Przychodnia Stomatologiczna "Dorodent"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Wojska Polskiego 9
Głogów
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Przychodnia Stomatologiczna "Dorodent"

Dodaj opinię
1/5
Zdecydowanie nie polecam usług tej przychodni. Mój narzeczony po usunięciu ósemki u lekarza z tej przychodni trafił do szpitala na oddział chirurgii szczękowej.
5/5
Jestem bardzo zadowolony robiłem koronki wszystko jest ok szczyt techniki i doktor jest wspaniała bardzo polecam
1/5
Nowoczesny gabinet, czysto,
ale nagle przy kazdej wizycie u dr Hutnik, okazuje sie, ze mam mnóstwo zébów do leczenia i równiez zalecila mi leczenie kanalowe.
Nigdy wczesniej ani pozniej nie mialam takiej sytuacji, w zwiázku z tym skonsultowalam sie z innymi dentystami, okazalo sié, ze nie bylo zadnej próchnicy a juz tym bardziej zalecenia do leczenia kanalowego.
1/5
Nie polecam .Bardzo chcą się dowiedzieć czy pracujesz w KGHM żeby sprawnie doszukać się niby potrzeby leczenia kanałowego za duże pieniądze .Po konsultacji z innym stomatologiem okazuje sie że jest to bezpodstawne . Omijać szerokim łukiem .
1/5
Wyłudzają pieniądze za znieczulenie 30 zł ...które przecież pokrywa fundusz zdrowia
1/5
Zgadzam się z przedmówcami krytycznie ocaniającymi usługi Dorodentu. Stanowczo NIE polecam! Obsługa nastawiona na "urabianie" klienta, szczególnie osób starszych. Zero zainteresowania uwagami klienta, lekceważąca obsługa uważająca się wszechwiedzących przy aprobace lekarki. Po konsultacjach w innych placówkach -nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy i nikomu jej nie polecę ! Szkoda czasu , nerwów i pieniędzy . Moja ocena ZERO
Dodaj opinię

Adres:

Wojska Polskiego 9, Głogów
Przychodnia Stomatologiczna "Dorodent" na mapie
Zdjęcie budynku Przychodnia Stomatologiczna "Dorodent"