Poradnia Zdrowia Psychicznego Marta Szczygielska-Dzwończyk

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 17-02-2019.
Papuszy 8a
Gorzów Wielkopolski
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Poradnia Zdrowia Psychicznego Marta Szczygielska-Dzwończyk

Dodaj opinię
2/5
Pani dr Marta Szczygielska to barfzo dobry lekarz z miasta Gorzow Wlkp.Pomogla mi bardzo w leczeniu nerwicy.
5/5
Polecam Panią doktor Izabelę Ostrowską. To lekarz z powołania. Bardzo miła i serdeczna osoba a przy tym dobry specjalista. Naprawdę nie warto się stresować przed pierwszą wizytą. Ogólnie samą Poradnie, miejsce, personel oceniam bardzo wysoko.
5/5
Polecam całą Poradnię: nowoczesne leczenie psychiatryczne, współpraca z psychologami, można znaleźć pomoc dla siebie nawet warto poczekać, bo bywają kolejki do pań psycholog, ale warto - profesjonalnie, bez zbywania, mądrze. Fajnie urządzone gabinety, sympatycznie.
5/5
Pani doktor Marta Szczygielska-Dzwończyk to wspaniały lekarz.Bardzo pomogła mi i wielu osobom,które osobiście znam.Serdeczna ,empatyczna,bardzo kompetentna.Polecam.
5/5
BRAK DNI I GODZIN PRZYJĘĆ W INTERNECIE
1/5
Od miesięcy nie odbierają telefonów. Odrzucają połączenia.
Dodaj opinię

Adres:

Papuszy 8a, Gorzów Wielkopolski
Poradnia Zdrowia Psychicznego Marta Szczygielska-Dzwończyk na mapie
Widok z ulicy Poradnia Zdrowia Psychicznego Marta Szczygielska-Dzwończyk