Przychodnia Stomatologiczna Magdalena Dziewiałtowska-Gintowt

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 16-02-2020.
Niedziałkowskiego 4/2
Olsztyn
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Przychodnia Stomatologiczna Magdalena Dziewiałtowska-Gintowt

Dodaj opinię
1/5
Przez ta Pania boli mnie zab jeszcze bardziej Cala wizyta (nfz) trwala moze 5 min osoba bezczelna i nienadajaca sie na stomatologa Szczerze odradzam!!!!!! 
1/5
Nie polecam !
1/5
Nie miła, nie słucha co się do niej mówi. Na prośbę wstawienia ciemnej plomby na nfz, bo nie stać nie na płatną, stwierdziła że leczenie zęba jest ważne i nie powinnam oszczędzać.
5/5
Ja się nie zgodzę z negatywnymi opiniami. Pani doktor bardzo delikatna czy to lecząc na NFZ czy też prywatnie. Ogromne doświadczenie w leczeniu zachowawczym i endodoncji . Co do wypełnień refundowanych niech nikt nie oczekuje cudów w jakimkolwiek gabinecie. A zęby mają nam służyć do końca życia więc czasami warto oszczędzić na światłoutwardzalne wypełnienie , mając na uwadze, że ząb pod tzw .ciemne wypełnienie musi być opracowany z odpowiednim marginesem w celu zapewnienia utrzymania takiego wypełnienia. Doktor wszystko dokładnie tłumaczy , wystarczy tylko słuchać i nie odbierać dobrych rad jako chęci zarobienia na pacjencie. Jestem i będę pacjentką pani doktor i polecam tym, którym zależy na rzetelności i uczciwości.
5/5
Negatywne opinie? Jakim cudem? Pierwszy raz spotykam się z tak cudownym stomatologiem jakim jest Pani Magda, super delikatna, ostrożna przyczym bardzo miła i zawsze służy dobra rada by moje uzębienie było zawsze zdrowe i piękne! I nie ważne jest to czy lecze się prywatnie czy na NFZ bo dla Pani doktor najważniejszy jest pacjent a nie pełny portfel i właśnie takich lekarzy nam brakuje! Takich z powołania!

I jeszcze pochwała należy się dla Pani Asystentki, cudowna kobieta, zawsze uśmiechnięta i uprzejma.

Polecam tam zajrzeć, bo nigdzie indziej lepiej nie będzie!
5/5
Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna osoba. Polecam czy NFZ czy prywatnie leczy tak samo. Chodzę do niej od dzieciaka. Polecam z czystym sumieniem
Dodaj opinię

Adres:

Niedziałkowskiego 4/2, Olsztyn