1. Stomatolog
  2. Łódzkie
  3. Sieradz

Sokrates Centrum Medyczne - Stomatolog

Wincentego Wnuka 10/s1-S2
Sieradz
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
13 dni43 650 65 40
Godziny otwarcia:
PN09:00-15:00
WT09:00-19:00
ŚR09:00-19:00
CZ09:00-19:00
PT09:00-15:00
SO08:00-14:00

Opinie o Sokrates Centrum Medyczne

Dodaj opinię
5/5
Polecam usługi stomatologiczne w Centrum Medycznym SOKRATES. Profesjonalne i komfortowe leczenie, rewelacyjnie wyposażony gabinet, przemiły i niesamowicie życzliwy personel.
1/5
Jestem bardzo zadowolona z usługi stomatologicznej. Lecz w rejestracji jest bardzo nie przyjemna pani, która nie potrafi odpowiedzieć na zadane pytania i reaguje złością. Pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem. Ta pani wręcz odstrasza pacjentów.
1/5
Bardzo nieprzyjemna obsługa recepcji.Jestem zawiedziony i więcej tam nie pójdę .nie zostałem poinformowany o odwołaniu wizyty u neurologa, niepotrzebnie zwalniałem się wcześniej z pracy i gnałem 60 km żeby być na czas .Zdążyłem ale niepotrzebnie.Jakoś nie usłyszałem zwykłego ''przepraszam''.Bardzo nieprofesjonalne podejście.W moim odczuciu firma nastawiona na zysk ,pacjent jest nieważny i zbyteczny.Powodzenia w biznesie z takim podejściem i taką Recepcjonistką .DNO
1/5
Pani w recepcji mało przyjemna i niezbyt pozytywnie nastawiona do pacjentów, nie jest z pewnością wizytówką przychodni. Z powodu braku miejsc siedzących w poczekalni przychodni sporo osób zmusznych jest "podpierać" ściany w oczekiwaniu na wizytę.
5/5
Polecam tę Przychodnię . Pełen profesjonalizm , najlepsi lekarze. Super personel, który w miarę swoich możliwości służy wszelką pomocą. Nie zgadzam się z przedmówcami, co do Pani Rejestratorki. Przemiła i piękna kobieta. 5 gwiazdek dla tej Pani !
5/5
***** albo nawet więcej
5/5
Najlepsza stomatologia w mieście.
Pani Agnieszka uratowała mi pod mikroskopem ząb, któremu inni lekarze nie dawali szans.
Zgadzam się z Panią Dorotą. Pani Katarzyna z rejestracji jest najfajniejszą rejestratorką w mieście.
Współczuję Pani Barbarze , która jak widać z czymś sobie nie radzi.
5/5
Bardzo dobrzy specjaliści. Korzystałam z porady specjalistycznej u doktora neurologa. Także w tej przychodni mam swojego lekarza stomatologa. Co do Pani w rejestracji , współczuję ludziom , którzy swoje boleści skupiają na niej, jako pierwszej osobie jeszcze zanim, spotkają się z lekarzem. Pani higienistka wykonała na mnie pełny zabieg higienizacji.
5/5
Nie zmieniłabym przychodni na żadna inną. Stomatologia na najwyższym poziomie. Miałam okazję korzystać z porady dwóch medyków, specjalistów o wysokich kwalifikacjach, nie związanych ze stomatologią. Wszyscy , począwszy od doktorów aż po personel średni, byli bardzo pomocni , ciepli w kontakcie i czuło się empatię. Polecam wszystkim przychodniom, by mieli zarówno takich specjalistów, asystentów i rejestratorki medyczne :)
5/5
Centrum Medyczne Sokrates to miejsce, gdzie możecie spotkać Państwo specjalistów wielu dziedzin. Jeśli szukacie profesjonalnej pomocy, to znajdziecie właśnie w tym Centrum. Centrum charakteryzują najlepsi lekarze z tytułami doktorów a także przemiła obsługa ze strony Pani higienistki jak i Pani rejestratorki.
4/5
Zaliczyłam pierwszą wizytę u stomatologa i jestem bardzo zadowolona. Miła, profesjonalna i zaangażowana w mój problem Pani stomatolog.
Recepcjonistka bardzo sympatyczna - obsługa bez zastrzeżeń
5/5
Wspaniała przychodnia. Pani Katarzyna, pracująca na recepcji bardzo uprzejma. Kręciło mi się w głowie, pewnie ze stresu. Przyniosła mi wodę z cukrem, chociaż wcale o to nie prosiłam. Uważna, sama się zorientowała, że coś ze mną "nie tak". Denerwowałam się bardzo, bo w innym studio miałam niemiłe doświadczenie. Uspakajała mnie. Czekając w poczekalni, przychodziła do mnie jeszcze dwa razy, żeby się upewnić, że się dobrze czuję. Pani Agnieszka, stomatolog, to osoba o dużej kulturze osobistej. Wspaniały fachowiec. Ratuje zęby, nawet te, które inni chcieli wyrwać. Lekarz czyściutka, zadbana, niezwykle profesjonalne podejście do pacjenta.Widać,że to lekarz z powołania. Ceny jak na mój gust, niskie. Prawie usnęłam na fotelu, co mi się nigdy nie zdarzyło. Polecam wszystkim, którzy boją się dentysty albo mają beznadziejne przypadki jak mój.
Dodaj opinię

Adres:

Wincentego Wnuka 10/s1-S2, Sieradz

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:00-15:00
WT09:00-19:00
ŚR09:00-19:00
CZ09:00-19:00
PT09:00-15:00
SO08:00-14:00
Sokrates Centrum Medyczne na mapie
Widok z ulicy Sokrates Centrum Medyczne