1. Stomatolog
  2. Podlaskie
  3. Szczuczyn

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Dentland

Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
70 dni 784 910 686
Godziny otwarcia:
PN13:30-18:00
WT11:01-14:01
ŚR08:00-13:00
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o Prywatny Gabinet Stomatologiczny Dentland

Dodaj opinię
5/5
Super polecam przyjeżdżam specjalnie z Warszawy
1/5
Nie wiem jak tam można wytrzymać! Byłem dzisiaj na wyrywaniu ósemki a "dentystki" robiły zupełnie coś innego! A to dopiero na NFZ to co by było jak prywatnie?!? To nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę! Chlew bród i smród gorzej niż w oborze
5/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyt w gabinecie.
Moja córka słuchała bajki o robaczkach i niewiadomo kiedy ząb był wyleczony.
Moje zęby, których niestety nie leczyłam, bałam się dentysty, doktor doprowadziła do super stanu.
Dziekuje
5/5
Super lekarze, polecam
5/5
Bardzo miłe i cierpliwe panie, jestem zadowolona z wizyty
5/5
Super atmosfera, godni polecenia lekarze
5/5
Pełen profesjonalizm, polecam
5/5
Pełen podziw za cierpliwość do dzieci (do dorosłych zresztą również). Bałem się dentysty w tej chwili idę bez obaw.
Pozdrawiam Panie pracujące w gabinecie
5/5
Jakiś "Anonim" napisał bród smród itp... osobnik zapewne nigdy nie przekroczył progu gabinetu a ma odwagę wydawać - pisac opinie negatywne.
Gabinet bardzo schludny, czysty z nowoczesnym sprzetem. Lekarze mili i bardzo kompetentni.
Polecam z czystym sumieniem poniewaz jestem długoletnią pacjentką
5/5
Polecam, pełen profesjonalizm
5/5
Wystarczą dwie opinie "z jedną" gwiazką, żeby zepsuć wszystko. A ja uważam je za baaardzo krzywdzące. Lekarze pracujący są godni zaufania, nie trzeba jezdzić "po świecie:, żeby dobrze wyleczyć swoje zęby. Na miejscu są też higienistki, które zajmą się higienizacją zębów,.
Polecam!!!!
1/5
Nie polecam z całego serca, co to za dentysta który pomimo moich podejrzeń że ząb jest do leczenia kanałowego pakuje zwykła plombę i wysyła do domu, na drugi dzień dzwonię mówię że strasznie boli i pulsuje na to pani asystentka ,, to mogą być bóle poza biegowe proszę 2 tyg czekać,, taaa.. gdybym poczekała to pewnie już miałabym jakiś ropień czy coś byłam u innej dentystki to tylko pokiwała głową i stwierdziła że tak się nie robi z pacjentem, ogólnie pacjentów napisane full że się nie wyrabiają z niczym i pewnie dlatego tak wszystko robione oby szybciej na odpierdziel
5/5
Polecam, nasz rodzinny dentysta od wielu lat
5/5
Super, polecam
1/5
Gabinet bardzo słaby koszt wyniósł naprawdę bardzo dużo za kilka zdjęć słaba obsługa same wymyślają czas o którym trzeba przyjechać nie myśląc o tym że ktoś może pracować
5/5
Super, polecam
Dodaj opinię

Adres:

Krzywa 2, Szczuczyn

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN13:30-18:00
WT11:01-14:01
ŚR08:00-13:00
CZnieczynne
PTnieczynne