Poradnia Ortopedyczna Jeżyce

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 27-05-2018.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Al Solidarności 36
Poznań
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Poradnia Ortopedyczna Jeżyce

Dodaj opinię
1/5
Telefon jest wyłączony...
5/5
Wszystko ok
1/5
Jest nowy numer telefonu 616477759. Odległe terminy, niejasny system rejestracji. Zapisy będą, nie wiadomo kiedy.
5/5
Uwaga! wymieniony wyżej w jednej z opinii numer telefonu podany jako nowy numer (616477759) TO NUMER DO JEDNEJ PORADNI W "POSUM" A NIE DO PORADNI ORTOPEDYCZNEJ JEŻYCE! To numer do Poradni Chirurgii Ogólnej w Posum czyli Poznańskim Ośrodku Specjalistycznych Usług Medycznych, który znajduje się pod adresem Al.Solidarności 36 w Poznaniu. (Z doświadczeń mojej rodziny - pod tym adresem Al.Solidarności 36 nie widzieli innej Poradni niż POSUM. Na jakiś drzwiach była kartka o zmianie siedziby na ul.św.Marcin mogła dotyczyć "Poradni Ortopedycznej Jeżyce Spółka z.o.o" )
1/5
Tragedia, nawet na email nie odpowiadają.
Dodaj opinię

Adres:

Al Solidarności 36, Poznań