Revital Medic Centrum Rehabilitacji - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Szosa Chełmińska 146b
Toruń
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia chirurgii szczękowo-twarzowej
Chirurg
103 dni 730 731 263
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT08:00-12:00
ŚR14:00-20:00
CZnieczynne
PT14:30-18:30
Poradnia endokrynologiczna
Endokrynolog
1944 dni 730 731 263
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT08:00-13:00
ŚRnieczynne
CZ10:00-14:00,14:30-16:00
PT08:30-12:30
Poradnia geriatryczna
Geriatra
55 dni 56 477 88 57
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZ09:00-13:00,14:30-19:00
PTnieczynne
Poradnia gruźlicy i chorób płuc
Pulmonolog
502 dni 730 731 263
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:00
WT08:00-12:00
ŚR08:00-12:00
CZ08:00-12:00
PT14:00-18:00
Poradnia kardiologiczna
Kardiolog
118 dni 730 731 263
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:30
WT15:00-19:00
ŚR09:00-20:00
CZ09:00-20:00
PT09:00-14:30
SO08:30-14:30
Poradnia kardiologiczna (CER)
Kardiolog
24 dni 56 477 88 57
Poradnia okulistyczna
Okulista
244 dni 730 731 263
Godziny otwarcia:
PN08:40-18:30
WTnieczynne
ŚR08:00-18:30
CZ15:30-18:30
PT08:00-16:00
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
6 dni 730 731 263
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT11:00-18:00
ŚRnieczynne
CZ13:30-18:30
PTnieczynne
Poradnia psychologiczna dla dzieci
Psycholog
4 dni 730 731 263
Godziny otwarcia:
PN08:00-19:00
WT08:00-18:00
ŚR09:00-20:00
CZ10:00-20:00
PT08:00-16:00
Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja
54 dni 56 477 88 57
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT13:00-18:30
ŚR12:00-17:30
CZ14:00-15:00
PTnieczynne
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
185 dni 730 731 263
Godziny otwarcia:
PN13:00-18:00
WT08:00-16:00
ŚR09:00-13:00,14:00-16:00
CZ08:00-10:00,11:00-18:00
PT08:00-13:00
Zakład/ośrodek rehabilitacji leczniczej dziennej
Rehabilitacja
139 dni 56 477 88 57
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza POZ Szosa Chełmińska 146b
56 477 88 57
Godziny otwarcia:
PN15:00-18:00
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PTnieczynne
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki POZ Szosa Chełmińska 146b
56 477 88 57
Godziny otwarcia:
PN15:00-18:00
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PTnieczynne
Położna POZ
Gabinet Położnej POZ Szosa Chełmińska 146b
56 477 88 57
Godziny otwarcia:
PN13:15-13:45
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PTnieczynne
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Lekarza POZ Szosa Chełmińska 146b
56 477 88 57
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki POZ Szosa Chełmińska 146b
56 477 88 57
Profilaktyka raka szyjki macicy
Gabinet Położnej POZ Szosa Chełmińska 146b
56 477 88 57
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Szosa Chełmińska 146b
730 731 263

Opinie o Revital Medic Centrum Rehabilitacji - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Dodaj opinię
5/5
Każdemu mogę polecić Poradnię Okulistyczną Revital Medic. Nowoczesny sprzęt, szeroki zakres badań ( skierowanie NFZ) , wyjątkowo kompetentna i miła Pani Doktor , badanie punktualnie co do minuty. Naprawdę jestem bardzo zadowolona - dziękuję 😀
1/5
Bardzo uważać na tą placówkę,giną im że komo skierowania,co tego że czas oczekiwania jest krótszy ale jak pójdzie się na pierwszą wizytę to okazuje się że skierowania pobrane a wizyty nie ma.
1/5
Jestem bardzo zniesmaczona rehabilitacją. Personel ciągle przemęczony, bardziej zainteresowany komórkami niż pacjentem. Na sali ćwiczeń "róbcie co chcecie", nikt się nie instruuje i nie nadzoruje prawidłowości wykonywanych ćwiczeń. Zabiegi bardzo skracane. Ogółem mają trwać trzy godziny, lecz po godzinie pacjent czuje się jak intruz. Sprzęt bardzo skromny co drugi popsuty. Nie polecam, zmarnowane skierowanie.
1/5
Przychodnia widmo.Od grudnia 2021 czekam na wizytę u okulisty.Obiecywano mi,że będzie w lutym.Do tej pory czekam,a Pani w rejestracji nie jest w stanie powiedzieć kiedy się odbędzie.Jedyna konkretna rada,to proszę poszukać innego okulisty.Horror.Gwiazdkę dałam,bo inaczej nie chce zapisać opinii
1/5
Przychodnia widmo.Od grudnia 2021 czekam na wizytę u okulisty.Obiecywano mi,że będzie w lutym.Do tej pory czekam,a Pani w rejestracji nie jest w stanie powiedzieć kiedy się odbędzie.Jedyna konkretna rada,to proszę poszukać innego okulisty.Horror.
5/5
Dzisiaj skończyłam turnus rehabilitacyjny na NFZ ,który był poprzedzony wizytą u lekarza i trwał od 10 lutego do 8 marca 2023r.Jestem bardzo zadowolona z poziomu zbiegów i organizacji turnusu. Przychodziłam na 12 -tą i spędzałam w centrum 3 godziny. Miałam codziennie: masaż, lampę, laser, ćwiczenia na podwieszkach, ćwiczenia na rowerku, ćwiczenia na orbitku, ćwiczenia z piłką i ćwiczenia na ścieżce sensorycznej. Wszystko świetnie zorganizowane, przechodziłam z sali do sali, praktycznie bez kontaktu z innymi pacjentami. Panie fizjoterapeutki bardzo miłe, pomocne i empatyczne. Chciałabym serdecznie podziękować szczególnie Paniom Adriannie i Agnieszce . Polecam usługi świadczone na NFZ w Revital Medic Centrum Rehabilitacji przy Szosie Chełmińskiej 146 B w Toruniu. Czekałam tylko miesiąc na rehabilitację od momentu dostarczenia skierowania wystawionego przez lekarza specjalistę.
5/5
Opieka psychologiczna dla córki na najwyższym poziomie. Krótkie terminy i dobrze specjaliści. Polecam w szczególności Panią Mileną, ma świetne podejście do nastolatków.
1/5
Kiedy 21.09 br stawiłam się na długo wyczekiwaną wizytę u dr rehabilitanta dowiedziałam sie że dr nie ma i kobieta w recepcji w agresywny sposób twierdziła, że to moja wina że nie wiem że wizyta odwołana,bo ona wysłała mi list informujący że wizyta się nie odbędzie. Listu nie otrzymałam !!!!Miałam to sprawdzić na poczcie, ale stwierdziłam że odpuszczę i poczekam kolejne kilka miesięcy na wizytę 14 grudnia.2023. 11 grudnia dostałam z Revital Medic smsa,że wizyta zostaje przesunięta z godz 15.10 na 13.30.Potwierdziłam smsem otrzymaną wiadomośc.Gdy o wyznaczonej godz się stawiłam ta sama kobieta w recepcji stwierdziła, że nie mają mnie w systemie i mam pokazać skierowanie.!!!!Powiedziałam jej że skierowanie jej dałam i na tej podstawie zostałam przyjęta (a raczej nieprzyjęta ale zapisana)2 razy i pokazałam jej sms od nich potwierdzający wizytę.Kobieta odrzekła mi,że...skończyła ze mną i mam odejśc...Skandal..kto ci kobieto dał prawo tak traktować ludzi??
1/5
Proszę uważać na tę placówkę.Zginęło moje skierowanie i recepcjonistka jest niekulturalna-a to jest mało powiedziane.Opisalam swoją historię z placówką, ale nie pokazała sie w systemie!!!!
1/5
Gdy poprosiłam o kontakt z osobą zarządzającą placówką, recepcjonistka kazała mi odejśc.Podeszłam więc do dyżurującego dr szukając pomocy, który był chętny przyjąć mnie dziś ale muszę iśc do dr pierwszego kontaktu-a była 13.30-po skierowanie i on mnie przyjmie danego dnia .Nierealna w naszej rzeczywistości panie dr propozycja, gdyż przychodnia nie przyjmie mnie o godz 14.00.Dodam,że byłam bardzo obcesowo potraktowana w tej placówce, nie padło ani razu to magiczne słowo-przepraszam.A czekałam na rehabilitację w sumie około roku-a zamiast rehabilitacji-stres, złe traktowanie, wręcz odpędzanie się ode mnie, a nadmienie że jestem osobą spokojną i 1y raz w życiu piszę komuś złą opinię.
1/5
Mam skierowanie dla babci do poradni geriatrycznej. Niestety nie da się do nich dodzwonić, odrzucają połączenia, dodam że dzwonię w dzień rejestracji jak i w podanych godzinach.Co to ma być za placówka?! Wstyd!
1/5
Na podstawie skierowania od ortopedy ze względu na zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe kolan i mającą nastąpić w trybie pilnym operacją endoprotez stawów kolanowych, rozpoczęłam mającą trwać przez 10 dni rehabilitację ruchową w Revital Medic w Toruniu na ul.Lelewela. Na dużej sali " gimnastycznej" sumiennie wykonywałam ćwiczenia, głównie z piłką, polecone przez starszą panią, zarządzającą tymi ćwiczeniami.Tak było przez 3 dni.Po trzecim dniu, po zakończonych ćwiczeniach ( każda sesja ok.40-50 min.) odczułam duży ból i kłopoty z chodzeniem. Po 2-ch dniach przerwy (sobota, niedziela) nadal odczuwałam duże dolegliwości bólowe.Nie chciałam jednak rezygnować z rehabilitacji i czwartego dnia , w poniedziałek zapytałam panią od ćwiczeń o możliwość dobrania ich tak aby nie powodowały tak intensywnego bólu.Uważałam, że tak jak lekarz dobiera lekarstwa i sposób leczenia do stopnia zaawansowania choroby, tak rehabilitant powinien dobierać sposób i intensywność zabiegów i ćwiczeń do skali zwyrodnienia, choroby, dolegliwości. NIESTETY
Zostałam potraktowana przez panią nadzorującą salę ćwiczeń po prostu niegrzecznie.Nie przyjmując moich tłumaczeń i prośby o rozważenie możliwości dostosowania ćwiczeń do stanu moich zdegradowanych kolan i narastającego bólu, stwierdziła krótko " Jak pani nie chce, nie musi pani ćwiczyć, te ćwiczenia muszą być bo one właśnie są na stawy."
Koniec, kropka. Żadnego wysłuchania mnie, zrozumienia.
No i właśnie zrezygnowałam z dalszej rehabilitacji ,bo nie może być tak że jest gorzej po niż przed. Czasami rehabilitacja związana jest z bólem czy z niedogodnościami, rozumiem to doskonale, ale czemu po tych trzech dniach ćwiczeń muszę , podczas chodzenia wspomagać się laską, chociaż przedtem nie musiałam.
Żal, że osoba która ma pomagać drugiemu człowiekowi, wogóle tego człowieka nie rozumie.
Pani z sali ćwiczeń traktuje chyba swoją pracę jak przykry obowiązek.A najważniejsze dla Niej jest aby potwierdzić parafką swoją obecność.Kiedy pierwszego dnia zapytałam, w którym miejscu mam ją postawić usłyszałam
" Oj ślepoto, tu w tym miejscu.Nie widzisz?! '
Szkoda, że tak zakończyła się moja przygoda z rehabilitacją.
1/5
Zgłosiłam się do przychodni na rehabilitację po operacji ortopedycznej ze skierowaniem od lekarza NFZ. Pani w recepcji wzięła ode mnie skierowanie i zaczeła szukać terminu w grafiku. Zaproponowała tak bardzo odległegły termin zabiegów, że poprosiłam o zwrot skierowania i chciałam popytać w innych przychodniach. Pani zrobiła z tego wielki problem, gdzieś zniknęła na chwilę, po dyskusjach wreszcie oddała. Niestety kserokopię, na co nie zwróciłam uwagi, bo ledwo chodząc o kulach i w zdenerwowaniu nie spojrzałąm na kartkę. W następnej przychodni znalazłam całkiem rozsądny termin, ale niestety kopii skierowania nie mogą przyjąć... Chyba nietrudno się domyśłić, kto zwinął z NFZ kasę za moją nieodbytą rehabilitację??? Poszłam na prywatne kosztowne zabiegi, chociaż całe życie płacę zdrowotne... To było kilka lat temu, ale widzę po opiniach, że inni pacjenci zostali w ten sam sposób oszukani przez tę "przychodnię", dlatego dokładam informacje o moich doświadczeniach.... żerowanie na chorych ludziach to bardzo niskie...
Dodaj opinię

Adres:

Szosa Chełmińska 146b, Toruń

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa: