Adres:
Bydgoska 56, Suwałki
| Podstawowa Opieka Zdrowotna | Numer telefonu | Inne ośrodki | |||
|---|---|---|---|---|---|
|
Lekarz rodzinny (POZ)
Gabinet Lekarza POZ |
887 224 223 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki POZ |
887 224 223 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Położna POZ
Gabinet Położnej POZ |
887 224 223 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
| Programy profilaktyczne | Numer telefonu | Inne ośrodki |
|---|---|---|
|
Profilaktyka chorób układu krążenia
Gabinet Lekarza POZ |
887 224 223 | |
|
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki POZ |
887 224 223 | |
Pani na recepcji mogłaby być mniej opryskliwa , ale lekarze SUPER !
Polecam dr. Niderausa
Nowa
Bardzo polecam! Świetny personel, bardzo empatyczny i pomocny. Lokalizacja dobra, gabinety przyjemne, szybkie terminy wizyt. Pani pielęgniarka Dorota jest niezwykle delikatna i ma świetne podejście do dzieci, więc żadne szczepionki nie straszne :) Pan doktor Nideraus, bardzo pogodny, profesjonalny i wielką wiedzą. Podsumowując: bardzo polecam!
Personel życzliwy i pomocny, szybka i fachowa pomoc.
Wiecznie w pędzie, podejście do dziecka godne pożałowania a nie pediatry, na zadane pytania odpowiada zdawkowo, ledwo co spojrzy na wskazaną dolegliwość a już stawia diagnozę. Wizyta ekspresowa, jakby pracowała na akord. Absurdalne wytykanie i zwracanie uwagi. Czasami mówi niewyraźnie pod nosem, niestety nie jest to uprzejmy człowiek.
Dr Nideraus natomiast całkowicie odwrotnie - kompetentny, wnikliwy, wszystko tłumaczy i ma świetne podejście do dziecka.
Cała wizyta przebiegła w spokojnej atmosferze, a dzięki życzliwości i zaangażowaniu stres był naprawdę minimalny.
To ogromnie ważne, szczególnie dla małych pacjentów. Dziękujemy!❤️
Na uznanie zasługuje również jej podejście do rodziców. Po szczepieniu przekazuje pełne, jasne informacje dotyczące tego, na co należy zwrócić uwagę, jakie reakcje są normalne, a co może być powodem do niepokoju. Dzięki temu czujemy się zaopiekowany i dobrze poinformowany.
Polecamy i dziękujemy. 💐
Nie chciałabym dawać niższej oceny niż 5 ponieważ lekarze i pielęgniarki są rewelacyjne, ale nowa pani w recepcji zdecydowanie słabo ogarnia stanowisko.