1. Fizjoterapia ambulatoryjna
  2. Kujawsko-Pomorskie
  3. Toruń

Revital Medic Centrum Rehabilitacji - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Joachima Lelewela 42
Toruń
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
39 dni 56 477 88 57
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o Revital Medic Centrum Rehabilitacji - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Dodaj opinię
1/5
Placówka na Lelewela to fatalne miejsce na rehabilitację dla kobiet w ciąży, ponieważ nikogo nie interesuje z jakim problemem się przyszło i to nie są zajęcia indywidualne - liczą się sztuki i błędnie informowano klienta. Robiłam tylko dwa ćwiczenia, które średnio pasowały do dolegliwości.
1/5
Zdecydowanie nie polecam rehabilitacji na Lelewela. Cała rehabilitacja w towarzystwie sfrustrowanej, bezczelnej i niekulturalnej starszej Pani, która wypowiada swoje bzdurne poglądy na cały ośrodek, a personel nie zwraca jej uwagi. Otóż ta zarozumiała pacjentka wymusiła na mnie krzykiem przebieranie się w szatni na podłodze, gdyż ona musi zająć krzesło w szatni. Następnie na ćwiczeniach zamęczała wszystkich swoimi prostackimi rozmowami i tym samym przeszkadzała. Ogólnie rehabilitacje koszmar !!!!!!!!!
1/5
Porażka. Termin niby szybki, ale to chyba tylko dlatego, że rejestrują więcej pacjentów niż mogą uciągnąć. Zabiegi umawiane są niby na godzinę, ale jest taki natłok ludzi, że w sumie czekałem prawie 3 h na zabiegi laser, prąd i ćwiczenia. Te kobiety z obsługi przy wejściu tam robią co mogą, ale szczerze im współczuję takiego miejsca pracy i bycia non stop poniżanym przez wkurzonych pacjentów. Ćwiczenia oceniam bardzo słabo - jednego dnia była starsza pani, która pokazała dosłownie dwa proste ćwiczenia typu podnieś ręce a potem ćwiczysz sam na sznurkach a ona czyta gazetę. W kolejne dni niska krępa pani w szalu, która ma cały czas nos w telefonie lub w ogóle nie ma jej na sali. A miałem mieć ćwiczenia indywidualne. W sumie to indywidualne to one były i to jak! Mam porównanie z innych miejsc w Toruniu i niestety daję tylko jedną gwiazdkę.
1/5
Witam, chciałam wszystkich przestrzec przed rehabilitacją na ulicy Lelewela w Toruniu w firmie revital medic. Miałam mieć ćwiczenia indywidualne oraz laser i prądy TENS. O ile prądy jeszcze w miarę szybko szły, to na laser czasem trzeba było czekać godzinę, pomimo umówionej godziny zabiegu. Albo szłam na laser punktowy, pomimo, że miałam mieć skaner i pani dawała mi to do ręki i sama sobie robiłam zabieg.
Najgorzej jednak oceniam ćwiczenia, które ABSOLUTNIE NIE BYŁY INDYWIDUALNE!!!
Jestem pewna, że w nfz rozliczają się jak za ćwiczenia indywidualne, a ty pacjencie wisisz sobie na haczykach i sam ćwiczysz. Fizjoterapeutka mnie nawet nie dotknęła, nie zbadała, nic!!! Za to tak jak pisze ktoś u góry, czytała gazetę i zajmowała się pogaduszkami.
A ćwiczenia indywidualne powinny być 1 na 1 z fizjoterapeutą przez 30 minut, sprawdźcie sobie w funduszu!
Proponuję wszystkim niezadowolonym pacjentom zgłaszać to do nfz, bo to jest robienie z pacjentów idiotów. Jedna gwiazdka to stanowczo zbyt dużo. Nie dajcie się zwieźć szybkim terminem.
1/5
Bardzo nie polecam rehabilitacji na Lelewela. Zdecydowanie najgorsza placówka z jaką miałem do czynienia, przestrzegam wszystkich. Skusiłem się ze względu na najkrótszy czas oczekiwania i był to błąd, później zrozumiałem, że mają tak szybie terminy bo są po prostu beznadziejni. Pani w rejestracji w okularach bardzo chamska i arogancka wobec wielu pacjentów. Miejsca jest tam zdecydowanie za mało, szatnia ma wielkość szafy, na korytarzu stoją 3 krzesła które są prawie zawsze zajęte bo pacjentów jest dużo więcej, zabiegi wykonywane nie w tym miejscu w którym był uraz, zawsze musiałem Panie poprawiać bo im tylko zależało żeby włączyć zabieg, byle jak. Ćwiczenia to była katastrofa, starsza Pani która od wejścia mnie namawiała żebym już podpisał 10 zabiegów za 10 dni? Odmówiłem, odrazu się wielce obraziła, kazała wejść na bieżnie, po 10 minutach stwierdziła że już starczy i mogę iść do domu, powiedziałem że przyszedłem tutaj na ćwiczenia, pokazała jedno bardzo proste ćwiczenie i wyszła z sali. To co oni tam robią jest poniżej jakichkolwiek, nawet najniższych standardów. Składajcie skargi do NFZ i innych instytucji bo za taką jakość usług i podejście do pacjentów nie należą im się jakiekolwiek pieniądze.
Dodaj opinię

Adres:

Joachima Lelewela 42, Toruń

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00