici. Moze panie z rejestracji obciazymy kosztami przepadnietych wizyt? Skoro pacjentow sie karci za nie wstawienie sie w terminie.
1/5
Na wizytę czekałam 3 miesiące (ok, NFZ, nie mam z tym problemu), jednak dnia z umówioną wizytą na konkretną godzinę w poczekalni czekałam 2 godziny! Rozumiem, że obsuwa u lekarza, to standard, ale 2 godziny? To też bym przełknęła, ale lekarz (dr Stempiń) nie poświęcił mi nawet 10 minut, nie wyjaśnił, na czym polega problem, wypisał skierowanie i powiedział, że to wszystko, na moje pytania odburknął, że wszystko jest napisane. Dostałam diagnozę i skierowanie do specjalistycznej poradni ortopedycznej... wydawało mi się, że właśnie w takiej odbyłam wizytę? Przykre to, brak szacunku do człowieka, poczułam się jak zabierający czas przedmiot.
1/5
W ciągu dwóch dni, wielokrotnie dzwoniłam do poradni i po wysłuchaniu automatycznej informacji o godzinach rejestracji, dowiadywałam się, że jestem 5, 3 a często 1 w kolejce. Kiedy uradowana, czekałam na ludzki głos pani rejestratorki, odzywał się znowu automat, który podawał numer do nagrania wiadomości głosowej po czym informował, że skrzynka jest zapełniona!
Panie Rejestratorki! W kulki sobie gracie????
2/5
Dlaczego niema podanego emaila do Poradni Ortopedycznej chciałam napisac emaila i nigdzie niema
1/5
przez 3 dni dzwoniłam i bez skutku. Najlepiej osobiście przejść się do poradni aby usłyszeć, że termin na CITO jest za 2 miesiące
Dodaj opinię

Adres:

Mickiewicza 31, Poznań Jeżyce

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:00-18:00
WT09:00-18:00
ŚR09:00-14:00
CZ07:30-13:30
PT07:30-16:00
Poradnia Ortopedyczna Jeżyce na mapie
Zdjęcie budynku Poradnia Ortopedyczna Jeżyce