Sawimed

Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
111 dni25 787 53 80
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00
WT07:00-18:00
ŚR07:00-18:00
CZ07:00-18:00
PT07:00-18:00
Fizjoterapia domowa
Rehabilitacja
9 dni25 787 53 80
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00
WT07:00-18:00
ŚR07:00-18:00
CZ07:00-18:00
PT07:00-18:00
Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja
7 dni25 787 53 80
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WTnieczynne
ŚR13:00-18:00
CZnieczynne
PT08:00-13:00
Rehabilitacja neurologiczna w warunkach stacjonarnych (oddział rehabilitacji neurologicznej) 398 dni25 787 53 80
Rehabilitacja ogólnoustrojowa w warunkach stacjonarnych (oddział rehabilitacyjny)
Rehabilitacja
1097 dni25 787 53 80

Opinie o Sawimed

Dodaj opinię
5/5
Dobry ośrodek mili ludzie szczególnie pani na recepcji
5/5
Świetny ośrodek, bardzo uprzejme panie pielęgniarki i motywujący do pracy rehabilitanci.
Szukałam ciszy i spokoju żeby poświęcić cały swój czas na powrót do zdrowia i znalazłam go właśnie w tym miejscu. Bardzo polecam.
5/5
Mój pobyt oceniam bardzo wysoko. Zabiegi dobrane indywidualnie. Ogromna różnica w komforcie poruszania się w chwili przyjęcia i po 3 tygodniach intensywnej rehabilitacji. Profesjonalne podejście terapeutów (ukłon w stronę Pani Moniki i Pana Pawła 😊). Nie ukrywam, że nastawiona byłam bardzo sceptycznie do tego miejsca. Jak się okazało dostałam tam bezcenne lekcje w jaki sposób mogę sobie sama pomóc. Sam obiekt jest położony w małej miejscowości i jest bardzo kameralny, z rodzinną atmosferą. Pokoje komfortowe. Cieszę się, że są takie miejsca.
1/5
Nie wiemy skąd tak optymistyczne wpisy/opinie o tym miejscu (każdy ma prawo do własnej).My uważamy że nie jest to miejsce godne polecenia , zwłaszcza jak osoba jest w pełni niesamodzielna i wymaga pomocy osób trzecich podczas pobytu reh.Przynajmniej tak było jakieś 2-3 lata temu.Słabiutkie miejsce na reh. stacjonarną dla pacjenta który wymaga porządnej reh. i opieki podczas pobytu.
5/5
Bardzo dobry ośrodek, fajne efekty rehabilitacji po operacji dyskopatii. W moim przypadku wiązało sie to ze znacznie przyspieszona rekonwalescencją. Polecam ze względu na miły personel i profesjonalną obsługę medyczna
5/5
Serdecznie polecam. Mama jest zaopiekowana przez lekarzy, pielęgniarki i fizjoterapeutów. Czyste miejsce i spokojna okolica.
5/5
Już dwa lata tułam się po ośrodkach rehabilitacyjnych i dobrze poznałem życie w nich. Mam upośledzone ciało, ale sprawny umysł, prawie nie chodzę ale widzę, słyszę i czuję.
Życie przez 2 lata w warunkach, jakie zaserwowały mi szpitale publiczne i inne placówki prywatne w okolicach Warszawy było odczłowieczeniem. Nabawiłem się 2 odleżyn a mój stan był coraz gorszy. Tu trafiłem całkowicie przypadkowo - nigdy wcześniej nie słyszałem o tym miejscu. Na pierwszy rzut oka... nowy i bardzo ładny budynek stoi prawie w polach. Ale nie o tym chce opowiedzieć. Już w pierwszym dniu po przyjęciu miałem wrażenie, że w końcu ktoś się mną zainteresował i chce mi pomóc. Nikt mi nie obiecywał że będzie lepiej ale przynajmniej wiedziałem co należy robić żeby było lepiej i ile to kosztuje. Ogromne wrażenie robi sprzęt do rehabilitacji wszystko nowe i nowoczesne. Jedzenie nie jest tu rewelacyjne - zwykłe domowe potrawy ale smaczne. Nie wiem czego inni przyjeżdżając tutaj oczekują - wypoczynku w SPA czy skutecznej rehabilitacji ? Jak znowu odłożę trochę oszczędności to wrócę tam na pewno. Życzę wszystkim zdrowia.
1/5
Dno i 3 metry mułu. To, że ten ośrodek funkcjonuje jako prywatna placówka to jakaś totalna pomyłka. Pobyt dla osób po udarze to zwykle rehabilitacja bez większych efektów. W ośrodku nie ma neurologopedy, więc nie polecam dla osób cierpiących na afazje - logopeda bez specjalizacji to jednak za mało. Opieka pielęgniarska bardzo dobra, chociaż Panie ledwo wyrabiaja - na zmianie 3 pielęgniarki na 60 osób. Jedzenie dramat - non stop kanapki z jakąś mielonka/pasztetem. Pani na recepcji powinna przejść kurs ze standardów obsługi klienta, bo ciągle przerywanie przyjęcia pacjenta na rozmowę telefoniczną z teściową zalatuje trochę komuna. Sale z tv, które są non stop w naprawie bo ulegają awariom. W łazienkach brak głupiego papieru i mydła, o płynie do dezynfekcji nie wspomnę. Dla osób korzystających z wózka polecam wziąć swój, gdyz te w ośrodku nie mają podnozkow i chyba od nowości nie były nigdy oczyszczone. Dla osób wrażliwych na smrodek polecam wziąć głęboki oddech przed wejściem na oddział, bo zapach skondensowanego moczu uderza na wejściu. Naprawdę jeżeli macie płacić 240zł za dobę w tym ośrodku to lepiej sobie darować, bo o ile NFZ toleruje ta bylejakosc to osoby wykładajace wlasne pieniądze już nie.
1/5
Syf, kiła i mogiła. Opieka na 3, rehabilitacja na 2+, wyzywienie 1+ (+ za kompot do obiadu). Ogólnie ośrodek prowadzony bez jakiegokolwiek pomysłu, z małą liczba personelu. Nie polecam
1/5
Absolutnie nie polecam. Ośrodek nastawiony na robienie kasy a nie pomoc pacjentom
1/5
Nie polecam.
Zawiozłam mamę na rehabilitację prywatną po udarze siedzącą a zabrałam leżącą.
Otrzymałam od lekarza opinię ze nie będzie chodziła bo podobno głowa nie funkcjonuje.
Obecnie chodzi samodzielnie, po 2 miesiącach rehabilitacji domowej prywatnej (bez chodzika).
Mama jest osobą sprawną umysłowo, czasami ucieka pamięć krótkotrwała, ale jest tego świadoma i za chwilę sobie przypomina. Nie rozumiem jak można w ten sposób odbierać nadzieję bliskim. Na oddziale uciążliwy zapach moczu .
Niestety sugerowałam się pozytywnymi opiniami o ośrodku i zawierzyłam . To był wielki błąd.
Cieszę się, że zmarnowałam tylko 2 tygodnie a nie miesiąc jak wcześniej planowałam.
5/5
Kończąc mój pobyt leczniczy w Ośrodku związany z pooperacyjną rehabilitacją po wszczepieniu endoprotezy stawu biodrowego, skreślam kilka uwag osobistych i własnych osądów oraz spostrzeżenia osób , które razem ze mną przebywały w ośrodku.
Rejestracja-na każde pytanie odpowiada rzeczowo, z uwagą , dodając uśmiech. Budynek-ogromna dbałość o czystość , higienę sal , gabinetów. Dwu i trzyosobowe sale z dostępem do łazienek , gdzie wzięto pod uwagę potrzeby osób niepełnosprawnych.Posiłki-naprawdę różnorodne , ( kto napisał o codziennej mielonce!) gorące zupki , codziennie inne posiłki , na miarę możliwości kuchni ośrodka.Tyle o tzw. sprawach przyziemnych.
Opieka lekarska i pielęgniarska - podziwiam wiedzę , zaangażowanie i serce ludzi , wykonujących niezwykle trudną i ciężką pracę. Ich sukces - poprawa naszego zdrowia , przychodzi wolno , po pokonaniu wielu naszych , często skomplikowanych dolegliwości.
Rehabilitacja - to umiejętność wykorzystania techniki , właściwej siły , delikatności w walce z cierpieniem i bólem. Szczególnie dziękuję Paniom-Monice, Edycie i Kasi , które pomogły mi w dojściu do oczekiwanej sprawności.(przyjechałem chodząc o dwóch kulach , wyjechałem nie korzystając z nich).Ćwicząc wspólnie z innymi na sali , miałem możliwość zaobserwowania , jak wiele zawdzięczamy właściwie prowadzonej rehabilitacji.
PODKREŚLAM - to nie był pobyt w SPA ani w 5-cio gwiazdkowym HOTELU. Przebywałem w nowoczesnym ośrodku rehabilitacyjnym , gdzie robi się wszystko , by przynieść ulgę w bólu , pokonać niepełnosprawność.
Dziękuję.
1/5
Ośrodek stoi w polu...kultura,kompetencje,higiena,wiedza i ludzkie serce niestety również daleko w polu...
Ten ośrodek zagraża życiu i przeczy jakimkolwiek wymogom i standardom.
1/5
Nie polecam. Stosunek jakości do ceny - dramat. Za mało personelu, za mało sprzętu, za mało uwagi dla chorych. Ośrodek nastawiony na kasę a nie leczenie
1/5
Zadaję pytanie .Czy robienie wymazu na cowid 19 w jednych rękawiczkach jednorazowych dla całego oddziału jest poprawnym badaniem?powtarzam robienie wymazu na cowid w jednych rękawiczkach dla całego oddziału? Bo moim zdaniem to jest tragedia dla tych co tam się leczą🙄
5/5
Serdecznie polecam. To jest ośrodek rehabilitacyjny nie SPA Jesli ktoś potrzebuje rehabilitacji na pewno nie bedzie zawiedziony. ale Jesli ktos szuka innych wrażen pod przykrywka rehabilitacji to
to miejsce nie dla niego.
5/5
Pragnę bardzo serdecznie podziękować całemu personelowi medycznemu za wspaniałą opiekę i rehabilitację, która bardzo pomogła mi by dojść do pełnej sprawności, po wstawieniu obu endoprotez kolanowych. Pani doktor po dokładnym zbadaniu zaleciła szereg niezbędnych zabiegów. Panie rehabilitantki otoczyły mnie troskliwą i fachową rehabilitację, która pomogła mi stanąć na nogi. Paniom z recepcji oraz obsługi pragnę również bardzo serdecznie podziękować za cały pięciotygodniowy pobyt w miłej i serdecznej atmosferze. Ośrodek położony w bardzo cichej i urokliwej okolicy. Ośrodek bardzo dobrze wyposażony w różnego rodzaju niezbędny sprzęt do fachowej i skutecznej rehabilitacji. Polecam gorąco.
5/5
Opieka lekarska bardzo dobra. Dziękuję dr Marczuk Wiesławie, kobiecie o wielkim sercu oraz całemu personelowi.
Ośrodek rehabilitacji na wysokim poziomie. Posiada niezbędny sprzęt do fachowej rehabilitacji. Rehabilitanci bardzo profesjonalnie podchodzą do pacjentów. Mąż po udarze przyjechał do ośrodka leżący a wyszedł chodzący. Dziękuję P. Zdzisławowi za ciężką pracę . Pokoje dwu i trzy osobowe, posiłki smaczne i gorące. Polecam.
1/5
Jakby się dało zero to byłoby zero. Zero empatii do człowieka. Przywiezienie tu osoby niesamodzielnej to skazanie jej na pogorszenie stanu zdrowia. Niemiła lekarka prowadząca. Jedno mówi lekarz, co innego pielęgniarki. Mam wrażenie że to osrodek tylko dla łatwych przypadków. Nie walczą o pacjenta, rozkładają ręce, podważają kompetencje innych lekarzy.
1/5
Ośrodek nie dla ludzi nie samodzielnych żadnych prawdziwych informacji niemożna uzyskać ogólny nieład i fetor na salach pacjenci zaniedbani nie polecam tego ośrodka nikomu personel fałszywie przyjemny.
Dodaj opinię

Adres:

Sawice-Wieś 19

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Sawimed na mapie
Zdjęcie budynku Sawimed