1. Stomatolog
  2. Dolnośląskie
  3. Legnica

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Leopold Rehan

Grunwaldzka 7/2
Legnica
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
1 dzień 602 123 287
Godziny otwarcia:
PN14:00-20:00
WT14:00-20:00
ŚR07:30-13:30
CZ14:00-20:00
PT14:00-20:00

Opinie o Prywatny Gabinet Stomatologiczny Leopold Rehan

Dodaj opinię
5/5
Super lekarz. Bardzo dobrze zna się na swoim fachu
1/5
Zrezygnowałam po krótkiej rozmowie z panią z rejestracji ,która jest antypatyczna.Nie lubię takich ludzi i uznałam że nie będę się denerwować bo to nie jest jedyny gabinet w Legnicy.
2/5
Ja również zrezygnowałem po rozmowie z panią, która odbiera telefony. Zadzwoniłem do gabinetu, ponieważ w pracy nagle zaczął boleć mnie ząb. Zadzwoniłem o godzinie 14tej a pani naskoczyła na mnie"coś późny u pana ten ból". No gdyby się mnie wcześniej ząb spytał czy może boleć to też bym się może jakoś przygotował, ale zawsze zaczyna boleć nagle. Ogólnie zrezygnowałem głównie przez tę kobietę z rejestracji. O lekarzu nie mam opinii.
2/5
Zgadzam się z przedmowcami. Lekarz może i robi dobrze jednak zero komunikacji z jego strony odnośnie co mi jest i jakie czynności podejmuje. Na koniec żądają kasy nie wspominając o tym wcześniej, a pani recepcjonistka kulturą i empatia to nigdy nie grzeszyla.
5/5
ja leczę dzieci u pana doktora i jestem bardzo zadowolona ma kontakt z dzieckiem umie zażartować nigdy nie był poważny Do pani też ni mam nic zawsze uśmiechnięta.Takie jest mje zdanie i bede dalej chdzic do doktora
5/5
Zdecydowałam się na tego doktora mimo złych opinii.
Było normalnie, grzecznie i profesjonalnie. Ludzie jednak bardziej lubią pisać opinie negatywne nie zdając sobie sprawy z tego, że ich kultura często pozostawia wiele do życzenia.
1/5
Nikt nigdy tak szybko zębów mi nie leczył, czego skutki już niestety widzę,. 2 zęby leczone u ów Pana, po dość krótkim czasie zaczęły niesamowicie boleć. Skutek? Kanałowe leczenie prywatnie, bo nikt z dnia na dzień by mnie z takim bólem nie przyjął. Ja jestem biedniejsza o pół tysiąca, bo doktor nie potrafi się na zębach skupić trochę dłużej niż 5 min na pacjenta...
5/5
Polecam Doktora oraz nie mam zastrzeżeń do Pani która zajmuje się rejestracja pacjentów. Bardzo konkretni , uprzejmi ludzie. Leczymy się całą rodziną i nie narzekamy. Ja oraz Mąż u Doktora poprawialiśmy zęby po innych lekarzach i do dziś dnia nic się nie dzieje.
2/5
Potwierdzam również, że Pani rejestrująca jest antypatyczna i zniechęca potencjalnych pacjentów do wizyty. Pan doktor założył plombę za 200 zł i ząb po kilku dniach zaczął boleć mocniej niż przed założeniem plomby. ..
1/5
Ząb 2 krotnie wypełniany w ciągu 9 miesięcy. Wcześniejsze wypełnienie u innego stomatologa wytrzymało 7 lat. Bylejakość czyli nieszczelne wypełnienie (w opinii innego lekarza) doprowadziła do zapalenia miazgi. Nie uznają reklamacji. Nie polecam
5/5
Mimo z mojej winy przyszliśmy o 1 godzinę za późno, nie było nawet cienia pretensji ze strony pani rejestrującej czy pana doktora
Szybka i rzeczowa wizyta,ząb zaplombowany. Skierowanie na prześwietlenie wypisane bo pan doktor zauważył nieprawidłowość w jednym z zębów syna. Miła i profesjonalna obsługa,bez zbędnych tematów i gadek to i szybko. Wizyta na NFZ .
1/5
rozmowa z panią o zarejstrowanie koszmarna, nie przyjemna brak czasu na zrozumienie problemu,
nie sym[atyczna. szkoda ze tam pracuje.
Dodaj opinię

Adres:

Grunwaldzka 7/2, Legnica

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN14:00-20:00
WT14:00-20:00
ŚR07:30-13:30
CZ14:00-20:00
PT14:00-20:00