1. Stomatolog
  2. Warmińsko-Mazurskie
  3. Olsztyn

Przychodnia Stomatologiczna Magdalena Dziewiałtowska-Gintowt

Niedziałkowskiego 4/2
Olsztyn
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
23 dni help 603 864 913
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT12:30-17:30
ŚR13:00-18:00
CZ08:00-12:00
PTnieczynne

Opinie o Przychodnia Stomatologiczna Magdalena Dziewiałtowska-Gintowt

Dodaj opinię
1/5
Przez ta Pania boli mnie zab jeszcze bardziej Cala wizyta (nfz) trwala moze 5 min osoba bezczelna i nienadajaca sie na stomatologa Szczerze odradzam!!!!!! 
1/5
Nie polecam !
1/5
Nie miła, nie słucha co się do niej mówi. Na prośbę wstawienia ciemnej plomby na nfz, bo nie stać nie na płatną, stwierdziła że leczenie zęba jest ważne i nie powinnam oszczędzać.
5/5
Ja się nie zgodzę z negatywnymi opiniami. Pani doktor bardzo delikatna czy to lecząc na NFZ czy też prywatnie. Ogromne doświadczenie w leczeniu zachowawczym i endodoncji . Co do wypełnień refundowanych niech nikt nie oczekuje cudów w jakimkolwiek gabinecie. A zęby mają nam służyć do końca życia więc czasami warto oszczędzić na światłoutwardzalne wypełnienie , mając na uwadze, że ząb pod tzw .ciemne wypełnienie musi być opracowany z odpowiednim marginesem w celu zapewnienia utrzymania takiego wypełnienia. Doktor wszystko dokładnie tłumaczy , wystarczy tylko słuchać i nie odbierać dobrych rad jako chęci zarobienia na pacjencie. Jestem i będę pacjentką pani doktor i polecam tym, którym zależy na rzetelności i uczciwości.
5/5
Negatywne opinie? Jakim cudem? Pierwszy raz spotykam się z tak cudownym stomatologiem jakim jest Pani Magda, super delikatna, ostrożna przyczym bardzo miła i zawsze służy dobra rada by moje uzębienie było zawsze zdrowe i piękne! I nie ważne jest to czy lecze się prywatnie czy na NFZ bo dla Pani doktor najważniejszy jest pacjent a nie pełny portfel i właśnie takich lekarzy nam brakuje! Takich z powołania!

I jeszcze pochwała należy się dla Pani Asystentki, cudowna kobieta, zawsze uśmiechnięta i uprzejma.

Polecam tam zajrzeć, bo nigdzie indziej lepiej nie będzie!
Dodaj opinię

Adres:

Niedziałkowskiego 4/2, Olsztyn

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PNnieczynne
WT12:30-17:30
ŚR13:00-18:00
CZ08:00-12:00
PTnieczynne