1. Stomatolog
  2. Kujawsko-Pomorskie
  3. Więcbork

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Barbara Kasprzak

Gen. Józefa Hallera 29
Więcbork
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
7 dni 602 467 574
Godziny otwarcia:
PN07:30-18:00
WT07:30-18:00
ŚR07:30-10:30
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o Prywatna Praktyka Stomatologiczna Barbara Kasprzak

Dodaj opinię
1/5
Poziom kultury osobistej jaki zaprezentowała pani doktor Barbara Kasprzak podczas wizyty był poniżej krytyki. Doświadczenie mojej Mamy i Cioci w gabinecie uświadomił im, że nie zasługują na szacunek ze strony pani Barbary Kasprzak, która widziała panie pierwszy raz na oczy. Postawa pani Barbary Kasprzak wpasowała się w pewien standard obsługi pacjenta na Narodowy Fundusz Zdrowia w Polsce – pacjent nie jest traktowany podmiotowo. Uważam, że wyższe wykształcenie o niczym nie świadczy, ale do czegoś zobowiązuje m.in. do reprezentowania wysokiej kultury osobistej i etyki wykonywania zawodu lekarza. Pani najwyraźniej nie zamierza spełniać swych obowiązków należycie, mimo złożonej przysięgi Przyrzeczenia Lekarskiego, które wskazuje wyraźnie w swej treści: „(…) służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu; według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek; strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych; (…)”. Zaplanowana wizyta okazała się wystawieniem na niczym nieuzasadnioną agresję i niechęć pani Barbary Kasprzak, pacjent nie otrzymał pomocy, prócz informacji o terminie kolejnej wizyty na NFZ za 6 miesięcy. Primum non nocere (po pierwsze nie szkodzić) – jest głównym przesłaniem przysięgi Hipokratesa. Przebieg dzisiejszej wizyty pokazał, że wybór studiów medycznych zorientowanych na przygotowanie, aby służyć drugiemu człowiekowi, nie był dobrym wyborem. Na co dzień pracuję z osobami dotkniętymi problemami funkcjonalnymi, których mam za zadanie wspierać, edukować, motywować do zmiany - nie wyobrażam sobie potraktować kogokolwiek w taki sposób, jak wymieniony lekarz potraktował moją Mamę i Matkę chrzestną. Wstyd.
1/5
Witam,
Również posiadam przykre doświadczenia z gabinetu p. Kasprzak. Pani doktor 😂ewidentnie minęła się z powołaniem. Jak w komentarzu napisanym wcześniej nic dodać, nic ująć. W sumie nie, muszę dodać straszna SADYSTKA .
Na gwiazdkę nie zasługuje!
5/5
Nie zgadzam się z opiniami wcześniejszymi. Lekarz kompetentny, nie naciąga na zbędne koszta. Proponuje różne metody leczenia na każdą kieszeń. Każdy ma swój sposób bycia, ale chodzę do lekarza nie dla dobrych relacji a rzetelnej i fachowej obsługi. Jestem zadowolona z każdej wizyty w tym gabinecie i nie raz wrócę
5/5
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani doktor. Super podejście do dzieci. Na plus krótki czas oczekiwania na kolejne wizyty.
Polecam serdecznie
5/5
usługa warta więcej niż zaproponowała Pani doktor. w innej placówce chceli dużo więcej . polecam serdecznie
Dodaj opinię

Adres:

Gen. Józefa Hallera 29, Więcbork

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:30-18:00
WT07:30-18:00
ŚR07:30-10:30
CZnieczynne
PTnieczynne