Prywatna Praktyka Stomatologiczna - Wioletta Kowalska, Grzegorz Kowalski

Warcisława IV 29
Szczecinek
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
20 dni 94 372 15 33
Godziny otwarcia:
PN08:00-11:00
WT11:00-14:00
ŚR16:00-19:00
CZ13:00-16:00
PT08:00-11:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
26 dni 94 372 15 33
Godziny otwarcia:
PN11:00-14:00
WT08:00-11:00
ŚR13:00-16:00
CZ16:00-19:00
PT11:00-14:00

Opinie o Prywatna Praktyka Stomatologiczna - Wioletta Kowalska, Grzegorz Kowalski

Dodaj opinię
1/5
Jedny chirurg w szczecinku. Ludzi traktuje jak śmieci, nawet z silnym bólem odeśle cie do domu. Nie polecam .!!!!!!
1/5
NIE POLECAM !!!!!!!!!!! traktują pacjęta z góry myślą że są jedyni i nie zastąpieni poza tym niemiła obsługa i na odwal.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyty przyjmują zgodnie z godzina rejestracji co w tych czasach jest bardzo rzadkie i cenne. Obsługa miła,chirurg z zartobliwym podejściem. Bardzo mi pomógł. Wgrywanie nic nie bolało po powrocie do domu i zaprzestaniu działania znieczulenia niemal także nie czułam bolu. Serdecznie polecam !
5/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyty przyjmują zgodnie z godzina rejestracji co w tych czasach jest bardzo rzadkie i cenne. Obsługa miła,chirurg z zartobliwym i luznym podejściem do pacjenta . Bardzo mi pomógł. Usunięcie zęba a właściwie korzenia nic nie bolało po powrocie do domu i zaprzestaniu działania znieczulenia niemal także nie czułam bolu. Serdecznie polecam !
1/5
Nie polecam ortodontki Kowalskiej W.bardzo nie miła Pani nie ma podejścia do dzieci nawet rękawiczek nie ubiera podczas badania dziecka i jedyne co potrafi drzeć się na dzieci.
1/5
Tragedia.
1/5
Rwanie zęba w stanie zapalnym, koszmar.To jest fachowiec?Traktuje ludzi okropnie.Współczuję tej młodej Pani pracy w takiej firmie gdzie szef wiecznie się spóżnia i póżniej olewa pacjentów.
Omijać drugą stroną ulicy ten gabinet.
Nigdy więcej wizyty u tego "chirurga"
Nawet pół gwiazdki nie dam.
5/5
Super chirurg....Opinie wystawione są fałszywe. Obsługa miła. Polecam Pana Doktora
1/5
Nie polecam przez tego pana 2 tyg byłam na zwolnieniu bo po paru dniach dostałam zapalenia nigdy więcej
5/5
Najlepszy stomatolog w Szczecinku! Jestem osobą, która nie lubi bólu. Pan doktor potrafi leczyć zęby, pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie na fotelu. Jeśli chodzi o chirurgiczne usuwanie zębów takich jak ósemki czy czwórki stałe to bardzo polecam! I nie drogo! Jedyny dentysta w Szczecinku , którego darze zaufaniem! Bardzo uczciwy i sympatyczny pan doktor! Polecam!
5/5
W pełni zasłużone pięć gwiazdek! To nie pierwsza moja wizyta u dr. Kowaliskich, więc swoją opinię bazuję na doświadczeniach z wielu poprzednich spotkań. Zacznijmy od tego, że sam budynek, przestrzeń i gabinet są na najwyższym poziomie i w świetnym standardzie, a to się liczy, gdy człowiek ma potrzebę pójść do chirurga, bo nie czeka w obskurnej i cuchnącej poczekalni. Obsługa jest miła i pomocna, zawsze skora do życzliwości i porady, a czasem nawet drobnej pogawędki, gdy jest chwila wolnego :) Sam poziom usług dr. Wioletty i dr. Grzegorza jest najlepszym, jaki spotkałem w Szczecinku,a byłem u niejednego dentysty. Dopiero u dr.Kowalskich dotarło to do mnie,że mają odpowiednie podejście, wiedzę i sprzęt. Słabe i chorowite zęby mam od dziecka i już niejedno swoje wycierpiałem, a ostatnio problemy się nasilają. Cieszę się, że trafiłem w ręce takich specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak zaopiekować się pacjentem i zwalczać jego chorobę.
Dodaj opinię

Adres:

Warcisława IV 29, Szczecinek

Numer telefonu: