Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Południe

Styrska 44
Warszawa
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia psychologiczna dla dzieci
Psycholog
8 dni 22 810 80 78
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-19:30
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-19:35
PT08:00-20:00
SO10:00-11:30
Poradnia zdrowia psychicznego dla dzieci
Psychiatra, Psycholog
9 dni 22 810 44 36
Godziny otwarcia:
PN07:15-19:30
WT08:00-19:00
ŚR08:00-19:00
CZ08:00-19:00
PT07:15-15:35
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Gabinet Lekarza POZ Styrska 44
22 610 72 52
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki POZ Styrska 44
22 610 72 52
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej Styrska 44
22 610 72 52
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT10:25-15:35,12:00-15:35
ŚRnieczynne
CZ16:00-18:00
PTnieczynne
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Gabinet Lekarza POZ Styrska 44
22 610 72 52
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki POZ Styrska 44
22 610 72 52
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia (Gabinet) Położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej Styrska 44
22 610 72 52

Opinie o Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Południe

Dodaj opinię
5/5
Czy na oddzial dzienny psychiatryczny i poradnia zdrowia psychicznego dla dorosłych styrska są ci sami terapeuci???? I jak grupy??? INFO.
1/5
dr Sawicka nie polecam, zero profesjonalizmu, nie słucha pacjenta w ogóle.
1/5
Z całym szacunkiem, ale Pani dr Mirosława Gasztold - Hibsz jak dla mnie do zwolnienia. Brak jakiegokokwiek kontaktu z pacjentem. Bagatelizuje dolegliwości o których pacjent informuje a przynajmniej tak było w moim przypadku. Z wielką łaską Pani dr wypisała mi skierowanie na podstawowe badania. W sumie w niczym nie uzyskałam pomocy. Pani dr była również bardzo opryskliwa w moim kierunku. Kiedy odpowiedziałam o tym,ze np dwa dni wcześniej czułam się bardzo źle jednak nie mogłam się dostać do przychodni to usłyszałam, że jak mi nie pasuje to abym przychodnie sobie zmieniła pomimo, że do nikogo pretensji nie wyrażalam jak tylko powiedziałam o tym jak czułam się przed wizytą. Panj Mirosława stwierdziła, że skoro daje rade wstać z łóżka to nie jest ze mną tak źle i nawet takie wypowiedziane zdanie jest poniżej pasa. Bardzo nie miła i nie kompetentna. Nie polecam. Pani Mirce daje zero. W przychodni jedynie tutaj psychiatria jest naprawdę okej.
1/5
30 minutowa wizyta mija się z celem ( niby zarządzenie kierownika) , diagnoza „na siłę” DDD, lekceważenie podjerzeń ADHD i mówienie „przecież Pani siedzi podczas wizyty”. Wizytę odbyłam u mgr Sylwii Zaczkowskiej Jendrysko.
1/5
Większość psychiatrów ignoruje pacjenta.p.steginska psychiatra mało kontaktowa.i potrafi wyjść przed czasem pracy.jest to przykre i smutne .
1/5
dr Mirosława Gasztold - Hibsz powinna zmienić zawód, jedyne co robi to utyskuje na Dyrekcje. Po wizycie wyszedłem z wiedzą jak jej jest źle, bez skierowania, recepty czy diagnozy. Absolutne dno.
Przychodnia ma duży potencjał bo spoko call center - szybko odbierają telefon i pomagają w terminach, Panie na recepcji też uprzejme, jednak kadra medyczna - dno. Żaden z trzech lekarzy u których byłem nie był zainteresowaniem leczeniem. Obawiam się, że złamania leczą apapem.
1/5
Niestety moje doświadczenie z tą przychodnią było bardzo nieprzyjemne. Kilka razy próbowałam zapisać dzieci do lekarza oraz złożyć deklarację, ale za każdym razem spotykałam się z odmową. Personel pytał mnie, dlaczego przyszłam, mimo że wcześniej już wyjaśniałam sytuację.
Dodatkowo jedna z pań pracujących w rejestracji regularnie w nieprzyjemny sposób przypominała mi, że już wcześniej mówiła, żebyśmy tu nie przychodzili — nawet gdy przyszłam z noworodkiem, również odmówiono nam przyjęcia.
W takiej sytuacji mam pytanie — po co istnieje ta przychodnia, skoro dzieci nie są przyjmowane? Szkoda mi, że pacjenci są w ten sposób traktowani. Mam nadzieję, że przychodnia poprawi podejście do pacjentów, aby inne rodziny nie musiały przechodzić przez podobne sytuacje.
1/5
oddzial dzienny 2 pietro jest wycieczka w czwartek,malo jest psychoterapii.ja bylam w gr.b,a jak inni? dajcie info.
Dodaj opinię

Adres:

Styrska 44, Warszawa Praga-Południe

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń