Warszawska 157
Mińsk Mazowiecki
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Zakład/ośrodek rehabilitacji leczniczej dziennej dla dzieci
Rehabilitacja
9 dni511 706 498
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00

Opinie o Przychodnia Ewamed

Dodaj opinię
1/5
nie polecam!!
Ośrodek robi wrażenie, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz, wszystko nowe, pachnące, poza rehabilitacją oferują masaże i lampy, niestety kadra medyczna pozostawia wiele do życzenia. Trafiłam na dwie rehabilitantki, panie spóźniły się po 5-10 min, zajęcia skończyły się też jakieś 8 min wcześniej. I tak z 30 min ćwiczeń robi się ok 15, ale z NFZ wezmą kasę za 30 min ćwiczeń :-) To samo było z masażem, skończył się po 20 min bo dziecko zaczęło płakać. Najwyraźniej panie chciałyby brać kasę i mieć ciszę, tylko jak wyjaśnić 6cio miesięcznemu dziecku że pani nie lubi płaczu i jak chce w przyszłości być sprawne to ma być cicho???
1/5
Moje dziecko potrzebowało rehabilitacji a zaproponowano nam Si psychologa i pedagoga. O co tu chodzi????
1/5
Moja opinia jest podobna.Moje dziecko potrzebuje pomocy głównie psychologicznej a otrzymało terapię min. na płaskostopie,krzywy kręgosłup i logopedę.Wygląda na to,że nie liczy się problem z jakim się przychodzi,tylko ilość terapii jaką da się wcisnąć za którą nfz musi przecierz zapłacic.
5/5
My chodzimy z synkiem już pół roku na rehabilitacje i jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy rehabilitantek i masażystek. Panie zawsze uśmiechnięte, miłe dla dzieci. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. POLECAM :)
5/5
Dokladnie ja chórze 2 miesiące i tez jestem zadowolona rehabilitanki mile cierpliwe moja corcia na pierwszych ćwiczeniach strasznie plakala uspokajalam ja razem z rehabilitantka i dalismy rade a dziś myszka się cieszy na widok cioc:-)
1/5
Chodziłam z dzieckiem w 2012 roku. Zajęcia z logopedą były totalną pomyłką. Wieczna szarpanina z dzieckiem i brak jakichkolwiek efektów.
Może teraz coś się zmieniło.
1/5
Niestety podzielam większość wcześniejszych opinii.
Moje dzieci potrzebowały głównie logopedy. Dostały go. Przez miesiąc. W kolejnym miesiącu terapie zostały zmienione bez informowania kogokolwiek o tym fakcie, w szczególności nas rodziców, żebyśmy chociaż mogli wcześniej przygotować dzieci na fakt pojawienia się nowych, nieznanych im terapeutów. Ma to o tyle znaczenie, że Ewa Med jest jedynym znanym mi miejscem prowadzenia terapii dla dzieci, w którym rodzic nie może być obecny w sali ćwiczeń razem z dzieckiem (nawet na pierwszych zajęciach) bo "takie są zasady". Dlaczego terapie są zmienione? "Bo takie są zasady". Tym oto sposobem w trakcie turnusu 3-miesięcznego dziecko może mieć 1 miesiąc logopedy i integracji sensorycznej, a w kolejnym logopedę i psychologa albo psychologa i pedagoga bez żadnej kontynuacji tego co zostało rozpoczęte wcześniej.
To jest rehabilitacja? Nie wiem czego. Chyba wyciągania kasy z NFZ, bo z terapią to ma niewiele wspólnego.
1/5
Podejście lekarza chirurga było okropne. Na początku dostało mi się za to że przychodzę z trojką dzieci. Następnie szanowna pani doktor mało nie nakrzyczala na mnie jakim prawem przychodzę na wizytę jak u dzieci jest problem z koślawoscią kolan i przykryciem mięśni?niby to nie jest poradnia dla takich przypadków. A jak się zapisywałam to oczywiście nie było problemu i nawet zachęcano do skorzystania z ich usług. Po badaniu pani doktor stwierdziła że tak naprawdę to nic im nie jest. Oczywiście kazała kupować buty tylko jednej konkretnej firmy!!! Inne sie kompletnie nie nadają. Mieliśmy skierowanie na rehabilitację a zostaliśmy odprawieni z kwitkiem i dużym niesmakiem. Więcej tam nie pójdę!!!
1/5
Niestety nic się nie zmieniło. Moje dziecko od pediatry dostało skierowanie do logopedy a zamiast tego mamy SI, rehabilitację, masaż i lampy.
5/5
Do Ewamed chodze z córka (7miesiecy) od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona. Fakt, że może zdarzylo się skonczyc 3-4 minuty przed czasem, jednak nie jest to jakas tragedia. Masazysci maja super podejscie do dzieci. Podobnie jest z Pania rehabilitantka. Zawsze mila, usmiechnieta, wszystko tlumaczy jak cwiczyc w domku, mimo placzu dziecka nie robi z tego powodu problemu. Ja bardzo polecam!
Dodaj opinię

Adres:

Warszawska 157, Mińsk Mazowiecki

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
Przychodnia Ewamed na mapie
Widok z ulicy Przychodnia Ewamed