Przychodnia Rodzinna pod Różami

Bydgoska 56
Suwałki
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Gabinet Lekarza POZ
887 224 223
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki POZ
887 224 223
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej POZ
887 224 223
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Gabinet Lekarza POZ
887 224 223
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki POZ
887 224 223

Opinie o Przychodnia Rodzinna pod Różami

Dodaj opinię
1/5
Wybrałam się do tej przychodni żeby się przepisać ale pierwsze wrażenie było negatywne. Na starcie przywitała mnie ,, miła '' pani recepcjonistka. Poprosiłam o deklaracje/ formularz żeby sie przepisać do przychodni i zaczęłam go wypełniać. W związku iż byłam z dzieckiem, trochę czasu mi to zajęło i pewnych rubryczek nie wpisałam( nie zauważyłam/ nie wiedziałam czy i jak wypełniać). Przy oddawaniu wniosku ,,miła '' pani oświadczyła iż wniosek nie jest wypełniony w całości i ona go nie przyjmie. Więc zapytałam jak mam go wypełnić - odpowiedź brzmiała - proszę czytać, wszystko jest napisane. Wydaje mi się skoro jest to nowa przychodnia to należałoby jednak zadbać o to żeby miała dobre opinie i było dużo chętnych pacjentów. Mnie osobiście takie zachowanie zniechęciło do tego stopnia że się jeszcze zastanowię nad zmianą przychodni. Odnośnie lekarzy to się nie wypowiadam bo nie miałam przyjemności ich spotkać.
5/5
Wszystko ok :)
Pani na recepcji mogłaby być mniej opryskliwa , ale lekarze SUPER !
1/5
Może i dobrze chcą, ale wiele nauki przed nimi. Medycynę regulują wytyczne, a kontrakt z NFZ to szczegółowe wymagania. Pewnie jeszcze się douczą. Kto wie?
1/5
Przychodnia powinna przyciągać pacjentów a nie odpychać. Oj nie będzie tam wielu pacjentów. Pan Doktor o wiele lepiej zarobi na prywatnych wizytach niż w przychodni z NFZ
5/5
dr Nideraus leczy moje dzieci od wielu lat. Najlepszy lekarz jakiego znam!
5/5
Jak dla mnie super. Dr Nideraus najlepszy. Od lat przychodził na wizyty do moich córeczek. Świetny lekarz i super osoba. Pozdrawiam z Sarą i Walerką 🙂
1/5
Porażka, braki fachowej opieki specjalistów, ogólnie poziom wiedzy żenujący , jeszcze dobrze nie zaczęła funkcjonować ta placówka a można przewidzieć szybki jej koniec
5/5
Byłam tam dzisiaj pierwszy raz.Trudna mi zrozumieć tak jednoznaczne negatywne opinie nie opisujące sytuacji a tylko oceniające innych chyba że jest to jakaś wynajęta farma troli. Mi się bardzo podobało lekarz był uprzejmy i fachowy.
5/5
Po zmianie przychodni jestem bardzo zadowolona zawsze przyjęta panie recepcjonistki miłe a lekarze z pełnym profesjonalizmem polecam 😉
4/5
Doktor Nideraus jest cudownym lekarzem. Polecam do małych dzieci ale sekretarka medyczna to jakaś pomyłka. Sekretarka powinna być uśmiechnięta pomocna a nie naburmuszona jakby za kare pracowała.
2/5
Pani recepcjonistka (pielęgniarka) bardzo ale to bardzo niemiła, obrażona na cały świat, kiedy zrobiła test na covid dla mojego syna kazała wyjść na korytarz i poczekać, kiedy wynik wyszedł nie raczyła mnie poinformować o jego wyniku musiałam dopytać się lekarza. Ta pani odrzuca ludzi od tej przychodni. A jeśli chodzi o lekarzy są kompetentni i przesympatyczni i zawsze pomogą.
2/5
Pielęgniarka bardzo opryskiwa, niemiła. Pani dr. M. Lasota to samo..
Polecam dr. Niderausa
5/5
4 godziny temu
Nowa
Bardzo polecam! Świetny personel, bardzo empatyczny i pomocny. Lokalizacja dobra, gabinety przyjemne, szybkie terminy wizyt. Pani pielęgniarka Dorota jest niezwykle delikatna i ma świetne podejście do dzieci, więc żadne szczepionki nie straszne :) Pan doktor Nideraus, bardzo pogodny, profesjonalny i wielką wiedzą. Podsumowując: bardzo polecam!
5/5
Bardzo przyjazna przychodnia.
Personel życzliwy i pomocny, szybka i fachowa pomoc.
5/5
Serdecznie polecam, lekarze bardzo mili
5/5
U nas zawsze wszystko w porządku, przyjęcia na czas, trafne diagnozy. Młoda Pani w recepcji, nigdy nie była w stosunku do mojej rodziny niemiła. Polecam 🙂
3/5
Doktor Nideraus najlepszy lekarz jakiego znam ale ta kobieta rybałtowska, bo lekarzem nazwać jej nie mogę totalna porażka. Nie potrafi odróżnić woskowiny w uchu od ropnego wysięku twierdząc że ucho najpierw trzeba wyczyścić u laryngologa bo ona nic nie widzi. Ponadto zaglądając do gardła nie widziała zapalenia migdałów. Brak słów. Ta kobieta to pomyłka. Zaniża drastycznie poziom wspaniałej przychodni.
3/5
Doktor Lasota opryskliwa , zbywa pacjenta , wizyta u niej trwa 2 minuty z wielką laską . Ze wszystkiego robi problemy . Nie polecam . Dobre imię przychodni ratuje Nideraus który jest zawsze pomocny , dociekliwy , poświęca dużo czasu na pacjenta i widać u niego dużą wiedzę .
1/5
Niestety doświadczenie z tą przychodnią jest bardzo niepokojące. Od ponad roku lekarz wystawia recepty na choroby przewlekłe wyłącznie przez teleporady, bez wizyt stacjonarnych, bez badań kontrolnych i bez skierowania do specjalisty. Same recepty, bez sprawdzania stanu zdrowia pacjenta, to zdecydowanie za mało, żeby można było mówić o prawdziwym leczeniu.
5/5
Najlepsza przychodnia w Suwałkach i okolicy. Cudowne podejście do najmłodszych pacjentów. Polecam ❤️
2/5
Dr Nideraus to najlepszy lekarz bez wątpienia. Dr Lasota raczej ze średnim podejściem do pacjenta- szybko, bez objaśnień, w dziwnej atmosferze. Recepcja i obsługa pielęgniarska jak za karę. Mam mieszane uczucia, ale jeszcze dam szansę.
2/5
Małgorzata Lasota wzbudza naprawdę niemiłe wrażenie.
Wiecznie w pędzie, podejście do dziecka godne pożałowania a nie pediatry, na zadane pytania odpowiada zdawkowo, ledwo co spojrzy na wskazaną dolegliwość a już stawia diagnozę. Wizyta ekspresowa, jakby pracowała na akord. Absurdalne wytykanie i zwracanie uwagi. Czasami mówi niewyraźnie pod nosem, niestety nie jest to uprzejmy człowiek.
Dr Nideraus natomiast całkowicie odwrotnie - kompetentny, wnikliwy, wszystko tłumaczy i ma świetne podejście do dziecka.
5/5
Chciałabym serdecznie podziękować Pani Pielęgniarce Dorocie za niezwykle profesjonalne i jednocześnie empatyczne podejście podczas szczepienia mojego dziecka.
Cała wizyta przebiegła w spokojnej atmosferze, a dzięki życzliwości i zaangażowaniu stres był naprawdę minimalny.
To ogromnie ważne, szczególnie dla małych pacjentów. Dziękujemy!❤️
5/5
Korzystam z tej poradni od bardzo dawna i bardzo polecam wszystkim a zwłaszcza małym pacjentom.Pozdrawiam naszego doktora Adama
5/5
Chciałabym serdecznie polecić Panią Dorotkę – pielęgniarkę wykonującą szczepienia dzieci w przychodni. To osoba cierpliwa, empatyczna i rozumiejąca potrzeby najmłodszych pacjentów. Potrafi podejść do dziecka w taki sposób, że skutecznie minimalizuje jego lęk – spokojnie tłumaczy, rozmawia i buduje poczucie bezpieczeństwa.

Na uznanie zasługuje również jej podejście do rodziców. Po szczepieniu przekazuje pełne, jasne informacje dotyczące tego, na co należy zwrócić uwagę, jakie reakcje są normalne, a co może być powodem do niepokoju. Dzięki temu czujemy się zaopiekowany i dobrze poinformowany.
Polecamy i dziękujemy. 💐
5/5
Chciałabym dodać że ja i moje dzieci mają bardzo często kontakt z obiema Paniami Dorotkami i obie wymiatają 👍
5/5
dr Nideraus od wielu lat najlepszy z najlepszych.Dzieki za moje pociechy.
5/5
szczerze polecam a wiem co mówię bo byłam zapisana w wielu Poradniach.Tu jest szybko,miło i fachowo.Pozdrawiam
5/5
Witam serdecznie.
Nie chciałabym dawać niższej oceny niż 5 ponieważ lekarze i pielęgniarki są rewelacyjne, ale nowa pani w recepcji zdecydowanie słabo ogarnia stanowisko.
Dodaj opinię

Adres:

Bydgoska 56, Suwałki

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00