Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Południe

Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
131 dni 22 617 30 05
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Gastroskopia
Endoskopia
66 dni 22 617 30 01
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:00
WTnieczynne
ŚR07:30-14:30
CZ08:00-10:00
PTnieczynne
Pielęgniarska opieka długoterminowa domowa 606 754 735
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-20:00
ND08:00-20:00
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
47 dni 22 617 30 01
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:30
WT08:00-18:00
ŚR07:30-14:30
CZ10:30-17:30
PT10:30-13:00
Poradnia endokrynologiczna
Endokrynolog
10 dni 22 617 30 01
Godziny otwarcia:
PN08:30-13:00,15:00-20:00
WT08:30-15:00
ŚR07:00-15:00
CZ08:00-12:00
PT07:00-12:00
Poradnia gastroenterologiczna
Gastrolog
216 dni 22 617 30 01
Godziny otwarcia:
PN14:00-18:00
WTnieczynne
ŚR14:30-20:00
CZ10:00-14:00
PTnieczynne
Poradnia gruźlicy i chorób płuc
Pulmonolog
216 dni 22 617 30 01
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WTnieczynne
ŚR08:00-13:00,15:00-20:00
CZ08:00-13:00
PT08:00-13:00
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
0 dni 22 617 30 01
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00
WT08:00-12:00,15:00-19:00
ŚR08:00-13:00
CZ08:00-14:00
PT09:00-11:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Gabinet Lekarza POZ Saska 61
22 617 67 33
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki POZ Saska 61
22 617 67 33
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej POZ Saska 61
22 617 67 33
Godziny otwarcia:
PN07:25-15:30,08:00-12:00
WT07:25-15:30,09:00-14:00
ŚR07:25-15:30,09:00-12:00
CZ07:25-15:30,09:00-13:05
PT07:25-15:30,10:00-14:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Gabinet Lekarza POZ Saska 61
22 617 67 33
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki POZ Saska 61
22 617 67 33
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Saska 61
22 617 30 01
Profilaktyka raka szyjki macicy
Gabinet Położnej POZ Saska 61
22 617 67 33

Opinie o Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Południe

Dodaj opinię
5/5
Dr Bąk wykonuje badanie endoski profesjonalnie i bez bólu.
Bardzo dziękuję
1/5
Lekarz przy pacjencie rozmawia przez telefon na tematy prywatne. Zero zainteresowania pacjentem i do tego wyśmiewanie z choroby. Niby profesor a kompetencje to chyba na poziomie studenckim i to na jakieś uczelni typu "studium". Porażka
1/5
Endokrynolog dr. Koziara daje max jedno badania w kierunku tarczycy, albo TSH, albo FT3
od 5 lat nie miałam badania USG, wynik badań jest w karcie i p. doktor mówi czy badania jest dobre czy złe, nie pokazuje ani nie daje badań pacjentowi
dobrze że kobiety w rejestracji są miłe i robią xero
lekarz po wizycie każe się zapisać na za 3 m-ce
zapis w rejestracji to termin na 1 - 1,5 roku
wielka przychodnia , puste korytarze , mało lekarzy
1/5
pulmunolog bardzo nie miły człowiek jest tam chyba za karę
2/5
Dzownilam 18.09.2020 nie ma wizyt do końca roku a zapisywać na nowy rok nie mogę
1/5
W życiu nie spotkałam się z takim chamstwem w rejestracji :(
1/5
Tried to call to book an appointment in English.
When I asked if someone spoke English they hung up
1/5
Chamstwo w rejestracji jest rodem z PRL-u. Wyjątkowo bezczelne i złośliwe poidłe baby które nie powinny w ogóle tam pracować . Pacjenta traktują jak powietrze. Od lat patrzę na to bago. Ktoś powinien tą placówkę zlikwidować. Obrzydliwa wiizytówka Polski i Warszawy. TRAGEDIA i ŹENADA
1/5
Żenada babsko w rejestracji rzuca słuchawka po godzinie czekania aż odbierze, czekania jako pierwsza osoba w kolejce. Skierowanie na Cito ale to lekarz ma zadecydować czy przyjmie wcześniej, a decyzję ta ma podjąć w grudniu na wizycie. Idiotyzm totalny i zero logiki
1/5
Rejestracja prawdopodobnie zawiesza linie, "żeby nie dzwoniło" -- ponad 30 min jako ten sam numer w kolejce. To jest słabe.
1/5
Chyba sobie żarty robicie?
Czas oczekiwania na połączenie 45min z 15stego miejsca do 10tego.
Za co ja płacę składki? Kto się w końcu za to weźmie?
Czy Wy myślicie że człowiek jest głupi i nigdy nie rejestrował się do lekarza?
15 osób to jest maksymalnie 45 minut.
Dla porównania prywatnie na drugim telefonie 12 osób w kolejce załatwione w 20 minut.
Nie pozdrawiam
1/5
Na stronie osoz.pl lekarz rodzinny Longina Blacha przyjmująca w tej placówce udostępniła opcję rejestracji wizyty online. Skorzystałam z tej możliwości.
Ponieważ nie otrzymałam potwierdzenia wizyty, to zgodnie z instrukcją zadzwoniłam do placówki w celu weryfikacji. Pani na recepcji powiedziała, że ona tego nie może sprawdzić, ale przełączy mnie do Pani doktor. Ok, dobrze. Powtarzam zapytanie. Odpowiedź Pani Blachy: ja tego nie mogę zrobić - i rzucenie słuchawką. Bez możliwości zadania jakiegokolwiek pytania/pożegnania się.
Jeszcze raz zadzwoniłam na recepcję, Pani chciała mi dać nr do informatyków, że może oni będą w stanie mi pomóc (?!). Podziękowałam.
1/5
Dodzwoniene się do rejestracji graniczy z cudem, gdy się uda Panie nie tylko,że są niegrzeczne, wręcz chamskie. Termin wizyty u lekarza dostałam pod koniec rok. W prywatnej placówce, która ma podpisaną umowę z NFZ już na wrzesień .Zupełnie inny świat.Tego Samodzielnego Zespołu Publicznego nie polecam, nie był to pierwszy kontakt z tą przychodnią.
3/5
Wiele lat chodziłam tam do ginekologów, bo można było przyjść każdego dnia bez zapisów (teraz już chyba tak nie można), odczucia przeważnie pozytywne, choć lekarze różni, czasem z ciężkim charakterem. Równie profesjonalnie, choć obcesowo, na usg i u ortopedy. Miłe panie i lekarze fachowi na gastrologii - 3 gastroskopie, choć badanie mocno nieprzyjemne, wspominam dobrze. Przy zapisie trzeba wybrać inny nr niż podany na stronie: tylko w pn i czw g. 8-14 - tel. 226173002, prosić gab. 135.
5/5
Nareszcie w przychodni na Saskiej coś się zmieniło. Cud się stał, że dodzwoniłam się niemal natychmiast i pani w rejestracji miła, spokojna i cierpliwa zapisała moją 93 letnią mamę w dogodnym dla nas terminie do lekarza.
Ponieważ po raz pierwszy zostałam tak kulturalnie potraktowana co w tej przychodni nie zdarzyło się nigdy- zapytałam panią o jej imię.
Pięknie dziękuję Pani Malwino!!
5/5
Polecam pod względem atmosfery - opieki załogę na gastroskopii.
Doktor Michał szczegółowo wywiad przeprowadził, Panie pielęgniarki z ogromnym wsparciem podchodzą do pacjenta przy badaniu.
Dodaj opinię

Adres:

Saska 61, Warszawa Praga-Południe

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń